سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲ اردیبهشت ۱۴۰۰

بررسی راهکارهای افزایش تعامل و همکاری دانشگاه های استان با صدا و سیمای گلستان - نمایش محتوای خبر 2

 

 

اخبار سایت

بررسی راهکارهای افزایش تعامل و همکاری دانشگاه های استان با صدا و سیمای گلستان

بررسی راهکارهای افزایش تعامل و همکاری دانشگاه های استان با صدا و سیمای گلستان


تعامل

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای گلستان، در این نشست که در سالن اجتماعات صدا و سیما برگزار شد ، مدیر کل صدا وسیمای گلستان در ابتدای این جلسه با تبریک دهه فجر و سالروز پیروزی انقلاب اسلامی خاطر نشان کرد: بزرگی و عظمت این پیروزی که بحق از عنایات باریتعالی بوده و باعث خوشحالی حضرت امام (ره) و مردم گردید .

عبدالحسینی با اشاره به اینکه جمهوری اسلامی ایران بر پایه تفکر دینی و تمدن اسلامی بنا گردیده است با تاکید بر اهمیت و تأثیر دانشگاه ها در جامعه افزود: هیچ جامعه ای توسعه نمی یابد مگر اینکه دانشگاهی توسعه یافته داشته باشد.

وی با اشاره به توسعه کمّی دانشگاه ها بر بهره گیری از ظرفیت صدا و سیما در تبیین نقش دانشگاه ها در جامعه و ارتقاء دانشگاه ها در حوزه های علمی و فرهنگی تاکید کرد.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز گفت: در تلاش هستیم با همکاری و تعامل لازم با مراکز دانشگاهی استان تولید برنامه‌های مشارکتی با همکاری دانشگاهها را در استان افزایش دهیم.

عبدالحسینی در پایان  طی توضیحاتی هدف از برگزاری جلسات اتاق فکر را که منتج به امر برنامه سازی در مرکز و در حوزه های مختلف برنامه سازی می شود را مفید دانست و آنرا عاملی بر ایجاد تعامل نزدیک بین مردم و صداو سیما عنوان کرد.

در ادامه رئیس نهاد رهبری در دانشگاه های استان در این جلسه با تاکید بر تعامل و همکاری بین دانشگاهها و صدا و سیما گفت: شبکه استانی زبان گویای مردم استان است و نقش بزرگی در ارتقاء فرهنگ و هویت بخشی به جامعه دارد.

حجت الااسلام و المسلمین مازندرانی افزود: باید با برنامه ریزی اساسی و با همکاری و همفکری دانشگاهیان و اهالی رسانه ملی در جهت کاهش آسیب های اجتماعی و جلوگیری از یاس و ناامیدی و ترویج امید و نشاط در جامعه تلاش کرد.

وی با بیان اینکه کار صدا و سیما اقتصادی نیست، بلکه فرهنگی است، اظهار کرد: با این حال باید وارد برنامه‌های مشارکتی شویم و با انعکاس فعالیتهای علمی و فرهنگی دانشگاه کمک حالی برای دانشگاه در به جا انداختن علم و فرهنگ در جامعه باشیم.

در این نشست همچنین، حاضرین در خصوص راهکارهای افزایش همکاری و تعامل بین دانشگاهها و صدا و سیما نظرات خود را بیان نمودند.

 

 

 

 

 

آدرس کوتاه :


گزارش تصویری آرشیو

این تولید کننده داخلی، تنها تولید کننده...

ساخت ایران

گزارش تصویری
اگرچه این روزها نام گمیشان با اخبار آغاز...
شرکت دارویی نیاک گلستان این روزها مشغول...

اطلاعیه های استان

رئیس پلیس آگاهی گلستان خبرداد کلاهبرداری به بهانه تست کرونا در گلستان
رئیس پلیس آگاهی گلستان خبرداد کلاهبرداری به بهانه تست کرونا در گلستان
رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان گلستان گفت: در روزهای اخیر شاهد حضور افراد سودجو در درب منازل برای انجام تست کرونا هستیم که به سرقت از منازل منجر شده است.
معاون صمت گلستان خبرداد معرفی ۵۵ نانوایی متخلف در گلستان به تعزیرات
معاون صمت گلستان خبرداد معرفی ۵۵ نانوایی متخلف در گلستان به تعزیرات
معاون بازرسی، نظارت و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت گلستان از تشکیل پرونده برای ۵۵ واحد نانوایی متخلف در استان خبر داد.
مدیرکل هواشناسی گلستان: دمای هوای گلستان به ۴۰ درجه می رسد
مدیرکل هواشناسی گلستان: دمای هوای گلستان به ۴۰ درجه می رسد
مدیرکل هواشناسی گلستان از افزایش دما در استان تا روز پنج شنبه خبرداد.
مشاهده آرشیو