رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۲۱ آبان ۱۳۹۸

تجلی و شور مردم در روز 13 آبان در قاب صدا و سیمای گلستان - نمایش محتوای خبر 2

 

 

اخبار سایت

تجلی و شور مردم در روز 13 آبان در قاب صدا و سیمای گلستان

13 آبان

تجلی و شور مردم در روز 13 آبان در قاب صدا و سیمای گلستان

تجلی و شور مردم در روز 13 آبان در قاب صدا و سیمای گلستان

مدیر کل صدا و سیما با فرا رسيدن روز 13 آبان روز مبارزه با استکبار جهاني، ویژه برنامه های این مرکز در حوزه های مختلف را در خصوص این روز بزرگ و تاریخی تشریح کرد.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیما، منتظر حجت با بیان اینکه حوزه های سیما، صدا، خبر و فضای مجازی با آمادگی کامل از چندین روز گذشته برنامه های بصیرت افزای خود را آغاز کرده اند، افزود: راهپیمایی دشمن شکن ۱۳ آبان که امسال از اهمیتی بیش از گذشته برخوردار است و شبکه استانی سیما با ويژه برنامه " ما ایستاده ایم " به صورت زنده به تهيه كنندگی محمد مهدی ناصری در این روز به مدت 120 دقیقه با بینندگان همیشه همراه خود این روز بزرگ را به تصویر می کشد.

وی اظهار داشت: سیمای گلستان 3 اکیپ سیار در گرگان و یک اکیپ سیار در گنبد برای این روز بزرگ تدارک دیده است که میدان شهرداری به تهیه کنندگی و کارگردانی محمد مهدی ناصری، چهارراه شهدا به تهیه کنندگی و کارگردانی ابراهیم امیر خانی و مصلی گرگان به تهیه کنندگی و کارگردانی حمیدرضا دنکوب و گنبد را ایوب ابری و قدیر فدایی را پوشش تلویزیونی می دهند.

آیتم های این برنامه در خصوص راهپیمایی مردمی، پخش سروده های انقلابی توسط دانش آموزان، سخنرانی، پخش گزارش های مردمی، ایستگاه مقاومت،  کارشناس سیاسی، کلیپ  و ...می باشد.

از دیگر برنامه های سیمای گلستان نیز ویژه برنامه "قرار شبانه " از ساعت 21:30 به مدت 60 دقیقه، "گام" با موضوع جوانان و 13 آبان از ساعت 17:00 به مدت 50 دقیقه به تهیه کنندگی مهدی رئیسی و "سخنرانی ویژه 13 آبان" در قالب یک برنامه 45دقیقه ای با موضوع روز دانش آموز به تهیه کنندگی حمیدرضا دنکوب روی آنتن می رود.

در ادامه مدیر کل صدا و سیما به معرفی  برنامه های رادیوی فارسی و برون مرزی این مرکز پرداخت و اظهار داشت: صدای گلستان هم به منظور انعكاس حضور مردم حق جوی استان در این راهپیمایی، با ويژه برنامه با نام " اراده آبان " به صورت زنده به تهیه کنندگی حمید کاویانی این رویداد بزرگ مردمی را در این روز حماسی با گزارشگری مرضیه اسدی، سالار احمدی، علیرضا پیشکار و عباس رسول آبادی و گویندگی مریم ملا نوروزی از ساعت 9 به مدت 120 دقیقه روی آنتن می برد.

منتظر حجت افزود: رادیو ترکمنی برون مرزی با ویژه برنامه به نام "سایرایاراولکام"  بصورت زنده در این  روز از ساعت15:00به مدت 120 دقیقه با آیتم هایی از قبیل ارتباط زنده با مسئولین و روحانیون اهل سنت و گزارش مردمی و ... به تهیه کنندگی عبدالطیف گرکز،  "خبر و تفسیر" در خصوص این رویدار بزرگ تاریخی به تهیه کنندگی کمال الدین قزل و گلدی نظری به مدت 50 دقیقه روی آنتن می رود.

وی همچنین به ویژه برنامه های "معاونت خبر" اشاره کرد و اذعان داشت : معاونت خبر مركز هم همگام با ساير معاونتهای توليدی، با  5 گروه خبری در مرکز استان  و 13 گروه خبری در اقصی نقاط استان در روز ملی مبارز با استکبار جهانی مهيای پوشش گسترده اين موضوع مهم شده است.

مدیر کل صدا وسیما در پایان افزود: معاونت فضای مجازی نیز همراه با دیگر معاونت های مرکز اقدام به تولید و بارگذاری مطالب متنوع با موضوع 13 آبان  در قالب های پوستر، عکس نوشت، کلیپ، نماهنگ، اینفوگرافی، کاریکاتور و راه اندازی پویش مردمی با محوریت راهپیمایی 13 آبان و... نشر بسته های ویژه فضای مجازی از برنامه های سیما و صدا از جمله عملکرد معاونت فضای مجازی رسانه استانی در خصوص این روز بزرگ خواهد بود.

 

 

 

آدرس کوتاه :

گزارش تصویری آرشیو

مراسم روز استکبارستیزی امروز همزمان با...
برداشت انار از ۷۰۰ هکتار باغات استان...
مراسم عزاداری تاسوعای حسینی همزمان با...

اطلاعیه های استان

ویژه هفته وحدت
فراخوان
ویژه هفته وحدت
فراخوان
قطع گاز در ۳۰ روستای گلستان
اخطاریه
قطع گاز در ۳۰ روستای گلستان
به علت تغییر شبکه گاز رسانی و تعمیرات روز سه شنبه گاز یک شهر و ۳۰روستا در شهرستان‌های گرگان و مینودشت قطع خواهد شد.
نفوذ سامانه ناپایدار از امشب
اخطاریه هواشناسی
نفوذ سامانه ناپایدار از امشب
آبگرفتگی خیابان‌ها، طوفانی شدن دریا و کاهش ۱۲ درجه‌ای دما از پیامد‌های نفوذ این سامانه است.
مشاهده آرشیو