سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۳۰ خرداد ۱۴۰۰

تله فیلم صندوقچه اسراربه سفارش سیمای استا ن ها در شبکه استانی مرکز گلستان تهیه و تولید شد. - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

تله فیلم صندوقچه اسراربه سفارش سیمای استا ن ها در شبکه استانی مرکز گلستان تهیه و تولید شد.

تله فیلم صندوقچه اسراربه سفارش سیمای استا ن ها در شبکه استانی مرکز گلستان تهیه و تولید شد.


صندوقچه اسرار داستان تلاش دو نوجوان به نام های پدرام و نادر است که به همراه پدربزرگشان به دنبال یافتن امانت خانوادگی که در داخل یک صندوقچه هست و داماد خانواده به اشتباه این صندوقچه را به یک سمسار می فروشد و در همین ضمن سمسار فوت می کند و صندوقچه دست به دست فروخته می شود که در مسیر جست و جو با ماجراهای جالبی روبرو می شوند و ... ادامه داستان.

ساخت این تله فیلم از سال 93 آغاز شد و سال 94 به کار خود پایان دادو قابل پخش از شبکه استانی و سراسری می باشد.

سید مهدی عابدینی جزو هیئت علمی دانشگاه هنر اراک می باشد و از سال 71 کار کارگردانی خود را آغاز کرده و تا کنون عناوین برتر در جشنواره های مختلف از جمله فیلم برتربا نام نهانخانه دلو نخستین فیلم برتر با موسیقی زنده در جشنواره منطقه ای سینمایی جوان سمنان، بهترین فیلمنامه با نام گفته های نگفته در جشنواره فیلم رشد در سال 75 و عنوان پژوهشگر برتر در سال 81 و 86 در جشنواره تحقیقات صدا وسیما در اراک و گرگان را به خود اختصاص داد.

همچنین تله فیلم صندوقچه اسرار جواز حضور دربیست و نهمین جشنواره بین المللی کودک و نوجوان و چهل و پنجمین جشنواره فیلم رشد در تهران را کسب کرده است.

Loading the player...
سال تولید: 9/5/94
عوامل تولید:

تهیه کنندگی و کارگردانی سید مهدی عابدینی ، مدیرتصویر برداری حمیدرضا اسماعیل پور، مدیر تولید محمد درویشی، موسیقی مرتضی ملک محمودی،تدوین و صداگذاری و مشاور تولید حمید رضا زرگرانی وامین شریفی صدابرداران فرشاد مهدی نیا و حمید فقفوری، مجری حسن آهویی، نویسنده محمد باقری نیکو و بازیگران جمشید جهانزاده، کاظم افرندنیا، زهرا امامی، نیما صفار، هوشنگ صلبی، مهشید نوری و مسلم اسماعیلی و بازیگران نوجوان پدرام پروانی و محمد امین سیبانی و ...می باشند.

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (2 آرا)
The average rating is 4.0 stars out of 5.