جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۲ فروردین ۱۳۹۹

تله فیلم "راز یک نامه" - نمایش محتوای خبر 2

 

 

اخبار سایت

تله فیلم "راز یک نامه"

تله فیلم "راز یک نامه"


تله فیلم

به گزارش روابط عمومی صدا و سیما، این تله فیلم داستان شخصی به نام سعید شریفی مستندساز جانبازی است که در زمان جنگ فیلمهای مستند می گرفته و در سالهای آخر جنگ او به اسارت دشمن در آمده است، او بعد از آزاد شدن با همسر امیرحسین یکی از دوستان همرزمش که شهید شده است ازدواج میکند .

سعید قبل از اسیر شدن خود نامه ای برای یکی از همرزم های خود مینویسد که آن نامه هیچگاه به دست گیرنده نمیرسد، سالها بعد در بازسازی ساختمانی در اهواز یک کوله پشتی از نامه پیدا میشود که پراز نامه های رزمنده های دفاع مقدس است که نامه ی سعید شریفی هم در بین آن نامه ها است.

حال این نامه در طول داستان زندگی سعید را دچار حوادثی میکند که باعث می شود سعید باحقایق گذشته ی خود روبرو شود و او به نگرشی از شخصیت خود برسد و ادامه داستان...

حسن پورشیرازی، فریبا کوثری، سوگل طهماسبی، کاوه خداشناس، امین گلستانه، قاسم زارع، مهران رجبی، زهره حمیدی، زهره صفوی، مهری آل آقا، و نسرین نکیسا بازیگران اصلی این سریال هستند.

تله فیلم راز یک نامه بر اساس طرحی از مرجان اشرافی و علی اصغری، نویسندگی رضا بهشتی و حسین عامری، دستیار اول کارگردان صدرالدین صدرایی، دستیار دوم کارگردان محمد ستوده، دستیار سوم کارگردان مهدی کیایی، منشی صحنه مریم طریقی نژاد، مدیر تصویربرداری ناصر کاووسی، تصویربردار میلاد حسینی، دستیاران تصویر مهران کاووسی و رضا رجبی، گروه فیلمبرداری فرهاد میرزایی، حامد کاووسی و جواد دریایی، طراح صحنه و لباس سهیل میرسپاسی، دستیاران لباس یاسمن قربانی و راحله آقاخانی، صدابردار مجید هاشمی پور، طراح گریم حسین اردستانی، تدوینگر منوچهر صانعی، موسیقی احمد مهدی، مدیر تولید عابد رنجبر، گروه تولید هادی رحیمی، مهدی رنجبر می باشند.

آدرس کوتاه :

گزارش تصویری آرشیو

گزارش تصویری
مجموعه عکس
بزرگترین مزرعه یکپارچه گل نرگس کشور در...

اطلاعیه های استان

ارسال پیامکی شماره کنتور
اطلاعیه شرکت آب و فاضلاب
ارسال پیامکی شماره کنتور
پیشگیری از انتشار کرونا
تغییر جوی هوای استان
اطلاعیه
تغییر جوی هوای استان
آب گرفتگی معابر و لغزندگی جاده ها
افراد مشکوک به بیماری و بیماران کرونا از ماسک سوپاپ دار (n95) استفاده نکنند
اطلاعیه
افراد مشکوک به بیماری و بیماران کرونا از ماسک سوپاپ دار (n95) استفاده نکنند
این نوع ماسک یک طرفه است و برای اطرافیان این بیماران خطرناک می باشد
مشاهده آرشیو