سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۳ خرداد ۱۴۰۰

تا قدس - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

تا قدس

تا قدس


معاونت سیما با ویژه برنامه «تا قدس» به مدت ۲۴۰ دقیقه از ساعت هشت  تا سیزده روز  جمعه ۱۰ خرداد به صورت زنده حضور باشکوه مردم گلستان در راهپیمایی روز قدس را به تصویر می کشد .

این برنامه علاوه به پوشش زنده مراسم راهپیمایی، آیتمهای متنوع دیگری از جمله به حضور کارشناس در برنامه جهت بررسی و تبیین ابعاد سیاسی، اجتماعی این روز مهم، اجراهای متعدد زنده سرود و موسیقی در استودیوی برنامه، ارتباط زنده با محل برگزاری مراسم راهپیمایی و پخش گزارشهای مردمی، پخش وله های مختلف ، ارتباط زنده با خبرنگاران مستقر در شهرستانهای استان و انعکاس حضور پرشور مردم در دیگر شهرهای استان، تصاویر هوایی از مراسم را پخش می کند.

این برنامه در بخش تهیه می گردد، بخش اول قبل از شروع راهپیمایی و با حضور کارشناس برنامه در استودیو ضبط و پخش میگردد و بخش دوم به انعکاس حضور مردمی در سطح استان اختصاص دارد.

همچنین این برنامه با ۴ اکیپ سیار تولید سیما نیز در شهر گرگان یکی خیابان امام خمینی (ره) و یکی در چهارراه میدان و اکیپ سیار دیگر در خیابان شهید رجایی و یکی  دیگر در مصلی و دیگری در داخل استودیو و یک اکیپ سیار در شهرستان گنبد حضور پرشور مردم در حمایت از ملت مظلوم و بی دفاع فلسطین و غزه را به جهانیان نشان خواهند داد.

Loading the player...
سال تولید: خرداد 98
عوامل تولید:

تهیه کننده گان و کارگردانان: امیر خانی، بنی عقیل، محمدی، ابری، نصیری

دستیاران تهیه: غدیر فدایی، احمد گرایلی

تصویربرداران: خمبری، ایراندوست، سعیدی، مارزلو، رجب لو، تیموری، نظرخانی،صمدلویی، افخمی، پاکزاد

مجری گزارشگران: مهدی حاجی احمدی ، مهران جمال لیوانی، وحید حسین زاده 

دستیار صدا و تصویر: مشهدی رضا، امیرخانی، تیموری، هاشمی، مازندرانی، پاکزاد، قربانی، قره قاش

صدابرداران: عباس بهرامی، حمیدرضا فغفوری، آیت پهلوانی، مهدی جعفری

 

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.