حمایت از کالای ایرانی | پنج‌شنبه، ۲۷ دی ۱۳۹۷

دیدارائمه جمعه استان با مدیرکل صدا و سیمای گلستان - نمایش محتوای خبر 2

 

 

اخبار سایت

دیدارائمه جمعه استان با مدیرکل صدا و سیمای گلستان

دیدار

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای گلستان، در این دیدار مدیرکل صدا و سیمای استان ضمن خیر مقدم و تبریک عید مبعث با ارائه گزارشی از فعالیت ها و اقدامات انجام شده این مرکز در سال گذشته، مهمترین رسالت این رسانه محلی را برنامه سازی جهت جذب حداکثری مخاطب بیان کرد.

عبدالحسینی در ادامه افزود: با برنامه ریزی های انجام شده در سال جدید تلاش می شود تا برنامه سازی ها در جهت رفع نیاز و جذب مخاطب تولید شود و خواستار همکاری گسترده و همه جانبه در راستای رشد سطح فرهنگ و تعالی استان گلستان شد.

وی بیان داشت : امروز همه ی استانها شبکه ی مستقل دارند و تا حدود زیادی در جذب مخاطب موفقیت کسب کردند ولی به تعبیر رهبر امروز در دنیا جنگ تمام عیار رسانه ای وجود دارد و با تولد شبکه ها ی اجتماعی اتفاقات جدید ی رقم خورده است.

مدیرکل صدا و سیمای گلستان با اشاره به فعالیت شبانه روزی کارکنان رسانه ملی در دفاع از ارزشها و فرهنگ اسلامی و ایرانی کشورمان افزود: در این مسیر دشوار و جبهه حساس تقابل با جنگ نرم و تهاجم فرهنگی دشمنان دقت نظر و نقد منصفانه عموم مخاطبان بویژه ائمه جمعه نقش مهمی در غنای محتوایی برنامه های مختلف دارد.

عبدالحسینی تصریح کرد : ما با وجود امکانات محدود توانستیم از ابتدای دهه ی فجر هر شب دریکی از شهرستان های استان برنامه اجرا نماییم و بازخوردهای خوبی هم از رضایت مردم داشتیم .
وی در پایان گفت: صدا و سیما در توزیع منابع مالی و اعتباری مظلوم واقع شده چرا که در بودجه سال 97 اکثر دستگاهها با افزایش بودجه همراه بودند ولی صدا و سیما تنها با مجموع اعتبارات جاری یک درصد افزایش داشته است و در چنین شرایطی برای تولیدات فاخر و اثر گذار نیازمند اعتبارات بیشتر و حمایت مسئولین هستیم.

در ادامه رئیس دفتر شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان با قدردانی از تلاش شبانه روزی کارکنان صدا و سیما در تولید برنامه های متنوع در تعطیلات نورز گفت: در این ایام نیروهای صدا و سیمای با تلاش زیاد اوقات مردم را به خوبی پر کردند و به موقع اطلاع رسانی کردند.

حجت الاسلام والمسلمین عامری، به نقش و جایگاه رسانه در مدیریت افکار عمومی اشاره کرد و گفت: رسانه ها نقش بسزایی در روشنگری افکار جامعه دارند با تاکید بر ظرفیت های نماز جمعه در افکار عمومی و جاذبه های آن برای مردم، خواستار معرفی نماز جمعه با برنامه ریزی فرهنگی و هنری در برنامه های صدا و سیمای مرکزگلستان شد.

امام جمعه شهرستان گنبد گفت : با توجه به اینکه امروز صدا و سیما بیشترین پا منبری را دارد یعنی خداوند در حق شما لطف کرده و رسالت را بر عهده ی شما گذاشته پس  شما هم باید رسالت خود را به خوبی انجام دهید.

حجت الاسلام و المسلمین ترابی گفت : صدا و سیمای مرکز  باید در کنار رسانه ی ملی هویت استانی را هم مد نظر قرار دهد .

امام جمعه شهرستان مینودشت افزود : صدا و سیما باید در جذب حداکثری عامه مردم برنامه ریزی داشته باشد.

حجت الاسلام حسینی از پخش برنامه های مناسب و اخلاق محور صداوسیما تشکر کرد و توجه بیش از پیش رسانه استانی را عامل توسعه مناطق مختلف استان دانست.

در ادامه امام جمعه شهرستان کردکوی گفت : هماهنگی با نگرشهای کلان دینی مظلومیت زدایی از چهره ی مظلومان و استکبار ستیزی از وظایف این رسانه ی ملی می باشد .
حجت الاسلام شاعری هم توجه رسانه استانی به شهرهای کوچک و مناطق روستایی را از نقاط قوت این مجموعه دانست و از انعکاس اخبار رویدادها و مراسمات این منطقه در شبکه استانی قدردانی نمود.

آدرس کوتاه :

گزارش تصویری آرشیو

حوضچه آب بنفش در گِلفشان نفتلیجه در شهر...

گِلفشان نفتلیجه

گزارش تصویری
جشنواره اقوام گنبد کاووس

اقوام

گزارش تصویری
مراسم سنتی عروسی ترکمن ها

ازدواج ترکمنی

گزارش تصویری

اطلاعیه های استان

آغاز بارش برف شدید و کاهش دما از ساعت ۱۸ عصر امروز پنجشنبه
راهداری و حمل و نقل جاده ای
آغاز بارش برف شدید و کاهش دما از ساعت ۱۸ عصر امروز پنجشنبه
خواهشمندیم از هرگونه تردد غیرضروری در محورهای کوهستانی خودداری ورزید.
گلستان 24 دی میزبان رئیس جمهور
سفر رئیس جمهور به گلستان
گلستان 24 دی میزبان رئیس جمهور
رئیس جمهور دوشنبه 24 دی ماه به گلستان سفر می کند.
آخر هفته سرد و برفی در گلستان
گلستان
آخر هفته سرد و برفی در گلستان
هواشناسی برای گلستان بارش برف و باران همراه با کاهش محسوس دما از امشب پیش بینی کرده است.
مشاهده آرشیو