سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲۶ فروردین ۱۴۰۰

ترویج امر به معروف و نهی از منکر با نگاه رسانه ای - نمایش محتوای خبر 2

 

 

اخبار سایت

ترویج امر به معروف و نهی از منکر با نگاه رسانه ای

ترویج امر به معروف و نهی از منکر با نگاه رسانه ای


ترویج امر به معروف و نهی از منکر

 

ترویج امر به معروف و نهی از منکر با نگاه رسانه ای

 در جلسه مشترک دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان با مدیر کل صدا و سیمای گلستان بر ترویج امر به معروف و نهی از منکر با نگاه رسانه ای تاکید شد.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای گلستان، منتظر حجت مدیر کل صدا و سیما در ابتدای این دیدار ضمن تبریک اعلام وضعیت سفید در 132 شهرستان کشور افزود: 4 شهر استان گلستان هم در این لیست قرار گرفته که نشان از همکاری خوب مردم و اجرای درست پروتکل های ستاد ملی مبارزه با کرونا می دهد.

وی با اشاره به تعامل خوب دستگاه های اجرایی در کاهش ابتلا به این بیماری افزود: ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان هم در این زمینه کمک های فراوانی انجام داد.

مدیر کل صدا و سیما، موضوع سبک زندگی اسلامی ایرانی را حائز اهمیت دانست و اظهار داشت: رسانه ملی به عنوان رسانه پیشرو در ارتباط با امر به معروف و نهی از منکر با استفاده از کارشناسان این موضوع در برنامه سازی‌ها همواره فعال بوده است.

منتظر حجت در ادامه بیان داشت: هدف صدا و سیما ، امر به معروف ، الگو سازی و هدایت مردم بر اساس نیاز و مصلحت جامعه است که امیدواریم با تعامل هر بیشتر با ستاد امر به معروف استان بتوانیم برنامه های هدفمند و زود بازده در راستای نهادینه نمودن این واجب الهی داشته باشیم.

در ادامه این نشست مشترک جانشین دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان ضمن قدردانی از تلاش‌های ارزنده مدیر کل صدا و سیمای استان، نقش صدا وسیما را در الگوسازی و هدایت جامعه مهم و ارزنده ارزیابی کرد و گفت : صدا وسیما جایگاه ویژه‌ای بین مردم دارد و سیاست اصلی ستاد امر به معروف و نهی از منکر ترویج امر به معروف و نهی از منکر از طریق نگاه رسانه‌ای است.

قزوه ای افزود: صدا و سیما  می تواند با همراه کردن کارشناسان، صاحب نظران، برنامه سازان و عوامل تولید، نقشی تاثیرگذاردرآموزش،  فرهنگ سازی، گسترش معروف و جلوگیری از منکرات ایفا کند .

وی ترویج اقامه امر به معروف و نهی از منکر را با کارهای هنری بسیار اثرگذار دانست و تصریح کرد: باید در قالب هنر و نمایشنامه و استفاده از ظرفیت صدا و سیما این امر مهم را ترویج داد.

 

آدرس کوتاه :


گزارش تصویری آرشیو

ویدئو
برای نخستین بار تکثیر گونه خاویاری...
توزیع 4 میلیارد تومان کمک خیران به...

اطلاعیه های استان

آغاز محدودیت‌های ۱۰روزه در شهر‌های با وضعیت قرمز و نارنجی
از امروز در گلستان
آغاز محدودیت‌های ۱۰روزه در شهر‌های با وضعیت قرمز و نارنجی
محدودیت‌های کرونایی اصناف، تردد ها، حضور کارمندان درادارات و نظارت بر رعایت بهداشت در شهر‌های قرمز از امروز آغاز شد.
اعمال محدودیت های کرونایی طی ۲ هفته در گلستان
اعمال محدودیت های کرونایی طی ۲ هفته در گلستان
رئیس دانشگاه علوم پزشکی گلستان از اعمال محدودیت های کرونایی در شهرهای نارنجی و قرمز استان خبرداد.
آغاز ثبت اطلاعات سکونتی سرپرستان خانوار از امروز
آغاز ثبت اطلاعات سکونتی سرپرستان خانوار از امروز
ثبت نام تمامی مالکان شهری و روستایی در سامانه املاک و اسکان از ساعت ۸ صبح امروز آغاز شده است.
مشاهده آرشیو