سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲۶ فروردین ۱۴۰۰

تله فیلم "خط و نشان" - نمایش محتوای خبر 2

 

 

اخبار سایت

تله فیلم "خط و نشان"

تله فیلم "خط و نشان"


تله فیلم

تله فیلم "خط و نشان"

 

تله فیلم "خط و نشان"به سفارش سیمای استان ها در صدا و سیمای مرکز گلستان در حال تولید است، تصویربرداری آن تا 15 خرداد ادامه دارد.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیما، این تله فیلم به تهیه کنندگی فهیمه سلیمانی و  کارگردانی سید محسن میرحسینی با نگاهی به معضلات اجتماعی و خانواده و موضوع چشم و هم چشمی که خانواده های دیروز و امروز درگیر آن هستند، می پردازد.

خط و نشان داستان زنی به نام میترا است که دچار چشم و هم چشمی شده است و شوهرش را تحت فشار قرار داده برای برآورده شدن خواسته هایش و در همین ضمن میترا تصمیم میگیره به تعطیلات نوروزی و یک سفر اروپایی به همراه دوستانش برود  که در این گیرو دار همسرش که دیگر از خواسته های او خسته شده بود شرطی برای میترا می گذارد و ادامه داستان و ...

این تله فیلم با حضور هنرمندان ملی و استانی قرار است در شبکه استانی و شبکه های سراسری به نمایش درآید. امیر غفارمنش، نیلوفر شهیدی، زهرا داود نژاد، سید خدیجه موسوی، فاطمه امیری، عسل لطیف، ماریا شموشکی، بازیگر کودک رزانا میرحسینی و ... از جمله هنرمندانی هستند که در این تله فیلم ایفای نقش می کنند.

دیگر عوامل این برنامه نویسندگان فهیمه سلیمانی و علی دلبر، مجری طرح ارغنون فیلم، مدیر تصویربرداری عبد عبدی نسب، مدیر صدابرداری هادی افشار، دستیار کارگردان و برنامه ریز امید همتی فراز، طراح گریم حامد علی بخشی، تدوین منوچهر صانعی، طراح صحنه فاطمه مزرعی، مدیر تولید بیژن محرمی، مدیر تدارکات رسول ابراهیم پور، عکاس بهار امید نژاد و منشی صحنه مینا شهبازی می باشند.

سید محسن میرحسینی متولد سال 1360. ليسانس مهندسی برق و قدرت. از سال 78 و 79 به عنوان دستیارکارگردان کار خود را در کنار کاظم معصومی، بابک ، فرهاد جم، محمد خراط زاده و حسین سحرخیز آغاز کرد  و از سال 90 به طور جدی با کارگردانی تله فیلم رنگ انتظار کار خود را آغاز کرد و بعد از آن فیلم سینمای خانگی شاه دزد، خدا تو را دوست دارد، مینی سریال تیک تاک، تله فیلم آقای ناقابل، فیلم سینمایی خانگی دزدی که برای شام آمد، تله فیلم بار دیگر بنگر، هوای خنک، زندگی در دست تعمیر، تله فیلم موقعیت خطرناک برای یک شهروند، فیلم سینمایی دویدن در مه و...از جمله آثار او می باشد.

وی در جشنواره های مختلفی شرکت کرده که تا کنون هوای خنک در سومین جشنواره فیلم حوزه اشراق بهترین کارگردانی و  بهترین فیلم، بار دیگر بنگر منتخب بخش مسابقه ی سومین جشنواره مقاومت، فیلم دویدن در مه جزء ده فیلم برتر منتخب بخش بین الملل چهل و ششمین دوره جشنواره رشد شد و همچنین مدرس انجمن سینماگران جوان ایران می باشد.

آدرس کوتاه :


گزارش تصویری آرشیو

ویدئو
برای نخستین بار تکثیر گونه خاویاری...
توزیع 4 میلیارد تومان کمک خیران به...

اطلاعیه های استان

آغاز محدودیت‌های ۱۰روزه در شهر‌های با وضعیت قرمز و نارنجی
از امروز در گلستان
آغاز محدودیت‌های ۱۰روزه در شهر‌های با وضعیت قرمز و نارنجی
محدودیت‌های کرونایی اصناف، تردد ها، حضور کارمندان درادارات و نظارت بر رعایت بهداشت در شهر‌های قرمز از امروز آغاز شد.
اعمال محدودیت های کرونایی طی ۲ هفته در گلستان
اعمال محدودیت های کرونایی طی ۲ هفته در گلستان
رئیس دانشگاه علوم پزشکی گلستان از اعمال محدودیت های کرونایی در شهرهای نارنجی و قرمز استان خبرداد.
آغاز ثبت اطلاعات سکونتی سرپرستان خانوار از امروز
آغاز ثبت اطلاعات سکونتی سرپرستان خانوار از امروز
ثبت نام تمامی مالکان شهری و روستایی در سامانه املاک و اسکان از ساعت ۸ صبح امروز آغاز شده است.
مشاهده آرشیو