رونق تولید ملی | شنبه، ۳ اسفند ۱۳۹۸

خادمان هر چه دارند؛ در طبق اخلاص آوردند - نمایش محتوای تولیدات ویژه

 

 

محتوای تولیدات ویژه

خادمان هر چه دارند؛ در طبق اخلاص آوردند

خادمان هر چه دارند؛ در طبق اخلاص آوردند


خلاص وعمل را اینجا به وضوح مشاهده می کنید، هرکس هرجه درتوانش بوده در طبق اخلاص گرفته وبه پذیرایی از زائرین ارادتمندان به اهل بیت "ع" مشغول است. پیروجوان، کوچک وبزرگ، زن ومرد کسی رادر این مسیر بیکار نمی بینید یا خدمات دهنده به زائراست ویا خدمات گیرنده از مواکب است.

چند روز به اربعین مانده است و اما همه آمده بودند وخودشان را از جای جای سرزمین ایران وعراق باپای پیاده ازنجف تا کربلا رسانده بودند، این روزها به دلیل ازدحام بیش از حد تصور حضورزائرین رفتن به بین الحرمین و حتی وارد شدن به حرم های مطهر کاری بسیاردشوارو بعضاً ناممکن است.

زمانی که ازسمت موکب آقا علی بن موسی الرضا"ع" استان گلستان به سمت مرکزیت شهر حرکت می کنید با هزاران صحنه ی زیبا وچشم اندازهای باورنکردنی از تلاش خادمین موکب های صلواتی ایرانی وعراقی در ابعاد مختلف کوچک وبزرگ مواجه می شوید،همه با نیت خالص آمده اند، صحنه های اقدام وعمل در حوزه پذیرایی از زائرین اباعبدالله الحسین "ع" را اینجا هم می بینید، هم لمس می کنید. در این بین نقش نیروهای امنیتی اعم از محسوس وغیر محسوس ونیروهای نظافتی نیزکاملا مشاهده، حتی برای تأمین امنیت زائرین بالگردهای عراقی در منطقه بین الحرمین و خیابانهای اطراف حرم های مطهر در تلاش هستندو همه چیز محیّا هست برای برپایی کنگره عظیم و جهانی شیعیان در کربلای معلی در روز اربعین، براستی که ما امروز این عزت و عظمت وسربلندی را مدیون شهدای دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم هستیم .

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.