جهش تولید | شنبه، ۸ آذر ۱۳۹۹

ترویج امر به معروف و نهی از منکر با نگاه رسانه ای - نمایش محتوای خبر 2

 

 

اخبار سایت

ترویج امر به معروف و نهی از منکر با نگاه رسانه ای

ترویج امر به معروف و نهی از منکر با نگاه رسانه ای


ترویج امر به معروف و نهی از منکر

 

ترویج امر به معروف و نهی از منکر با نگاه رسانه ای

 در جلسه مشترک دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان با مدیر کل صدا و سیمای گلستان بر ترویج امر به معروف و نهی از منکر با نگاه رسانه ای تاکید شد.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای گلستان، منتظر حجت مدیر کل صدا و سیما در ابتدای این دیدار ضمن تبریک اعلام وضعیت سفید در 132 شهرستان کشور افزود: 4 شهر استان گلستان هم در این لیست قرار گرفته که نشان از همکاری خوب مردم و اجرای درست پروتکل های ستاد ملی مبارزه با کرونا می دهد.

وی با اشاره به تعامل خوب دستگاه های اجرایی در کاهش ابتلا به این بیماری افزود: ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان هم در این زمینه کمک های فراوانی انجام داد.

مدیر کل صدا و سیما، موضوع سبک زندگی اسلامی ایرانی را حائز اهمیت دانست و اظهار داشت: رسانه ملی به عنوان رسانه پیشرو در ارتباط با امر به معروف و نهی از منکر با استفاده از کارشناسان این موضوع در برنامه سازی‌ها همواره فعال بوده است.

منتظر حجت در ادامه بیان داشت: هدف صدا و سیما ، امر به معروف ، الگو سازی و هدایت مردم بر اساس نیاز و مصلحت جامعه است که امیدواریم با تعامل هر بیشتر با ستاد امر به معروف استان بتوانیم برنامه های هدفمند و زود بازده در راستای نهادینه نمودن این واجب الهی داشته باشیم.

در ادامه این نشست مشترک جانشین دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان ضمن قدردانی از تلاش‌های ارزنده مدیر کل صدا و سیمای استان، نقش صدا وسیما را در الگوسازی و هدایت جامعه مهم و ارزنده ارزیابی کرد و گفت : صدا وسیما جایگاه ویژه‌ای بین مردم دارد و سیاست اصلی ستاد امر به معروف و نهی از منکر ترویج امر به معروف و نهی از منکر از طریق نگاه رسانه‌ای است.

قزوه ای افزود: صدا و سیما  می تواند با همراه کردن کارشناسان، صاحب نظران، برنامه سازان و عوامل تولید، نقشی تاثیرگذاردرآموزش،  فرهنگ سازی، گسترش معروف و جلوگیری از منکرات ایفا کند .

وی ترویج اقامه امر به معروف و نهی از منکر را با کارهای هنری بسیار اثرگذار دانست و تصریح کرد: باید در قالب هنر و نمایشنامه و استفاده از ظرفیت صدا و سیما این امر مهم را ترویج داد.

 

آدرس کوتاه :


گزارش تصویری آرشیو

بمناسبت هفته بسیج / سازمان بسیج مهندسین...
برخی صاحبان املاک تجاری با بخشش اجاره...
بسیج ابتکار بزرگ امام خمینی (ره) برای...

اطلاعیه های استان

ثبت نام وام معیشتی کرونا/مراقب کلاهبرداری با ترفند وام کرونا باشید!
ثبت نام وام معیشتی کرونا/مراقب کلاهبرداری با ترفند وام کرونا باشید!
برای دریافت وام معیشتی نیاز به ثبت نام درهیچ وب‌سایت، مراجعه حضوری به بانک ها و سازمان های دولتی نیست و تنها کافیست سرپرست خانوار کد ملی خود را به شماره 6369 ارسال نماید.
جزییات فعالیت ادارات در هفته آینده توسط استاندار گلستان/ ادارات تعطیل نیست
جزییات فعالیت ادارات در هفته آینده توسط استاندار گلستان/ ادارات تعطیل نیست
استاندار گلستان گفت: در خصوص تعطیلی کامل ادارات هیچ دستورالعملی ابلاغ نشده و ادارات تعطیل نیست اما از حداقل ممکن نیرو استفاده خواهد شد.
پیام تسلیت آیت اله نورمفیدی در پی شهادت دانشمند هسته ای
پیام تسلیت آیت اله نورمفیدی در پی شهادت دانشمند هسته ای
نماینده ولی فقیه در گلستان در پیامی شهادت دانشمند هسته ای کشورمان دکتر محسن فخری زاده را تسلیت گفت.
مشاهده آرشیو