سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۱ تیر ۱۴۰۰

تلألؤ چهل و دومین بهار انقلاب در صدا و سیمای گلستان - نمایش محتوای تولیدات ویژه

 

 

محتوای تولیدات ویژه

تلألؤ چهل و دومین بهار انقلاب در صدا و سیمای گلستان

تلألؤ چهل و دومین بهار انقلاب در صدا و سیمای گلستان


تلألؤ چهل و دومین بهار انقلاب

تلألؤ چهل و دومین بهار انقلاب در صدا و سیمای گلستان

تلألؤ چهل و دومین بهار انقلاب در صدا و سیمای گلستان

مدیرکل صدا و سیمای گلستان با اشاره به اینکه در آستانه چهل‌ و سومین سال بهار انقلاب اسلامی قرار داریم افزود: صدا و سیمای گلستان همچون سال های گذشته ویژه برنامه هایی را برای جشن انقلاب تدارک دیده است.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای گلستان، دکترمنتظرحجت در نشست برنامه‌ریزی برنامه‌های ایام‌الله دهه فجر با بیان اینکه یاد آوری روزهای تاریخی انقلاب 57 و گرامیداشت این روزها وظیفه دینی و ملی و انقلابی ما در رسانه ملی و استانی است اظهار داشت: یادآوری یوم الله 22 بهمن؛ یعنی، یادآوری رشادت ها و فداکاری ها و شهادت طلبی های ملتی منسجم و خداجو و پیرو ولایت و رهبری که با ایثار خون خود ثابت کرد که «خون بر شمشیر و حق بر باطل پیروز است» یادآوری 22 بهمن؛ یعنی، یادآوری تجلی حکومت الله در روی زمین، روزی که برنده ترین سلاح معنوی؛ یعنی، ایمان، پیروزی آفرید.

دکتر منتظر حجت در ادامه با تاکید براینکه انقلاب اسلامی ایران وارد دهه پنجم شده و چهل و دومین سال را با اقتدار پشت سر گذاشته است اذعان کرد: بدخواهان انقلاب بسیار تلاش کردند تا جمهوری اسلامی چهل سالگیش را نبیند اما ما با اقتدار به مسیر خود ادامه می‌دهیم و ایام مبارک دهه فجر به‌عنوان گسترده‌ترین جشن ملی، فرصت نمایش اصل وحدت و یکپارچگی ملت شریف و مقتدر ایران اسلامی است و  یکی از مهم‌ترین و فراگیرترین مناسبت‌ها در طول سال، ایام مبارک دهه فجراست.

وی در ادامه به اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب بر تقویت همه ابعاد نظام مطابق با بیانیه گام دوم انقلاب و اقتدار ایران اسلامی افزود: بیانیه گام دوم چراغی است فرا روی ملت و فصل جدید حیات جمهوری اسلامی با اقتدار آغاز شده است.

مدیرکل صدا و سیما با تاکید بر امید افزایی در بین نسل جوان و پل ارتباطی صدا و سیما با مردم  بیان داشت: رسانه ملی و استانی با توجه به شرایط کرونایی دنیا این رسالت خطیر را برعهده دارد تا با ساخت برنامه های ویژه این ایام امیدآفرینی را به جامعه تزریق کرده و با تبیین خدمات نظام، نشاط و همدلی را در جامعه تقویت کند و معاونت های سیما، صدا، خبر و فضای مجازی برنامه‌هایی مختلفی را برای زنده نگه داشتن یاد وخاطره رشادت ها و ایثارگری های مردم  انقلابی تدارک دیده اند.

دکتر منتظرحجت  در ادامه سخنانش افزود: معاونت سیما با ویژه برنامه "میدان انقلاب " به تهیه کنندگی و کارگردانی سید روح ا... بنی عقیل در 12 قسمت به مدت 55 دقیقه ساعت 21:00 شرح حال مردم انقلاب را در شهرستان ها خاطرات تلخ و شیرین آنان، دعوت از تاریخ نگار انقلاب غلامرضا خارکوهی، بخش خیابان انقلاب، برگ هایی از تاریخ، جاودانه های انقلاب، موشن گرافی در خصوص گام دوم انقلاب و ورود به هزاره 400، نمایش طنز، گروه سرود  و نقالی دانش آموزی، مسابقه بزنگاه و تشخیص تصویرو ... روی آنتن می رود.

مدیر کل صدا و سیما  در ادامه با اشاره به روز 22 بهمن روز جشن انقلاب  بیان داشت: شبکه استانی گلستان در روز 22 بهمن ماه با ویژه برنامه "مهر وطن" از ساعت 8:30 به تهیه کنندگی و کارگردانی سید روح ا... بنی عقیل برنامه های ویژه ای برای این روزبا شکوه و به یادماندی تدارک دیده اند.

سایر برنامه های روتین و مهم  شبکه استانی گلستان صبح عالی، خانه محبت، گفتمان، قرار دل، گام، ی آسمون ستاره، اولکام ، ورزش در گلستان، حالا حرکت  و تمام جشن های سراسر استان می باشد.

دکتر منتظر حجت از برنامه های معاونت صدا  و رادیو ترکمنی برونمرزی در این ایام  گفت:  رادیو گلستان با ویژه برنامه " دستاورد های انقلاب"  در 10 قسمت به مدت 60 دقیقه با حضور فرمانده هان و مسئولین استانی در خصوص افتتاح پروژه های دهه فجر، ویژه برنامه "یک روز یک خاطره" در این برنامه سعی شده است از پیشکسوتان و افراد انقلابی که در بدو پیروزی انقلاب نقش پر رنگی داشتند دعوت شود و  به  بیان خاطرات آن روزها بپردازند. همچنین"5 مستند انقلاب با معرفی انقلابیون "مستنداتی از شهدای تاثیر گذار آن روزها ، "دختر کوی انقلاب" در این برنامه سعی شده است از کارآفرینان بانوی استان استفاده شود، "نمایش انقلاب" در قالب داستان های نمایشی از پیروزی انقلاب را بصورت نمایش روی آنتن می برد،  "قطعه های کوتاه از فرمایشات حضرت امام (ره) و امام خامنه ای در باب انقلاب"  برای انتقال ارزش های انقلاب و همچنین کلام هایی از امام خمینی (ره) و امام خامنه ای (مدظله العالی) در بحث پیروزی انقلاب بصورت بسته های کوتاه استفاده می شود، "انقلاب در روستا"، مینی فیچر" حوادث انقلاب در استان" بسته های کوتاه ترکیبی از خاطرات، افکت  و موسیقی، وکس پاپ "من انقلابی ام چون من در صحنه حاضرم" در قالب میکس صداهای مردمی در بحث انقلاب و انقلابی بودن آنها و پادکست "مقایسه انقلاب ایران با جهان" به عنوان ویژه برنامه های 42  سالگی انقلاب تقدیم شنوندگان همیشه همراه گلستانی می شود.

وی در ادامه افزود : رادیو گلستان در روز 22 بهمن با ویژه برنامه "طلوع فجر" از 8:30 صبح به مدت 3 ساعت به تهیه کنندگی شاکری نژاد بطور زنده با پخش گزارش های خبرنگاران آزاد در شهرهای استان و بیان برنامه های 22 بهمن آن شهرها می پردازد.

مدیر کل صدا و سیما همچنین به برنامه های رادیو ترکمنی برونمرزی گلستان اشاره کرد و بیان داشت: رادیو ترکمنی برونمرزی با ویژه برنامه "سایرایاراولکام" از ساعت 15:00 به مدت 120دقیقه با آیتم هایی از جمله کلام رهبری، گزارش مردمی، سرود های حماسی و ... در این ایام روی آنتن می رود.

ویژه برنامه نمایشی با زبان ترکمنی به نام "داستان شب" با موضوع انقلاب در 5 قسمت 30 دقیقه ای برای شنوندگان داخل و خارج از ایران پخش می شود.

دکترمنتظر حجت "انقلاب شکوهمند" را به عنوان ویژه برنامه جشن انقلاب در رادیو ترکمنی برونمرزی نام برد و افزود: این برنامه ساعت 8:00 صبح  تا 12:00 بصورت زنده  با برنامه های ویژه این روز بزرگ و شکوهمند برای شنوندگان پخش می شود.

وی همچنین به ویژه برنامه های "معاونت خبر" اشاره کرد و اذعان داشت: معاونت خبر استان با 4 گفتگوی ویژه خبری هر کدام به مدت 25 دقیقه، 4 مستند خبری، 8 گزارش تولیدی رادیویی و تلویزیونی،  12 گزارش خبری متعدد در قالب سیاسی، عمرانی، اقتصادی و ... با موضوع  شکوه 42 سالگی انقلاب و بارگذاری در صفحه خبرگزاری صدا و سیما  پوشش کلیه رویدادهای دهه مبارک فجر در سطح استان از اهم فعالیت های این حوزه دراین ایام می باشد و در روز 22 بهمن آیین های گرامی داشت این روز بزرگ و تاریخی توسط خبرنگاران در سراسر استان پوشش داده می شود.

مدیر کل صدا و سیما در پایان با بیان اینکه معاونت فضای مجازی مرکز برنامه‌هایی با هدف نکوداشت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در دست تهیه دارد، افزود: پوشش خبری و انعکاس اخبار مرتبط با موضوع سالگرد پیروزی انقلاب، تهیه کلیپ‌های کوتاه از زندگی و مبارزات انقلابیون، تهیه موشن گرافیک، پوستر، عکس نوشت، پادکست، ساخت نماهنگ با موضوع دهه فجر و 22 بهمن و ساخت کلیپ‌های کوتاه از دیگر برنامه‌های معاونت فضای مجازی صدا و سیمای گلستان در این ایام است.

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویدئوی طنز
آیران قایران" (آیران به معنای ماست و...
مسابقه‌ی عکاسی کمدی حیات‌ وحش که هرساله...
سومین سرطان شایع در خانم‌ها در ایران و...
میل و هوس شدید به شیرینی جات می تواند به...
طناب زدن خانم‌ها چگونه باید باشد تا ضرر...
۶ نوع محتوا که هرگز نباید در شبکه‌های...
گزارش تصویری
موشن گرافی
موشن گرافی
یکی از علل اصلی که کودکان عرق می‌کنند...
پخت شیرینی “پیشمه” در بین ترکمن‌ها رواج...
زیبایی حیاط خانه‌ای روستایی در گرگان با...
گزارش تصویری
هوشیاری راننده و سد کردن مسیر با خودرو،...
اینفوگرافی
مصرف غذای وعده های اصلی در سحری ،کمک به...

پربازدیدترین های ماه اخیر

نظرسنجی مخاطبین

مخاطب گرامی نظر شما در مورد برنامه های صدای مرکز چیست؟

آثار گرافیکی و تولیدات ویژه

میلاد امام رضا علیه السلام
میلاد امام رضا علیه السلام
نوای دلنشین السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا با حضور خادمین حرم مطهر رضوی در استان گلستان طنین‌انداز شد.
به دست آقا میسپره
به دست آقا میسپره
ویدئو+عکس
امام الرئوف
امام الرئوف
ویدئو
چمران، سمبل مقاومت از بیروت تا دهلاویه
چمران، سمبل مقاومت از بیروت تا دهلاویه
چمران در آمریکا، با همکاری بعضی از دوستانش، برای نخستین بار انجمن اسلامی دانشجویان آمریکا را پایه ریزی کرد
امام خمینی (ره): مثل چمران بمیرید
امام خمینی (ره): مثل چمران بمیرید
امام خمینی (ره): شما‌ها چند سال دیگر نیستید در این عالم، چمران هم نیست؛ چمران با عزت و عظمت و با تعهد به اسلام جان خودش را فدا کرد و ... مثل چمران بمیرید!
نماهنگ دست تو بده بمن
نماهنگ دست تو بده بمن
ویدئو
تصاویر کادر درمان گلستان پای صندوق سیار انتخابات
تصاویر کادر درمان گلستان پای صندوق سیار انتخابات
کادر درمان بیمارستان پنج آذر گرگان با مشارکت گسترده رأی خود را در صندوق سیار حوزه سلامت انداختند.
استوری های پویش مرد میدان
استوری های پویش مرد میدان
پوستر
نتایج انتخابات شورای اسلامی گرگان و سایر شهرهای گلستان
نتایج انتخابات شورای اسلامی گرگان و سایر شهرهای گلستان
نتایج انتخابات شوراهای اسلامی شهرهای استان گلستان اعلام شد.
نخستین نتایج انتخابات ریاست جمهوری اعلام شد/ رئیسی پیشتاز و تبریک دیگر نامزدها
نخستین نتایج انتخابات ریاست جمهوری اعلام شد/ رئیسی پیشتاز و تبریک دیگر نامزدها
جمال عرف رئیس ستاد انتخابات کشور؛ نخستین نتایج انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری تا این لحظه را اعلام کرد.
ساعات پایانی رای گیری؛ حضور گسترده مردم گلستان در شعب اخذ رای
ساعات پایانی رای گیری؛ حضور گسترده مردم گلستان در شعب اخذ رای
در ساعات پایانی رای گیری، حضور گسترده مردم گلستان در شعب اخذ رای همچنان ادامه دارد.
مردم میدان
مردم میدان
عکس
پوستر
تصاویر داستانی مربوط به خاطره ای از سردار حمید نظری درباره رزمندگانی که قصد شرکت در انتخابات داشتند اما شناسنامه همراهشان نبود...
تجلی حضور
تجلی حضور
ویدئو