جهش تولید | شنبه، ۳ آبان ۱۳۹۹

توسعه گلستان نیازمند تربیت جهادگران اقتصادی است - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

توسعه گلستان نیازمند تربیت جهادگران اقتصادی است

توسعه گلستان نیازمند تربیت جهادگران اقتصادی است


توسعه گلستان نیازمند تربیت جهادگران اقتصادی است

توسعه گلستان نیازمند تربیت جهادگران اقتصادی است

حسن صادقلو روز دوشنبه در همایش زن ، خودباوری ، ترویج فرهنگ و هنر اسلامی در آموزشكده فنی و حرفه ای دختران مائده گرگان، اظهار كرد: یكی از نیازهای اصلی استان برای برطرف شدن مشكلات موجود، حركت بیشتر در مسیر اقتصاد مقاومتی است كه برای رسیدن به این هدف باید نسل جدیدی از جهادگران اقتصادی تربیت و پرورش یابند.
وی بیان كرد: بالا بردن سواد اقتصادی زنان استان با آموزش های مستمر و شركت در جلسات اندیشمندانه متعدد، می تواند روند تربیت جهادگران اقتصادی گلستان را تسهیل و آینده این بخش مهم را بیمه كند.
استاندار گلستان افزود: یكی از اشكالات اساسی اقتصاد كشور، نبود امنیت كافی ناشی از كم توجهی به آموزه های دینی است كه در نتیجه آن بروز اختلال و آسیب در این بخش تاثیر گذار به رویه ای عادی و طبیعی تبدیل شده است.
صادقلو همچنین بی اعتمادی بازاریان به صدور چك توسط مشتریان و چانه زدن های مرسوم را یكی از نشانه های بارز فقدان امنیت در بازار دانست و گفت: بازگشت به شرایط مطلوب با بهره گیری از رهنمودهای دینی و اسلامی ، راه حل اصلی حل این معضل اقتصادی جامعه است.
وی در ادامه به تلاش های دشمنان برای تغییر در سبك زندگی ایرانیان اشاره كرد و گفت: نقش زنان در خنثی كردن این گونه عملیات روانی انكار نشدنی است.
استاندار گلستان بیان كرد: مصرف گرایی و دور كردن خانواده ها از سبك و مدل زندگی ایرانی – اسلامی، هدف اولویت دار دشمن برای خدشه دار كردن بنیان خانواده است كه زنان كشور با ترسیم سبك زندگی اسلامی و مدیریت بر تداوم آن می توانند از به خطر افتادن نهاد خانواده ها جلوگیری كنند.
صادقلو اقتصاد مقاومتی را یكی از ویژگی های بارز سبك زندگی ایرانی – اسلامی دانست و گفت: بهره بردن صحیح از امكانات و تلاش برای داشتن درآمدهای پایدار از ثروت هایی مانند صنایع دستی ، یكی از راه های توسعه اقتصادی مقاومتی است.

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.