سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۱ فروردین ۱۴۰۰

تجلی بزرگداشت میلاد پیامبراکرم (ص) و امام جعفر صادق(ع) در صدا و سیمای گلستان - نمایش محتوای خبر 2

 

 

اخبار سایت

تجلی بزرگداشت میلاد پیامبراکرم (ص) و امام جعفر صادق(ع) در صدا و سیمای گلستان

تجلی بزرگداشت میلاد پیامبراکرم (ص) و امام جعفر صادق(ع) در صدا و سیمای گلستان


هفته وحدت

تجلی بزرگداشت میلاد پیامبراکرم (ص) و امام جعفر صادق(ع) در صدا و سیمای گلستان

به گزارش روابط عمومی صدا و سیما، معاونت سیما نیز با ویژه برنامه زنده
"بهار مهربانی" 7 شب به مدت  60دقیقه به تهیه کنندگی و کارگردانی سید روح ا... بنی عقیل  میهمان خانه های گرم مردم استان در این هفته خواهد بود؛ این ويژه برنامه همزمان با آغاز هفته وحدت هر شب از ساعت 21:30 از شبکه گلستان روی آنتن می رود. گزارش جشن های مردمی، دعوت از کارشناسان اهل سنت و شیعه، حضور شعرای استان، اجرای موسیقی زنده، گزارش مردمی، اجرای نمایش طنز با بازیکنان طنز استان و ... از آیتم های ویژه برنامه بهار مهربانی است و اجرای این برنامه را محمد علی کرد مصطفی و محمد قربانی، تصویربرداران سید احمد حسینی دانش، مجید ایراندوست و سمیه پاسندی، دستیار تهیه رحمت ا... مازندرانی، گزارشگر زهرا برزگر خاندوزی، صدابردار حمیدرضا فقفوری، منشی صحنه آیت پهلوانی و کارگردان تلویزیونی ابراهیم امیر خانی برعهده دارد.

اولکام ویژه برنامه هفته وحدت با پرداختن به جشن ها و مراسمات آیینی این ایام از مردم سراسر استان اهل سنت و شیعه، سخنرانی، تواشیح و ...با اجرای فریده قجقی، تهیه کنندگی و کارگردانی و گزارشگری جبار قلی سقلی و تصویربرداری جمشید نظرخانی در سه قسمت 30 دقیقه ای ساعت 16:00 از شبکه گلستان پخش می شود. 

در بخش رادیوی فارسی و برون مرزی این مرکز

"مستند وحدت برلشیک آوازی (هم صدایی)" عنوان برنامه ویژه هفته وحدت صدای فارسی گلستان است که به مدت 30 دقیقه یکشنبه ساعت 12:00 به تهیه کنندگی لطیفه دوجی و "مستند آق آش" ویژه روز میلاد حضرت محمد مصطفی(ص) به تهیه كنندگی سونیا سعادت فر به مدت 30 دقیقه ساعت 11:30 ویژه زندگی پیامبر در 63 سالگی تقدیم شنوندگان همیشه همراه گلستانی می شود.

"اندیشه های ناب "با اشاره به وحدت در اشعار مختومقلی فراغی با 6 برنامه 30 دقیقه ای به تهیه کنندگی علی نصرا.. پور  ساعت 15:00 روی آنتن می رود.

"سایرایاراولکام" ویژه برنامه هفته وحدت رادیو ترکمنی و برون مرزی گلستان است که بصورت زنده ویژه این ایام هر روز از ساعت 15:00 به مدت 120 دقیقه با آیتم هایی از جمله کلام رهبری، گزارش مردمی، تواشیح، کارشناس مذهبی و پخش جشن های مردمی در داخل استان و ... با تهیه کنندگی لطیفه دوجی، احمد قرنجیک و عبدالطیف گرکز روی آنتن می رود.

" چشمه ایمان" ویژه برنامه هفته وحدت و میلاد خاتم الانبیاء محمد مصطفی (ص) از رادیو ترکمنی و برون مرزی به مدت 3 روز ساعت 20:35 تا 21:00 به تهیه کنندگی لطیفه دوجی پخش می شود.

همچنین معاونت خبر استان به پوشش کلیه رویدادهای این هفته در سطح استان، تولید و پخش 4 گزارش خبری با موضوع تحکیم وحدت شیعه و سنی، گفتگوی ویژه خبری با حضور  یکی از علمای شیعه و سنی به مدت 25 دقیقه از اهم فعالیت های این حوزه در این ایام می باشد.

همچنین معاونت فضای مجازی مرکز نیز در این هفته به بارگزاری برنامه های مختلفی اهم از 3 اینفوگرافیک، 7 عکس نوشت، 5 کلیپ و نماهنگ، 3 موشن گرافیک، 3 پوستر و ...از واحدهای صدا، سیما و خبر را در این هفته بارگزاری می کند.

 

آدرس کوتاه :


گزارش تصویری آرشیو

اگرچه این روزها نام گمیشان با اخبار آغاز...
شرکت دارویی نیاک گلستان این روزها مشغول...
گزارش تصویری

اطلاعیه های استان

لزوم آبیاری زمین‌های کشاورزی تشنه
لزوم آبیاری زمین‌های کشاورزی تشنه
کشاورزان برای تامین رطوبت مورد نیاز مزارع اقدام به آبیاری نمایند.
مبارزه با ملخ مراکشی در گلستان
مبارزه با ملخ مراکشی در گلستان
تا کنون در 400 هکتار از مراتع گلستان در گنبد و مراوه تپه کار مبارزه با ملخ مراکشی انجام شده است.
آغاز محدودیت‌های ۱۰روزه در شهر‌های با وضعیت قرمز و نارنجی
از امروز در گلستان
آغاز محدودیت‌های ۱۰روزه در شهر‌های با وضعیت قرمز و نارنجی
محدودیت‌های کرونایی اصناف، تردد ها، حضور کارمندان درادارات و نظارت بر رعایت بهداشت در شهر‌های قرمز از امروز آغاز شد.
مشاهده آرشیو