اقتصاد مقاومتی؛ تولید - اشتغال | چهارشنبه، ۱ شهریور ۱۳۹۶

در امامزاده یحیی بن زید(ع) گنبدکاووس - نمایش محتوای خبر 2

 

 

اخبار سایت

در امامزاده یحیی بن زید(ع) گنبدکاووس

سفره افطاری ساده

به گزارش گلستان ما به نقل از قابوس نامه، رمضان ماه میهمانی خداست و در این ماه مردم بیشتر از فعالیت های خود را به دعا و نیایش می پردازند تا از لحظه لحظه معنوی این ماه استفاده کنند.

در گنبدکاووس نیز مساجد و مکان های مذهبی مراسم هایی مانند جزء خوانی و نماز جماعت و سخنرانی دارند که مورد استقبال مردم قرار می گیرد.

امامزاده یحیی بن زید(ع) گنبدکاووس در شب های ماه مبارک رمضان با برپایی مراسم جزءخوانی و افطاری ساده و برنامه های فرهنگی برگزار می شود.

یکی از اقداماتی که به فرهنگ سازی برپایی سفره های ساده و بدون آلایش افطار کمک می کند، برپایی آن در امامزاده و بهره جویی زائرین از این افطار است.


گزارش تصویری آرشیو

اولین روز از جشنواره روز ملی گنبدقابوس...
شب گذشته باران شدیدی در دو دهنه محمد...
دختران عضو اتحادیه انجمن های اسلامی دانش...

اطلاعیه های استان

مصرف برق در استان به وضعیت بحرانی رسید
هشدار
مصرف برق در استان به وضعیت بحرانی رسید
گرگان - مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان گلستان گفت: با افزایش شدت گرما در گلستان مصرف برق در استان به وضعیت بحرانی رسید.  به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق گلستان، علی اکبر نصیری اظهارکرد:گرمای شدید و رطوبت بالای هوا تا اواخر...
اطلاعیه مهم قعطی آب
آب و فاضلاب استان گلستان
اطلاعیه مهم قعطی آب
شرکت آب و فاضلاب استان گلستان طی اطلاعیه ای اعلام کرد : با توجه به پیش بینی وقوع افزایش دما طی روزهای آتی به گونه ای که دربرخی از نواحی استان میزان آن  از ۴۵ درجه سانتیگراد فراتر خواهد رفت، و از سویی با عنایت به تشدید بهره برداری از منابع...
مشاهده آرشیو