جهش تولید | جمعه، ۸ اسفند ۱۳۹۹

تجلیل از خبرنگاران صدا و سیمای گلستان به مناسبت روز خبرنگار - نمایش محتوای تولیدات ویژه

 

 

محتوای تولیدات ویژه

تجلیل از خبرنگاران صدا و سیمای گلستان به مناسبت روز خبرنگار

تجلیل از خبرنگاران صدا و سیمای گلستان به مناسبت روز خبرنگار


تجلیل از خبرنگاران

 

تجلیل از خبرنگاران صدا و سیمای گلستان به مناسبت روز خبرنگار

 

چراغعلی معاون سیاسی، امنیتی واجتماعی استاندار، کشمیری مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، سلیمانی فرد مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان، غیناقی مدیر کل بانوان و خانواده، ملک حسینی مدیر کل سیاسی  انتخابات و تقسیمات کشوری، ارجوند مشاور استاندار و حمیدی فرماندارگرگان با حضور در صدا و سیمای گلستان ضمن دیدار و تبریک به دکتر منتظر حجت مدیر کل صداو سیمای گلستان از واحد خبر مرکز گلستان بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای گلستان، مدیر کل صدا و سیما ضمن خوش آمدگویی و ابراز خرسندی از حضور مدیران ارشد استانی در محل صدا و سیما افزود: 17مرداد؛ سالروز شهادت شهید محمود صارمی، متعلق به قشر و گروهی است که پرچم رسالت بزرگ اطلاع رسانی و آگاهی بخشی را بر دوش گرفته اند.

دکتر منتظر حجت در ادامه بیان داشت: خبرنگاران برای آگاهی وظیفه مهمی ایفا می‌کنند؛ انقلاب در دهه چهارم خود نقشه‌ها و برنامه‌هایی دارد که این مهم عملی نمی‌شود مگر اینکه آگاهی مردم افزایش یابد.
وی اظهار داشت: یکی از ویژگی‌های خبرنگار رعایت امانت است، این امانتداری جنبه‌هایی دارد که یکی از آنها رعایت دقیق کلمات است، نکته دیگر خبرنگار باید در حوزه کاری خود فعالانه تلاش کند چون خبرنگار چشم بینای حوزه موضوعی خود است و همکاران ما در رسانه ملی به این امر مهم کاملا واقفند.

در ادامه این دیدار معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار در جمع خبرنگاران صدا و سیما ضمن تشکر و قدردانی از زحمات مدیر کل صدا و سیما و همکاران ایشان در حوزه خبر گفت: به راستی که رسالت اصحاب خبر و رسانه ملی  بسیار خطیر و حساس است، چنانچه پیامبر خدا صلی الله علیه و آله در حدیثی فرموده است: «حق را بگو و در راه خدا از ملامت هیچ ملامت گری نهراس». از همین روست که می توانیم حق گویی و مطالبه گری حق توسط خبرنگاران را مجاهدتی عظیم و فداکاری فرهنگی سترگ بنامیم و قدردان آن باشیم و در این زمینه بخصوص در دوران کرونا خبرنگاران رسانه ملی و استانی خوش درخشیدند.

چراغعلی افزود: روز خبرنگار فرصتی ارزشمند و گرانبها است، برای پاسداشت مقام شامخ تمامی انسان های فرهیخته که در راه روشنگری و آگاهی بخشی به جامعه جان خود را تقدیم انقلاب کردند و خبرنگاران به راستی تجسم امانت، مسئولیت، تعهد، دلسوزی و وظیفه اند.

همچنین مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی در این بازدید گفت: ۱۷ مرداد ماه روزی است که با نام خبرنگار مزین شده و برای قدردانی از مجاهدت ها و تلاش های فعالان عرصه خبر در جامعه بهترین فرصت است.

کشمیری افزود: خدمت در عرصه های فرهنگی موجب برافروختن چراغ ایمان و اندیشه های ناب انسانی در جامعه می شود، گوهر راستی و صداقت و حقیقت را عیان نموده و اندیشه انسان را به فضائل و مکارم اخلاقی و انسانی می آراید، امروزه، تحولی عظیم در عرصه ی رسانه در ایران عزیز در حال وقوع است، که در زمینه فرهنگی نقطه ی عطف بسیار مهم و بی سابقه ای محسوب می شود.

وی اظهار داشت: خبرنگاران در طول چهار دهه گذشته و هشت سال دفاع مقدس با حضور در جبهه های حق علیه باطل و اهدای شهدا و جانبازانی اخبار و رشادت های رزمندگان اسلام را به گوش مردم و جهانیان رسانده اند.

مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان ضمن قدردانی از زحمات بی شائبه مدیر کل صدا و سیما با اشاره به اینکه خبرنگاران مسئولیت‌ بزرگی برعهده دارند گفت: هر فردی نمی ‌تواند خبرنگاری مفید و خوب باشد، خبرنگار باید رسالت کاری خود را انجام داده و بتواند تعهد خود را نسبت به جامعه و اتفاقات اطرافش آن گونه که شایسته است انجام دهد، بنابراین رفتن به سوی این کسوت برای بسیاری از افراد عادی نیست؛ به همین دلیل اصولا مبانی این کار ایجاب می‌کند نوعی تعهد نسبت به جامعه برای خبرنگار پدید آید.

سلیمانی فرد در مراسم گرامیداشت روز خبرنگار، خبرنگاری را شغلی مقدس، مفید و حساس  در جامعه برشمرد و گفت: خبرنگاران با انتشار اخبار،  نقش موثری در آگاهی بخشی به جامعه دارند.

فرماندارگرگان در ادامه بیان داشت: ملت ایران هرگز فراموش نخواهند کرد، رشادت ها و ایثارگری های اصحاب اندیشه وقلم و طلایه داران راستی و صداقت را که درمنای عشق بدور از هوای نفسانی ومنیت های انسانی درراه افشای حقیقت و شفاف نمودن مظالم استکبارجهانی منصوروار برای رضای معشوق در محضرش ذبح شدند.

حمیدی گفت: خبرنگاران به عنوان رزمندگان خط مقدم جنگ نرم می توانند با آگاه سازی و هوشیار کردن مردم نقش مهمی در شکست برنامه های رسانه ای دشمن علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایفا کنند.

درمراسم گرامیداشت روز خبرنگار، از مدیران، خبرنگاران، سردبیران، دبیران، گویندگان، تدوینگران، تصویربرداران و پیشکسوتان معاونت خبر صدا و سیمای گلستان با اهداء لوح تقدیر و شاخه گلی قدردانی شد.

 


 

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


عضو انجمن زنان و مامایی ایران با تأکید...
ویدئو
غذای کودک باید سر ساعت معین و در محیط...
ماد ران امروزی دغدغه‌های زیاد‌ی دارند که...
روز مادر مبارکباد
اینفوگرافی
در شب میلاد حضرت فاطمه(س) ،عروس و داماد...
مادران شهدا شاهدانی بی ادعا هستند که با...
برنده لوح تقدیر بهترین پویانمایی از...
زوج گلستانی با جمع آوری بیش از ۲هزار و...
اینفوگرافی
این هنریکی از زیرشاخه‌های صنایع چوب نیز...
برخی افراد بر اثر خوردن ماهی همراه با...
عروسک دست‌ساز زنان روستای قلعه قافه از...
اینفوگرافی
با توجه به شیوع کرونا گلستانی ها امسال...
بهترین راه لاغری بدون بازگشت و سریع در...
اینفوگرافی
نقاشی
فیلم و شعرخوانی
عکس تبریک یلدا

پربازدیدترین های ماه اخیر

نظرسنجی مخاطبین

مخاطب گرامی نظر شما در مورد برنامه های صدای مرکز چیست؟

آثار گرافیکی و تولیدات ویژه

«آی جان عبادی» بانوی کارآفرین گلستانی
«آی جان عبادی» بانوی کارآفرین گلستانی
«آی جان عبادی» بانوی کارآفرین گلستانی با تکیه بر هنر و استعداد خود و بر اساس تجربه‌ای ۲۰ ساله در عرصه هنرهای دستی ترکمن و ساخت فرش‌های چرم به موفقیت رسیده است.
کدام زنان در معرض خطر سرطان سینه هستند؟
کدام زنان در معرض خطر سرطان سینه هستند؟
عضو انجمن زنان و مامایی ایران با تأکید بر اینکه سرطان سینه پس از سرطان پوست دومین بیماری شایع در میان زنان است، گفت: از فاکتور‌های اصلی ابتلا به این سرطان، جنسیت و سن افراد است که به طور معمول در سن یائسگی و پس از آن نمود می‌یابد که متاسفأنه در...
شکوفه‌های زودرس بهاری گلستان
شکوفه‌های زودرس بهاری گلستان
گرمای هوا در فصل زمستان موجب گل دادن درختان شده است، درختانی که در بهار شکوفه می‌دهند و این شکوفه‌ها تبدیل به میوه می‌شود، اما این روزها در گوشه و کنار شهر پر شده از درختانی که سرشار از شکوفه هستند.
با ایران حرف بزن
با ایران حرف بزن
ویدئوی مردمی
شب آرزوها؛ شبی که خدا بی حساب می‌بخشد
شب آرزوها؛ شبی که خدا بی حساب می‌بخشد
ویدئو + اینفوگرافی + متن
کودکتان غذا نمی‌خورد؟ راه حل چیست؟!
کودکتان غذا نمی‌خورد؟ راه حل چیست؟!
غذای کودک باید سر ساعت معین و در محیط روشن و خوشایند و در ظروف خوش رنگ در اختیار او قرار گیرد.
ظرفیت های اشتغال در بندرگز
ظرفیت های اشتغال در بندرگز
ویدئو + مقاله
اعمال ماه رجب، ماه خدا
اعمال ماه رجب، ماه خدا
ایتفوگرافی+متن
ظرفیت های اشتغال در گُمیشان
ظرفیت های اشتغال در گُمیشان
مقاله
تولید ملی و خودکفایی ثمره اعتماد به جوانان
تولید ملی و خودکفایی ثمره اعتماد به جوانان
سازنده دستگاه هشدار دهنده نشت گاز مونوکسید کربن یکی از مخترعان جوان گلستانی است که نیاز به حمایت مسئولان دارد.
گلستان بزرگترین تولیدکننده یُد خاورمیانه
گلستان بزرگترین تولیدکننده یُد خاورمیانه
با فعالیت کارخانه یُد در گلستان، ایران به یکی از قطب‌های تولید یُد جهان تبدیل شده است.
هفت سر فصل اساسی گام دوم
هفت سر فصل اساسی گام دوم
اینفوگرافی
تخت سلطنت روی خون ملت
تخت سلطنت روی خون ملت
ویدئو
سیاست قطعی ایران درباره برجام
سیاست قطعی ایران درباره برجام
ویدئو