جهش تولید | چهارشنبه، ۳۰ مهر ۱۳۹۹

حماسه پایدار - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

حماسه پایدار

حماسه پایدار


Loading the player...

مجری گزارشگرهای این روز را وحید حسین زاده  از شهرداری، مهدی حاجی احمدی  از چهارراه میدان، مهران جمال لیوانی از خیابان شهید رجایی و مجری داخل استودیو محمد علی کردمصطفی بر عهده دارند.

این برنامه تلویزیونی از ساعت ۹:۰۰  تا ۱۳:۰۰  جمعه ۱۸خرداد ضمن پخش زنده راهپیمایی مردم شهر گرگان و سایر شهرستان های استان، ارتباط با شبكه های مختلف سراسری، مصاحبه با مردم، پخش بیانیه های ارگانها و سازمانها،  مصاحبه با مسئولان استان، پخش سرودهای ملی و محلی، موسیقی زنده،  پیام های بینندگان و شعارهای انقلابی برای آزادی قدس عزیز و تبیین اهداف حضرت امام خمینی و بینش عمیق ایشان از نامگذاری جمعه آخر ماه مبارک رمضان را روی آنتن می برد.

همچنین شبکه گلستان ۴ اکیپ سیار تولید سیما نیز در شهر گرگان یکی میدان شهرداری به تهیه کنندگی ابراهیم امیر خانی و یکی در چهارراه میدان به تهیه کنندگی محمد مهدی ناصری و اکیپ سیار دیگر در خیابان شهید رجایی به تهیه کنندگی سید روح ا... بنی عقیل  و یکی  دیگر در مصلی گرگان  به تهیه کنندگی مهدی ناظریان و در داخل استودیو به تهیه کنندگی حمیدرضا دنکوب و یک اکیپ سیار در شهرستان گنبد توسط ایوب ابری و غدیر فدایی حضور پرشور مردم در حمایت از ملت مظلوم و بی دفاع فلسطین و غزه را به جهانیان نشان خواهند داد

سال تولید: 97/3/18
آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.