سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۲۵ خرداد ۱۴۰۰

رونق جهش تولید حاصل تعامل نیروی انتظامی و صدا و سیمای گلستان - نمایش محتوای تولیدات ویژه

 

 

محتوای تولیدات ویژه

بازگشت به صفحه کامل

رونق جهش تولید حاصل تعامل نیروی انتظامی و صدا و سیمای گلستان

رونق جهش تولید حاصل تعامل نیروی انتظامی و صدا و سیمای گلستان


تعامل و همکاری

رونق جهش تولید حاصل تعامل نیروی انتظامی و صدا و سیمای گلستان

 

سرهنگ فاضل دادگر فرمانده نیروی انتظامی استان با حضور در صدا و سیمای گلستان با دکتر منتظر حجت مدیر کل صدا و سیما در خصوص تعامل و همکاری هر چه بیشتر پلیس و رسانه استانی دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای گلستان، مدیر کل صدا و سیما در این دیدار افزود: صدا و سیما از هرگونه تعامل با نیروی انتظامی به منظور آگاه سازی شهروندان در راستای پیشگیری از وقوع جرایم استقبال می‌کند.

دکتر منتظر حجت در ادامه با اشاره به وجود معضلات اجتماعی موجود در جامعه بیان داشت: وجود این معضلات که خود زمینه ساز بسیاری جرائم هستند کار پلیس را سخت‌ و زحمات آن ها را مضاعف‌ کرده است و بدون شک، پیشرفت، تعالی و نیل به توسعه همه جانبه تنها در اثر زحمات مخلصانه نیروهای انتظامی واقعیت پیدا می‌کند.

وی با بیان اینکه تعامل نیروی انتظامی با رسانه استانی در فرهنگ پذیری، نظم، ترافیک و جلوگیری از آسیب های اجتماعی بسیار موثر بوده است، تصریح کرد: در هفته نیروی انتظامی، رسانه استانی با تمام ظرفیت آماده انعکاس خدمات و فعالیت های نیروی انتظامی است.

مدیر کل صدا و سیما در پایان سخنانش اظهار داشت: ما آمادگی ساخت برنامه های مشترک در طول سال و همچنین استفاده از نظرات کارشناسان و صاحب نظران حوزه انتظامی جهت پیشگیری از وقوع جرم را داریم و از سوژه های خوب برای تولید برنامه های پلیسی برای ارائه به مخاطبان استقبال می کنیم .

در ادامه فرمانده نیروی انتظامی استان نیز در این نشست ضمن تشکر از زحمات و تعامل خوب مدیر کل صدا و سیما با نیروی انتظامی استان گفت: به نمایندگی از همه همکارانم در نیروی انتظامی استان از رسانه ملی  و استانی برای تبیین دستاوردها و کارهایی که در کشور و استان انجام می‌شود قدردانی می‌کنم.

سرهنگ فاضل دادگر ایجاد و حفظ امنیت روانی و در تعریفی دیگر احساس امنیت را جزء وظایف و رسالت‌های مشترک رسانه ملی و نیروی انتظامی عنوان داشت و گفت: ایجاد امنیت قطعا در کنار امنیت روانی در جامعه محقق خواهد شد و در این راستا صداوسیما به عنوان رسانه‌ای که مردم همچنان به آن اعتماد داشته و اخبار معتبر را از این رسانه دریافت می‌کنند، نقش بسزایی دارد و یکی از مؤلفه های مهم و تأثیرگذار در تحقق رونق تولید، وجود امنیت است.

وی به همکاری خوب سازمان ها و مردم با نیروی انتظامی اشاره کرد و گفت: رسانه ها از رسالت و جایگاه عظیمی در جامعه برخوردار بوده و در بحث کاهش معضلات اجتماعی بسیار موثر هستند.

 


 

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.