جهش تولید | یک‌شنبه، ۲۸ دی ۱۳۹۹

انتخابات ۹۶ در آینه برنامه های صدا و سیمای گلستان - نمایش محتوای خبر 2

 

 

اخبار سایت

انتخابات ۹۶ در آینه برنامه های صدا و سیمای گلستان

انتخابات ۹۶ در آینه برنامه های صدا و سیمای گلستان


انتخابات

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای گلستان، شبکه استانی سيما با برنامه هايی همچون " همه با هم " کاروان انتخاباتی به منظور انعکاس شور و نشاط و به تصویر کشاندن نقطه نظرات مردم در زمینه انتخابات برنامه ای تحت عنوان کاروان همه باهم تولید و روی آنتن می برد.

این ويژه برنامه با ساختار گزارشی به تهیه کنندگی و کارگردانی حمیدرضا دنکوب در 30 قسمت به مدت 40 دقيقه سه روز در هفته روزهای زوج ساعت 22:15 از شبكه استانی گلستان پخش می شود.

ويژه برنامه "5-12" ، اين برنامه به تهیه کنندگی محمد مهدی ناصری در 30 قسمت 40 دقیقه ای با ساختار گزارشی با حضور مدرسین حوزه و دانشگاه، کارشناسان سیاسی و حقوقی، مسئولین اجرایی، نظارت و بازرسی انتخابات به بررسی جايگاه انتخابات در كشور و حضور پرشور و مسئولانه ملت در مراحل مختلف انتخابات در 40 قسمت 30 دقيقه ای ساعت 20:20تقدیم بینندگان همیشه همراه می شود.

همچنين سیمای گلستان ويژه برنامه ای دیگر با عنوان  " تربیون آزاد " به تهیه کنندگی و کارگردانی روح ا... بنی عقیل در 30 قسمت 15 دقیقه ای ساعت 19:00با ساختار گزارشی باهدف انعکاس بی‌واسطه نظرات مردمی و بیان صریح انتظارات مردم از ریاست جمهور و نمایندگان شوراهای شهر و روستا پخش می کند

همچنين رادیو گلستان هم با ويژه برنامه "موسم همدلی" با رويكرد دوازدهمين دوره انتخابات رياست جمهوری و پنجمين دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا  از رادیو می شود.

اين برنامه به تهيه گنندگی محمد علی صوفی با ساختار ترکیبی نمایشی دعوت از كارشناسان و فعالان سياسی، چهره های مطرح استانی و اساتيد حوزه و دانشگاه به بررسی جايگاه انتخابات در كشور و حضور پرشور و مسئولانه ملت در مراحل مختلف انتخابات در 40 قسمت 30 دقيقه ای سه روز در هفته روزهای زوج ساعت 11:30 به گویندگی شارمین علاقمند روی آنتن می برد.

رادیو گرگان با توجه به اهميت انتخابات در سرنوشت ملت و كشور ، ويژه برنامه ای دیگر با نام  "گامی دیگر" را به صورت ميزگرد و با هدف بالابردن سطح دانش و شناخت مخاطبان درباره انتخابات و اهميت شركت در انتخابات رياست جمهوری و وظايف شوراهای اسلامی شهر و روستا در 40 قسمت 30 دقيقه ای  روزهای فرد ساعت 15:30 به تهيه کنندگی حمیدکاویانی و گویندگی مهدی رایجی پخش می شود.

همچنین رادیو ترکمنی برون مرزی با ویژه برنامه " سایرایار اولکام" به مدت 150 دقیقه بصورت زنده در هفته با توجه به اهمیت انتخابات با دعوت از مسئولین انتخاباتی استان ، مصاحبه با شخصیت های سیاسی، مردمی، روحانیون و ائمه جمعه در خصوص تشویق به حضور در انتخابات برنامه تهیه و تدارک دیده است.

واحد خبر صدا و سیمای گلستان برنامه های متنوعی را در قالب بسته خبرهای انتخاباتی، پوشش خبر و رویدادهای انتخابات بطور مستقیم و آنلاین و برنامه گفتگوی ویژه خبری و آیتم های نظرات مردم در خصوص شوراها و ریاست جمهوری به صورت گزارش 3  و 5 دقیقه ای تدارک دیده است.

 

آدرس کوتاه :


گزارش تصویری آرشیو

بانوی کارآفرین بندرخمیر در منزل خود...
یک دامداری صنعتی در آق قلا که از چهار...
بزرگترین مزرعه یکپارچه گل نرگس کشور در...

اطلاعیه های استان

احتمال وقوع بهمن در ارتفاعات گلستان با افزایش دمای هوا
احتمال وقوع بهمن در ارتفاعات گلستان با افزایش دمای هوا
سرپرست مدیریت مطالعات پایه منابع آب شرکت آب منطقه‌ای گلستان گفت: افزایش دمای هوا در استان وقوع بهمن، ذوب برف در ارتفاعات و افزایش سطح آب رودخانه‌ها را در پیش دارد.
امام جمعه اهل سنت مراوه‌تپه درگذشت
امام جمعه اهل سنت مراوه‌تپه درگذشت
آخوند "خوجه‌دردی غراوی‌فر" امام جمعه اهل سنت شهرستان مرزی مراوه‌تپه در شرقی‌ترین قسمت استان گلستان سحرگاه امروز چهارشنبه به دلیل کهولت سن در ۹۳ سالگی دار فانی را وداع گفت.
بستری ۴۰۳بیمار مبتلا به کرونا؛ بندرگز و کردکوی همچنان در وضعیت قرمز
بستری ۴۰۳بیمار مبتلا به کرونا؛ بندرگز و کردکوی همچنان در وضعیت قرمز
در حال حاضر ۴۰۳بیمار مبتلا به کووید۱۹ در مراکز درمانی استان بستری هستند.
مشاهده آرشیو