رونق تولید ملی | جمعه، ۹ اسفند ۱۳۹۸

بازار قدیمی ماهی فروش های شهرستان بندر ترکمن - نمایش محتوای تولیدات ویژه

 

 

محتوای تولیدات ویژه

بازار قدیمی ماهی فروش های شهرستان بندر ترکمن

بازار قدیمی ماهی فروش های شهرستان بندر ترکمن


بازار قدیمی ماهی فروش های شهرستان بندر ترکمن در خیابان شهید بهشتی این شهرستان قرار دارد. این بازار در همه فصول،  گونه های مختلف ماهیان پرورشی و دریایی استان گلستان و سایر استان های کشور را تامین می کند. همچنین صادرات به کشور های دیگر هم انجام می شود.

میان تب و تاب فروش ماهی های دریای شمال، چند بساط میوه و سبزی هم در این بازار به چشم می خورد. ورود و خروج ماشین های سواری و پارک کردن آن ها در محیط بازار به یک امر عادی تبدیل شده و تردد در آن از قانون خاصی پیروی نمی کند.

قیمت های ماهی در این بازار نسبت به بازار گمیشان کمی ارزان تر است. در بازار ماهی فروش های بندر ترکمن، به دلیل وجود فضای رقابتی بین ماهی فروشان و عمده فروشی، ماهی در آن جا ارزان تر عرضه می شود.

 بازارماهی فروشان بندرترکمن دارای 44 غرفه بوده و روزانه به طور متوسط بالای 6 تن ماهی دریایی و 12تن ماهی پرورشی در این بازار توزیع می شود.

ماهیان دریای خزر که البته ماهی سفید ، ازون برون و کپور آن بسیار معروف تر از بقیه است، بسیار متنوع اند گرچه درتهران نمی توان سراغی از تنوع ماهیان شمالی در هر ماهی فروشی ای گرفت اما اگر سری به بازار ماهی شهرهای شمالی بزنید می توانید تنوع ماهیان این دریا را به چشم ببینید.

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.