حمایت از کالای ایرانی | جمعه، ۱ تیر ۱۳۹۷

دیدار رئیس دانشگاه جامع علمی- کاربردی استان با مدیرکل صدا و سیما گلستان - نمایش محتوای خبر 2

 

 

اخبار سایت

دیدار رئیس دانشگاه جامع علمی- کاربردی استان با مدیرکل صدا و سیما گلستان

نشست

دیدار رئیس دانشگاه جامع علمی- کاربردی استان با مدیرکل صدا و سیما گلستان

به گزارش روابط عمومی صدا و سیما، مدیرکل صدا و سیمای استان نیز در این جلسه ضمن برشمردن نقش جایگاه دانشگاه جامع علمی کاربردی، به اهمیت و کیفیت آموزش های این دانشگاه در سطوح علمی و آموزشی کشور اشاره کرد و افزود: سرمایه گذاری دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی کشور باید در جهت کیفی سازی آموزش باشد.

عبدالحسینی در ادامه رمز موفقیت دانشگاه را توجه به نیازهای واقعی کشور و ایجاد ساز و کاری مناسب برای پرورش نیروهای متخصص و کارآمد عنوان کرد.

وی در پایان نیز با اشاره به سیاستهای کلان صدا و سیما آمادگی این مجموعه را در راستای همکاری با دانشگاه جامع علمی کاربردی استان اعلام نمود.

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان در این نشست با گرامیداشت ربع قرن فعالیت این دانشگاه و ضمن ابراز خرسندی از همکاری های صورت گرفته، به ارائه گزارشی از دستاورد ها توسط مراکز آموزش علمی کاربردی در سطح استان و همچنین برنامه های پیش رو پرداخت.

در پایان این دیدار دهقانی با اهدای لوح سپاس از زحمات و همکاریهای صورت گرفته توسط صدا و سیمای گلستان تقدیر کرد.

 


گزارش تصویری آرشیو

این تصاویر شادی مردم گرگان را پس از...

شادی مردم گرگان

گزارش تصویری
فریاد تظلم خواهی مردم در گرگان طنین...
گردشگران 5 کشور جهان با حضور در...

اطلاعیه های استان

مسیرهای راهپیمایی روز قدس
مسیرهای راهپیمایی روز قدس
مسیرهای راهپیمایی روز قدس
به گزارش خبر گزاری صدا وسیما، شورای فرهنگی تبلیغات اسلامی استان گلستان، از عموم مردم فهیم و بزگوار استان دعوت کرد که با حضور پرشور خود در راهپیمایی روز جهانی قدس در روز 18 خرداد برگ زرین دیگری در کتاب استکبار ستیزی و حمایت از مظلومین به نام خود به...
اطلاعیه مهم وزارت اطلاعات
اطلاعیه مهم وزارت اطلاعات
اطلاعیه مهم وزارت اطلاعات
اطلاعیه مهم وزارت اطلاعات ️در این ایام در صورت مشاهده فعالیت ها و یا اشخاص مشکوک به تروریست در هر محلی که هستید سریعا با شماره ۱۱۳ وزارت اطلاعات تماس بگیرید.
اجرای طرح ویژه امداد و حمل رایگان خودرو در جاده‌های کشور
سفر های نوروزی
اجرای طرح ویژه امداد و حمل رایگان خودرو در جاده‌های کشور
انجمن صنفی امداد خودرویی کشور در ایام نوروز طرح ویژه امداد و حمل رایگان خودرو در جاده‌های کشور اجرا می‌کند.  ‌رییس انجمن صنفی امداد خودرویی کشور در حاشیه سفر به استان هرمزگان گفت: این طرح برای نخستین بار از ۲۵ اسفند تا ۲۵ فرودین در سراسر...
مشاهده آرشیو