رونق تولید ملی | جمعه، ۹ اسفند ۱۳۹۸

اجرایی شدن کامل سیاست‌های اقتصاد مقاومتی خودکفایی را محقق می‌کند. - نمایش محتوای تولیدات ویژه

 

 

محتوای تولیدات ویژه

اجرایی شدن کامل سیاست‌های اقتصاد مقاومتی خودکفایی را محقق می‌کند.

اجرایی شدن کامل سیاست‌های اقتصاد مقاومتی خودکفایی را محقق می‌کند.


اجرایی شدن کامل سیاست‌های اقتصاد مقاومتی خودکفایی را محقق می‌کند.

حجت الاسلام والمسلمین رضا کشیری اظهار داشت: زمانی می‌توانیم روی پای خود بایستیم که به معنای واقعی به اقتصاد مقاومتی روی آوریم و با هوشیاری برای تحقق این سیاست‌ها اقدام کنیم.

وی افزود: باید به پیشرفت علمی همت کنیم و جوانان حزب اللهی را باور داشته باشیم و در این صورت قطعا در هر نبردی با رژیم غاصب صهیونیستی شکست با آن‌ها است و نخواهیم گذاشت که آب خوش از گلوی آن‌ها پایین برود.

امام جمعه کلاله با اشاره به اهمیت و نقش شورای نگهیان تصریح کرد: شورای نگهبان نظارت کامل و استصوابی دارد و فصل الخطاب است و حافظ رای مردم و حق الناس است.

کشیری گفت: در انتخابات سال 88 با آبروی این کشور بازی شد و نباید گذاشت دشمن خوشحال شود که در کشور اختلاف است و ملت ایران اسلامی بار دیگر با عزت و سربلندی و با حضور حماسی و باشکوه خود افتخاری دیگر می‌آفرینند.

وی با اشاره به فرا رسیدن اول ذیحجه سالگرد ازدواج حضرت علی(ع) با حضرت فاطمه (س) اظهار کرد: ساده بودن این ازدواج باید الگویی برای ازدواج در جامعه ما باشد.

امام جمعه کلاله همچنین گفت: فریضه امر به معروف و نهی از منکر از لوازم و واجبات اجتماع سالم و صالح است و گسترش آن مانع از نفوذ و تهاجم دشمنان خواهد شد و در اهمیت آن همین بس که حضرت امام حسین (رض) در راه انجام آن جانش را فدا کرد.

کشیری افزود: اگر امربه معروف و نهی از منکر فراموش شود از اسلام واقعی دور می‌شویم و بدانیم که بسترساز قدرتمند شدن اشرار در جامعه خواهد شد و متاسفانه بدحجابی در جامعه آثار مخربی در ترویج فساد دارد.

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.