سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲۸ خرداد ۱۴۰۰

افتتاح پل شهید قندهاری - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

افتتاح پل شهید قندهاری

افتتاح پل شهید قندهاری


 

برنامه ای با عنوان افتتاح پل شهید قندهاری با مشارکت شهرداری گرگان تهیه و پخش شد.

مردم گرگان پس از سه سال چشم‎انتظاری شاهد افتتاح پل روگذر شهید قندهاری در 12 مرداد ماه سال جاری بودند و این پل از جمله پروژه‎هایی است که مردم ثمرات آن را در آینده لمس خواهند کرد.
مراسم افتتاح و راه‎اندازی نخستین پروژه تقاطع غیرهمسطح پل روگذر شهید قندهاری در مرکز استان یکشنبه شب با حضور استاندار ،نماینده محترم ولی فقیه در استان ، معاونین استاندار ، نمایندگان مجلس و دیگر مسئولان و مقامات استانی و شهرستانی و همچنین حضور پرشور عموم مردم و شهروندان گرگانی ، همراه با برنامه نورافشانی انجام وبه بهره برداری رسید
پروژه پل روگذر شهید قندهاری گرگان با هزینه بالغ بر 18 میلیارد تومان ، دارای دو دهنه با عرض 145 متر با سازه بتنی و با طول عرشه به میزان 300 متر با رمپ‎های طرفین هر کدام به طول 250 متر به پایان رسیده است.
این پل دارای 750 متر طول، هر لاین 12.85 متر، ارتفاع هر قطعه عرشه 2.5 متر، تعداد پایه‌ها 9 ردیف دو تایی بوده که با تکنیک جدید کار می‎کند.
همچنین سهولت در عبور و مرور، کاهش ترافیک و جلوگیری از اتلاف انرژی مهمترین مزایای پروژه تقاطع غیرهمسطح است که این ویژگی‎ها و تجربه‎هایی که در احداث این پروژه برای مجموعه شهری به وجود آمد باعث شود تا میزان رضایتمندی مردم در پروژه‎های آینده افزایش یابد.
عوامل این برنامه
تهیه کننده و کارگردان :علیرضا کلانتری ،
دستیاران تهیه : فغفوری،
تصویربرداران : سعید مارزلو،ایران دوست ،خدایی ،
صدابردار : فغفوری ،
مجریان :آرزو سرابی زاده  ،زهرا حسن زاده،
دستیار صدا و تصویر:تیموری ،جلال هاشمی،نظرخانی ،
هستند.

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.