جهش تولید | جمعه، ۷ آذر ۱۳۹۹

دیدار فرماندار بندرگز با مدیر کل صدا و سیمای گلستان - نمایش محتوای خبر 2

 

 

اخبار سایت

دیدار فرماندار بندرگز با مدیر کل صدا و سیمای گلستان

دیدار فرماندار بندرگز با مدیر کل صدا و سیمای گلستان


دیدار

دیدار فرماندار بندرگز با مدیر کل صدا و سیمای گلستان

 

فرماندار شهرستان بندرگز با حضور در رسانه استانی با مدیرکل صداوسیمای مرکز گلستان دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی صدا وسیما، مدیرکل صداوسیما در این دیدار با اشاره به ظرفیت بالای شهرستان بندرگز افزود: شهرستان بندرگز با توجه به استعدادهای موجود در آن از ظرفیتهای خوبی برای توسعه همه جانبه برخوردار می باشد و می توان با بهره گیری از ظرفیت رسانه در راستای معرفی ظرفیت ها و پتانسیل های موجود و نیز برنامه ریزی صحیح در این مسیر حرکت کرد.

منتظر حجت پیشرفت و توسعه استان را یکی از مهمترین اهداف رسانه استانی عنوان نمود و اظهار داشت: رسانه استانی همواره تلاش دارد تا در راستای توسعه همه جانبه استان در بخشهای مختلف قدم بردارد و دراین راه توجه به شهرستانها را در سرلوحه برنامه های خود قرار داده است.

وی در ادامه افزود: نگاه توسعه محور مدیران به رسانه و برقراری تعامل دوسویه می تواند تا اندازه زیادی دستگاههای مختلف را در رسیدن به اهداف یاری کند.

مدیر کل صدا و سیما در پایان  بر آمادگی کامل صداوسیما برای بیان بیش از پیش ظرفیتها، استعدادها و توانمندی های این شهرستان در حوزه های مختلف تأکید کرد.

در ادامه این دیدار فرماندار شهرستان بندرگز نیز در این نشست با تقدیر از عملکرد صدا و سیمای مرکز گلستان در واقعه سیل اخیر گفت: رسانه ملی و استانی با دارا بودن نیروهای متخصص و متعهد در حادثه سیل گلستان نشان داد که نسبت به گذشته از توسعه بسیار چشمگیری در حوزه نیروی انسانی کارآمد و تجهیزات فنی نوین برخوردار است و بازخورد رضایت عمومی از عملکرد صدا و سیما را به روشنی می توان در جامعه مشاهده کرد.

احمدی اظهار داشت: انعکاس لحظه به لحظه و زنده اخبار سیل نقش بزرگی در ایجاد همدلی، تقویت حس نوعدوستی و ابراز همدردی میان مردم نقاط مختلف کشور با آسیب دیدگان سیل گلستان داشت که صدا و سیمای گلستان با سربلندی موفق به انجام این ماموریت حرفه ای، شرعی و اخلاقی شده است.

وی با اشاره به نقش موثر رسانه استانی در رشد و توسعه این منطقه اظهار داشت : صداوسیما با توجه به فراگیر بودن آن، تاکنون توجه خوبی به این شهرستان داشته است لیکن نیازمند پرداخت بیشتر برای ادامه این روند ضروری است.

در پایان این نشست از اسماعیل البرزی خبرنگار صدا و سیما به دلیل انجام فعالیت های شبانه روزی در سیل گلستان از سوی مدیرکل صدا و سیما و فرماندار بندرگز تقدیر شد.

 

آدرس کوتاه :


گزارش تصویری آرشیو

برخی صاحبان املاک تجاری با بخشش اجاره...
بسیج ابتکار بزرگ امام خمینی (ره) برای...
مردم انقلابی گرگان در پنجم آذر۵۷ به...

اطلاعیه های استان

ورود سامانه سرد و بارشی از فردا بعد از ظهر به گلستان
ورود سامانه سرد و بارشی از فردا بعد از ظهر به گلستان
با نفوذ سامانه سرد و بارشی از فردا بعد از ظهر به گلستان افزایش ابر ،بارش باران و در مناطق سرد سیر بارش برف پیش بینی می شود.
۳۱۵۰ پاسخگوی شکایات کرونایی مردم گلستان
۳۱۵۰ پاسخگوی شکایات کرونایی مردم گلستان
روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی گلستان طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد: به‌منظور برقراری ارتباط دو سویه با مردم در زمینه بیماری کرونا شماره تلفن ۳۱۵۰ به دریافت گزارش‌ها و شکایات مردمی هم اختصاص یافت.
جشنواره بین‌المللی
جشنواره بین‌المللی "فرهنگ اقوام ایران زمین" به صورت مجازی در گلستان برگزار می‌شود
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گلستان از برنامه‌ریزی برای برگزاری مجازی جشنواره بین‌المللی فرهنگ اقوام ایران زمین در استان خبر داد.
مشاهده آرشیو