سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۳ تیر ۱۴۰۰

دردانه های دست بسته - نمایش محتوای صدا

 

 

دردانه های دست بسته

دردانه های دست بسته


دردانه های دست بسته به گلستان آمدند ؛

استان گلستان همزمان با ایام شهادت امام جعفر صادق (ع) میزبان پیکر مطهر 13 شهید غواص و خط شکن دوران دفاع مقدس خواهد بود.

تا کی دل من چشم به در داشته باشد؟
ای کاش کسی از تو خبر داشته باشد
آن باد که آغشته به بوی نفس توست
از کوچه ما کاش گذر داشته باشد . . .

پیکر پاک و مطهر 13 شهید غواص و خط‌شکن گمنام استان گلستان، صبح امروز (15 مرداد 94 ) با حضور و استقبال خانواده شهدا، جانبازان و هم‌رزمان این شهدا از مقابل مرکز بهداشت و درمان گمیشان به سمت میدان امام خمینی(ره) شهرستان گمیشان تشییع شد.

پیکر مطهر شهدای غواص دوران دفاع مقدس امروز در قالب یک کاروان وارد استان گلستان شده و گمیشان نخستین شهری است که میزبان شهدا است.

پس از این مراسم، کاروان شهدای غواص و خط‌شکن، امروز وارد شهرستان‌های بندرترکمن و کردکوی خواهد شد.

این شهدا قرار است از امروز تا سه‌شنبه 20 مرداد 94 آینده همزمان با سالروز شهادت امام جعفر صادق (ع) در سطح شهرهای گلستان تشییع و به خاک سپرده شوند.

این کاروان فردا میهمان مردم شهرهای علی آباد، رامیان و آزادشهر است. همچنین این کاروان روز شنبه در شهرهای مینودشت، گالیکش و کلاله تشییع خواهند شد و صبح یکشنبه در آغوش مردم شهرستان مراوه تپه قرار خواهند گرفت.

کاروان شهدای غواص و خط‌شکن یکشنبه ‌آینده وارد گرگان مرکز استان گلستان خواهند شد و مراسم متمرکز استانی وداع با شهدا شامگاه یکشنبه در مصلی نماز جمعه گرگان برگزار خواهد شد.

این کاروان روز دوشنبه از ساعت 9:30 صبح در گرگان در مسیر معراج شهدا، خیابان پاسداران، میدان وحدت، خیابان شهدا و چهار راه شهدا تشییع و از آن جا به سه شهر نوکنده، انبارالوم و اینچه برون و روستای قرق گرگان منتقل می‌شوند.

این شهیدان روز سه‌شنبه 20 مرداد همزمان با سالروز شهادت امام جعفر صادق (ع) در 4 نقطه تشییع و به خاک سپرده خواهند شد.

به همین مناسبت در رادیو گلستان برنامه دردانه های دست بسته  به صورت زنده هر روز صبح و بعد ظهر با حضور رزمندگان و جانبازان دفاع مقدس هم رزم با این غواصان ،پخش خواهد شد.راوی و جانباز برنامه صبح امروز آقای محمد دیلم بود که در عملیات کربلای 4 با این شهیدان غواص هم رزم بود.

 

Loading the player...
عوامل تولید:

تهیه کننده و نویسنده : شهده شاکری نژاد

گویندگان : مریم ملانوروزی،مهدی رایجی

صدابردار : سیف الله صادقی

صدابردار: عباس رسول آبادی

تاریخ تولید: 15-5-94
آدرس کوتاه :