سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۳۰ خرداد ۱۴۰۰

برگ برنده - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

برگ برنده

برگ برنده


برنامه‌ مسابقه‌ای « برگ برنده » با موضوع و محوریت انتخابات مجلس شورای اسلامی در قالب مسابقه به مدت 20 دقیقه در 20 قسمت تهیه می‌شود.

شیوه اجرا در این برنامه به این صورت می‌باشد که مجری با طرح سوال‌های ضمنی و موضوعی در خصوص کار افراد به طرح سوالهایی در خصوص انتخابات می‌پردازد و سپس به قید قرعه به افراد جایزه تعلق می‌گیرد، لازم به ذکر است که تا پایان برنامه جواب‌های برنامه مشخص نیست و مخاطبان می‌توانند از طریق پیامک، سوال‌ها را که شماره گذاری شده است پاسخ داده و برنده از طریق زیرنویس در دقایق پایانی برنامه اعلام می‌شود‌‌‌‌‌ ..

در این برنامه به خاطر پخش جوابهای درست یا نادرست افراد، برای سروسامان دادن و بدست آوردن جواب صحیح برای بیننده ، مجری در پایان به کارشناس رجوع کرده و نظرات کارشناسی را جویا می‌شود.

این برنامه شامل دو آیتم یک و دو دقیقه‌ای شروع و پایان می‌باشد که در آیتم شروع شرحی بر برنامه گفته می‌شود و در آیتم پایانی ضمن نتیجه‌گیری، اسامی برندگان نیز اعلام می‌شود. بین این دو آیتم، آیتم‌های یک تا دو دقیقه ای که در مجموع سیزده دقیقه‌ می‌باشد همراه با آرم و وله قرار دارد که به اقتضای برنامه، مجری در هر آیتم همراه با یک کارشناس( لزوماً در هر برنامه کارشناس وجود نخواهد داشت) با طرح سوال‌هایی از افراد حاضر در مسابقه یا از طریق حضار سوال‌هایی را طرح می‌کند و سپس با شماره گذاری بر روی تخته وایت‌ بوردی یادداشت می‌کنند تا اشخاص دیگری نیز ضمن جلب شدن به مسابقه در آن شرکت کنند.

موضوعات برنامه به سه بخش تبیینی، تبلیغی و تهییجی تقسیم بندی می‌شوند که هر بخش نیز شامل پانزده قسمت می‌باشد.

 هدف و رویکرد اصلی برنامه « برگ برنده » انتخابات اسفند ماه ۹۸ می‌باشد. نگاه متفاوت و در عین حال ترسیم و تدوین فرایند امور مربوط به انتخابات از ابتدا تا انتها به دور از کلیشه متکی بر گزاره‌های تکراری است.

این برنامه از هفته اول دی ماه در روزهای چهارشنبه ساعت 20:20 دقیقه پخش می گردد.

 

 

Loading the player...
سال تولید: دی 98
عوامل تولید:

تهیه کننده و کارگردان: جمال الدین نصرتی

نویسنده: مجتبی طالبی

مجری: مهدی حاج احمدی

تصویربرداران: مجید ایراندوست، سعید مارزلو

تدوینگر: مهدی حکیمی

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.