سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۳ خرداد ۱۴۰۰

اینجا هم چراغی روشن است - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

اینجا هم چراغی روشن است

اینجا هم چراغی روشن است


 سریال اینجا هم چراغی روشن است در سیمای گلستان به سفارش نهضت سوادآموزی گلستان تهیه و تولید شد.

این سریال تلویزیونی در 4 قسمت 45 دقیقه ای به تهیه کنندگی محمدعلی پایین محلی، کارگردانی و نویسندگی احسان رجبلو ساخته شده است.

سریال اینجا هم چراغی روشن است در مورد مردی است به نام صفر که به علت بیسوادی، قراردادی را امضا می کند و به زندان می افتد. صفر پس از آزادشدن از زندان به دنبال گرفتن حق و حقوق از دست رفته خود و خانواده اش می گردد و ادامه داستان...

ساخت این سریال از اواسط آذرماه 94 شروع   و در اردیبهشت 95 به کار خود پایان داد و قابل پخش از شبکه استانی و سراسری می باشد.

Loading the player...
سال تولید: 2/2/95
عوامل تولید:

بازیگران آن شامل علی یزدانی، ایرج قوشچی،  سیدخدیجه موسوی،  سعید درویش نژاد،  ناصر طاهریان، حسن رستمانی، احسان عباسی،  سمیرا سرچاهی،  سلمان تقی نژاد، ملیکا البرزی،  عماد رجبلو و ...دستیاران کارگردان عماد رجبلو  و علی شاهینی،  برنامه ریز ناصر طاهریان،  منشی صحنه  سیما اسحاقی، عکاس سیدحمزه حسینی، نویسنگان احسان رجبلو، عماد رجبلو، مدیرتصویربرداری نیما صمدی، صدابردار سیدحسین  موسوی،  دستیار صدا محمد پاسندی، صحنه و لباس مهدی موسی پور و  دستیار سحر براتیان، گریم محمد کلاسنگیانی و بهناز مهاجر، مدیر تولید زهرا شمالی، جانشین تهیه کننده سجاد رجبی،  دستیاران تولید رامین سوخته سرایی، علی عرب  و امیرحسین عرب می باشند.

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
واقعا غم انگیزه که علارقم تلاش های فراوان و نجات... بهرام ۱۳۹۶/۰۶/۸ ۱۳:۴۴

بهرام
واقعا غم انگیزه که علارقم تلاش های فراوان و نجات دهنده
تیم تدوین تصویر و صدا . جلوه های ویژه و تیتراژ نامی از آنها برده نشده .
افسوس
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۶/۰۶/۸ ۱۳:۴۴