اقتصاد مقاومتی؛ تولید - اشتغال | شنبه، ۲۸ مرداد ۱۳۹۶

دیدار رئیس دانشگاه جامع علمی- کاربردی استان با مدیرکل صدا و سیما گلستان - نمایش محتوای خبر 2

 

 

اخبار سایت

دیدار رئیس دانشگاه جامع علمی- کاربردی استان با مدیرکل صدا و سیما گلستان

نشست

دیدار رئیس دانشگاه جامع علمی- کاربردی استان با مدیرکل صدا و سیما گلستان

به گزارش روابط عمومی صدا و سیما، مدیرکل صدا و سیمای استان نیز در این جلسه ضمن برشمردن نقش جایگاه دانشگاه جامع علمی کاربردی، به اهمیت و کیفیت آموزش های این دانشگاه در سطوح علمی و آموزشی کشور اشاره کرد و افزود: سرمایه گذاری دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی کشور باید در جهت کیفی سازی آموزش باشد.

عبدالحسینی در ادامه رمز موفقیت دانشگاه را توجه به نیازهای واقعی کشور و ایجاد ساز و کاری مناسب برای پرورش نیروهای متخصص و کارآمد عنوان کرد.

وی در پایان نیز با اشاره به سیاستهای کلان صدا و سیما آمادگی این مجموعه را در راستای همکاری با دانشگاه جامع علمی کاربردی استان اعلام نمود.

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان در این نشست با گرامیداشت ربع قرن فعالیت این دانشگاه و ضمن ابراز خرسندی از همکاری های صورت گرفته، به ارائه گزارشی از دستاورد ها توسط مراکز آموزش علمی کاربردی در سطح استان و همچنین برنامه های پیش رو پرداخت.

در پایان این دیدار دهقانی با اهدای لوح سپاس از زحمات و همکاریهای صورت گرفته توسط صدا و سیمای گلستان تقدیر کرد.

 


گزارش تصویری آرشیو

اولین روز از جشنواره روز ملی گنبدقابوس...
شب گذشته باران شدیدی در دو دهنه محمد...
دختران عضو اتحادیه انجمن های اسلامی دانش...

اطلاعیه های استان

مصرف برق در استان به وضعیت بحرانی رسید
هشدار
مصرف برق در استان به وضعیت بحرانی رسید
گرگان - مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان گلستان گفت: با افزایش شدت گرما در گلستان مصرف برق در استان به وضعیت بحرانی رسید.  به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق گلستان، علی اکبر نصیری اظهارکرد:گرمای شدید و رطوبت بالای هوا تا اواخر...
اطلاعیه مهم قعطی آب
آب و فاضلاب استان گلستان
اطلاعیه مهم قعطی آب
شرکت آب و فاضلاب استان گلستان طی اطلاعیه ای اعلام کرد : با توجه به پیش بینی وقوع افزایش دما طی روزهای آتی به گونه ای که دربرخی از نواحی استان میزان آن  از ۴۵ درجه سانتیگراد فراتر خواهد رفت، و از سویی با عنایت به تشدید بهره برداری از منابع...
مشاهده آرشیو