جهش تولید | پنج‌شنبه، ۸ آبان ۱۳۹۹

دوستی انسان با حیوان - نمایش محتوای تولیدات ویژه

 

 

محتوای تولیدات ویژه

دوستی انسان با حیوان

دوستی انسان با حیوان


Loading the player...

 حیوانات قادر هستند نیت ها، احساسات، تصاویر و یا افکار ما را که در پس کلماتمان نهفته است دریافت کنند. در عصر حاضر، اکثر مردم نیاز به ارتباط با سایر موجودات زنده را درک کرده اند و ارتباط میان انسان ها و حیوانات معنا و لزوم بیشتری یافته است. ما می توانیم چیزهای زیادی از حیوانات بیاموزیم و از آنها یاد بگیریم که چگونه با نظم و تعادل در زمین زندگی کنیم. کسانی که عاشق حیوانات هستند، ارتباط تله پاتیک مستقیم با حیوانات را باعث بالا رفتن میزان فهم و درک، لذت برقراری یک ارتباط خارق العاده و داشتن همراهی خوب در زندگی خود می دانند.

ارتباط تله پاتیکی، انتقال و ارسال مستقیم احساسات و عواطف، افکار و تصاویر ذهنی از فاصله می باشد.حیوانات علاوه بر اینکه از طریق رفتارهای بدنی و زبان های پیچیده خود باهم ارتباط برقرار می کنند، قادرند ارتباطی تله پاتیک در میان خود و یا با انسان ها ایجاد نمایند. انسان ها در زندگی اجتماعی عموماً از زبان شفاهی و لفظی برای انتقال افکار و احساسات خود استفاده می کنند، این در حالی است که ما انسان ها با توانایی های تله پاتیکی زاده می شویم ولی زمانی که زبان های گفتاری را می آموزیم، توانایی تله پاتیکی خود را فراموش می کنیم یعنی این توانایی در همان کودکی از بین می رود. ولی با عشق ورزی به حیوانات و داشتن تمایل به آموختن مجدد این توانایی، می توانیم ارتباط تله پاتیکی را با حیوانات برقرار کنیم.

کلمه "Animal" (حیوان)، از ریشه یونانی "Anima" گرفته شده که به معنی سرچشمه زندگی، هوا، نفس، روح و موجود زنده است. با شناخت هستی و ماهیت روحی حیوانات می توان تبادلات تله پاتیکی آنها را راحت تر درک کرد. حیوانات قادر هستند نیت ها، احساسات، تصاویر و یا افکار ما را که در پس کلماتمان نهفته است دریافت کنند، در حالی که آنها هیچ چیزی از کلامی که می گوییم نمی فهمند. محققان متخصص در زمینه فراروانشناسی حیوانات اعتقاد دارند که ما قادر هستیم ارتباط تله پاتیکی با معنایی با حیوانات خود داشته باشیم. یکی از محققان معتقد است که تله پاتی بین حیوانات و انسان ها با تله پاتی بین انسان ها متفاوت نیست.

یکی از رموز مؤثر در ارتباط برقرار کردن با طبیعت، پاکسازی درون، چه از نظر ذهنی و چه از نظر احساسی است. برای برقراری ارتباط، با قلب خود بشنوید، با احساساتتان صحبت کنید و اطمینان داشته باشید که می توانید در ذهن خود تصویری از آنچه دوست دارید ترسیم نمایید و احساسات و عواطف خود را قلباً برایشان بفرستید. اگر قصدتان این باشد که پیام به آنها برسد این اتفاق حتماً رخ خواهد داد. اساس ارتباط برقرار کردن با حیوانات در چند نکته خلاصه می شود؛ آرام، ساکت و پذیرا باشید. اگر این حالت چنان در شما قوی باشد که ارتباط برقرار شود، پیام ها ارسال و دریافت خواهد شد.

نکاتی در بالا بردن ارتباط تله پاتیکی با حیوانات:
۱ به حیوانات احترام بگذاریم، با اینکه آنها از نظر شکل فیزیکی متفاوت هستند ولی از نظر پتانسیل و ماهیت وجودی و روحی، شبیه ما انسان ها هستند.
۲ در صورتیکه دیدگاه ما این باشد که حیوانات از نظر هوش، قدرت تفکر و سایر ماهیت ها از انسان ها پست ترند، این نگرش، ما را از امکان ارتباط با حیوانات دور می کند. ما باید آنها را موجوداتی باهوش بدانیم و بگذاریم خودشان را برای ما بیان کنند. به این شکل ارتباط مان قوی تر شده و افزایش می یابد.
۳ با تحسین کیفیات روحی حیوانات مثل عشق، ایثار، قدردانی، وفاداری، عدم خودخواهی و خودبینی، هوش و... کل ارتباط مان با حیوانات تغییر می یابد.
۴ پذیرا و متواضع باشیم و بگذاریم حیوانات به ما چیزهایی بیاموزند.

آیا حیوانات دارای قابلیت های روحی روانی هستند و یا اینکه تنها از نظر حسی در سطح بالایی قرار دارند؟
"روپرت شلدریک"(۱) نظریه پرداز معاصر و نویسنده کتاب "سگانی که می دانند صاحبانشان چه موقع به خانه می آیند"، اعتقاد دارد که حیوانات هم دارای همان توانایی های انسان ها می باشند اما آنها را به فراموشی سپرده اند. وی ادراکات مربوط به حیوانات را به سه مقوله اصلی تقسیم بندی کرده است:

۱ تله پاتی: ارتباط روحی که برخی از حیوانات با صاحبان خود برقرار می کنند. با استفاده از این توانایی، حیوانات به طور مثال از محل زندگی صاحبان خود مطلع می شوند.
۲ حس جهت یابی: این توانایی در مورد برخی از حیوانات برای ارتباط با صاحبانشان وجود دارد. کبوترها مثال خوبی برای این موضوع هستند که در مسافرت های طولانی، واقعاً قدرتمند عمل می کنند.
۳ پیش گویی: بعضی از حیوانات توانایی و قدرت تشخیص و پیشگویی وقایعی مانند زلزله را دارند.

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (5 آرا)
The average rating is 4.2 stars out of 5.


عکس
قوم ترکمن قالیبافی را در کنار دامداری،...
ویدئو+صوت+متن
در گزارش زیر لیستی از غذا‌هایی که به...
مکتوب
ابتدا سنگ نوردان برای بالابردن تمرکز و...
9 ساله از گرگان
11 ساله ازتهران
9 ساله از گرگان
با فرا رسیدن فصل پاییز موسم برداشت انار...
ارسال مردمی
موشن گرافی

پربازدیدترین های ماه اخیر

آثار گرافیکی و تولیدات ویژه

پویش عکس پروفایل و استوری
پویش عکس پروفایل و استوری" من محمد را دوست دارم"
پروفایل و استوری
هفته وحدت گرامیباد
هفته وحدت گرامیباد
پوستر
فرش ترکمن هنری از نسل های گذشته
صنایع دستی
فرش ترکمن هنری از نسل های گذشته
قوم ترکمن قالیبافی را در کنار دامداری، همچون هنری ارجمند و اجدادی و عاملی برای تقویت زیربنای اقتصاد خانوادگی و ایلی خود حفظ کرده‌اند.
نوای هودی‌خوانی لالایی کودکان ترکمن
نوای هودی‌خوانی لالایی کودکان ترکمن
ویدئو+صوت+متن
تولید انار در اقلیم نیمه بیابانی شمال گلستان
تولید انار در اقلیم نیمه بیابانی شمال گلستان
تولید انار در اقلیم خشک و نیمه بیابانی شمال گلستان با زمین‌های شور، ابتکار یک گلستانی است که نتیجه بخش بوده است.
برداشت طلای سرخ در گلستان
عکس
برداشت طلای سرخ در گلستان
«وامنان» روستایی از توابع آزادشهر در دل کوه‌های البرز چندسالی است به مرکز کشت زعفران در استان گلستان تبدیل شده و محصول برداشت شده مزارع آن، جزء با کیفیت ترین زعفران‌های کشور شناخته می‌شود.
توصیه های مقام معظم رهبری در جمع ستاد ملی کرونا
توصیه های مقام معظم رهبری در جمع ستاد ملی کرونا
عکس نوشته+اینفوگرافی
حرف دل پرستاران بخش کرونا
حرف دل پرستاران بخش کرونا
ویدئو
۱۸ غذایی که آرام آرام ما را می‌کشند
سبک زندگی
۱۸ غذایی که آرام آرام ما را می‌کشند
در گزارش زیر لیستی از غذا‌هایی که به آرامی شما را می‌کشند معرفی می‌شود. سعی کنید آن‌ها را نخورید و یا مصرف آن را تا آنجا که می‌توانید محدود کنید.
احداث گلخانه با استفاده از سیستم زمین گرمایشی
احداث گلخانه با استفاده از سیستم زمین گرمایشی
با استفاده از این سیستم دمای مورد نیاز گیاهان از عمق زمین و بصورت یکنواخت وارد محیط گلخانه می‌شود.
استوری موشن آغاز امامت امام زمان(ع)
استوری موشن آغاز امامت امام زمان(ع)
موشن گرافیک
امنیت سایبری و استوری هفته نیروی انتظامی
امنیت سایبری و استوری هفته نیروی انتظامی
اینفوگرافیک+ویدئو
احصای فهرستی از موانع تولید و تجارت
احصای فهرستی از موانع تولید و تجارت
مدیر کل دفتر امور اقتصادی و سیاست‌های تجاری وزارت صمت از احصای فهرستی از موانع تولید و تجارت با همکاری تشکل‌های بخش خصوصی خبر داد.
استوری پلیس مقتدر
استوری پلیس مقتدر
ویدئو+پوستر
استوری با هم برای امنیت و سلامت
استوری با هم برای امنیت و سلامت
عکس نوشته+ویدئو
نکات ایمنی در راه اندازی لوازم گرمایشی
نکات ایمنی در راه اندازی لوازم گرمایشی
بی احتیاطی در راه اندازی لوازم گرمایشی می‌تواند خطر بزرگی برای خانواده‌ها داشته باشد. با رعایت نکات ایمنی، جانِ خود و عزیزانمان را ایمن کنیم.