سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۳ تیر ۱۴۰۰

ایران مرکز علمی معتبر در دنیا - نمایش محتوای صدا

 

 

ایران مرکز علمی معتبر در دنیا

ایران مرکز علمی معتبر در دنیا


دیدار

به گزارش روابط عمومی صدا و سیما، مدیر کل صدا و سیمای گلستان در دیدار ضمن خوش آمدگی و ابراز خرسندی از این دیداراظهار داشت: حسن ایران نسبت به سایر کشورها این است که کشور ایران و مراکز علمی و اسلامی آن از مراکز علمی معتبر دنیا هستند.

عبدالحسینی افزود: جهان تشنه معارف اسلام است و چه جایی بهتر از ایران برای فراگرفتن این معارف و امروزه ایران بهترین مرکز برای علوم عقلی است و فقط در ایران چنین علومی یافت می شود.

وی با ابراز خرسندی از فعالیت های جامعه المصطفی گرگان گفت: مسئولان این حوزه وظیفه خطیر برعهده دارند و آن الگو و آموزش درست طلاب این مرکز است چرا که این طلاب بعد از بازگشت از ایران نمایندگان و سفیران ما خواهند بود.

وی گفت: رسانه ملی در امر فرهنگ سازی و شناسایی این مرکز علوم دینی همه تلاش خود را به کار می گیرد و در این زمینه از هیچ کمکی دریغ نخواهد کرد.

رئیس جامعه الصطفی (ص) گرگان هم در این دیدار گفت: یکی از افتخارات ما این است که دانش پژوهان از نقاط مختلف دنیا، در مراکز اسلامی و دانشگاهی، فعالیت های ارزشمندی را انجام می دهند که بی ارتباط با آن ها نیستیم.

حجت الاسلام و المسلمین تقوی بیان داشت: باید برای مقاومت در برابر تهاجم فرهنگی، حفظ استقلال فرهنگ دینی، ایرانی و بومی کشور و تغذیه فکری جامعه، فرهیختگان و شخصیت‌های علمی در صدا و سیما حضور داشته باشند.

وی خاطرنشان کرد: با اشاره به اینکه امام (ره) می‌فرمودند که صدا و سیما به مثابه یک دانشگاه است، صدا و سیما جمهوری اسلامی ایران می‌تواند در تعامل و انتقال فرهنگ نقش موثری داشته باشد و باید در سیاست‌های فرهنگی صدا و سیما تنوع فرهنگی وجود داشته باشد.

 

آدرس کوتاه :