سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲۶ فروردین ۱۴۰۰

دیدار فرماندار بندرگز با مدیر کل صدا و سیمای گلستان - نمایش محتوای خبر 2

 

 

اخبار سایت

دیدار فرماندار بندرگز با مدیر کل صدا و سیمای گلستان

دیدار فرماندار بندرگز با مدیر کل صدا و سیمای گلستان


دیدار

دیدار فرماندار بندرگز با مدیر کل صدا و سیمای گلستان

 

فرماندار شهرستان بندرگز با حضور در رسانه استانی با مدیرکل صداوسیمای مرکز گلستان دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی صدا وسیما، مدیرکل صداوسیما در این دیدار با اشاره به ظرفیت بالای شهرستان بندرگز افزود: شهرستان بندرگز با توجه به استعدادهای موجود در آن از ظرفیتهای خوبی برای توسعه همه جانبه برخوردار می باشد و می توان با بهره گیری از ظرفیت رسانه در راستای معرفی ظرفیت ها و پتانسیل های موجود و نیز برنامه ریزی صحیح در این مسیر حرکت کرد.

منتظر حجت پیشرفت و توسعه استان را یکی از مهمترین اهداف رسانه استانی عنوان نمود و اظهار داشت: رسانه استانی همواره تلاش دارد تا در راستای توسعه همه جانبه استان در بخشهای مختلف قدم بردارد و دراین راه توجه به شهرستانها را در سرلوحه برنامه های خود قرار داده است.

وی در ادامه افزود: نگاه توسعه محور مدیران به رسانه و برقراری تعامل دوسویه می تواند تا اندازه زیادی دستگاههای مختلف را در رسیدن به اهداف یاری کند.

مدیر کل صدا و سیما در پایان  بر آمادگی کامل صداوسیما برای بیان بیش از پیش ظرفیتها، استعدادها و توانمندی های این شهرستان در حوزه های مختلف تأکید کرد.

در ادامه این دیدار فرماندار شهرستان بندرگز نیز در این نشست با تقدیر از عملکرد صدا و سیمای مرکز گلستان در واقعه سیل اخیر گفت: رسانه ملی و استانی با دارا بودن نیروهای متخصص و متعهد در حادثه سیل گلستان نشان داد که نسبت به گذشته از توسعه بسیار چشمگیری در حوزه نیروی انسانی کارآمد و تجهیزات فنی نوین برخوردار است و بازخورد رضایت عمومی از عملکرد صدا و سیما را به روشنی می توان در جامعه مشاهده کرد.

احمدی اظهار داشت: انعکاس لحظه به لحظه و زنده اخبار سیل نقش بزرگی در ایجاد همدلی، تقویت حس نوعدوستی و ابراز همدردی میان مردم نقاط مختلف کشور با آسیب دیدگان سیل گلستان داشت که صدا و سیمای گلستان با سربلندی موفق به انجام این ماموریت حرفه ای، شرعی و اخلاقی شده است.

وی با اشاره به نقش موثر رسانه استانی در رشد و توسعه این منطقه اظهار داشت : صداوسیما با توجه به فراگیر بودن آن، تاکنون توجه خوبی به این شهرستان داشته است لیکن نیازمند پرداخت بیشتر برای ادامه این روند ضروری است.

در پایان این نشست از اسماعیل البرزی خبرنگار صدا و سیما به دلیل انجام فعالیت های شبانه روزی در سیل گلستان از سوی مدیرکل صدا و سیما و فرماندار بندرگز تقدیر شد.

 

آدرس کوتاه :


گزارش تصویری آرشیو

ویدئو
برای نخستین بار تکثیر گونه خاویاری...
توزیع 4 میلیارد تومان کمک خیران به...

اطلاعیه های استان

آغاز محدودیت‌های ۱۰روزه در شهر‌های با وضعیت قرمز و نارنجی
از امروز در گلستان
آغاز محدودیت‌های ۱۰روزه در شهر‌های با وضعیت قرمز و نارنجی
محدودیت‌های کرونایی اصناف، تردد ها، حضور کارمندان درادارات و نظارت بر رعایت بهداشت در شهر‌های قرمز از امروز آغاز شد.
اعمال محدودیت های کرونایی طی ۲ هفته در گلستان
اعمال محدودیت های کرونایی طی ۲ هفته در گلستان
رئیس دانشگاه علوم پزشکی گلستان از اعمال محدودیت های کرونایی در شهرهای نارنجی و قرمز استان خبرداد.
آغاز ثبت اطلاعات سکونتی سرپرستان خانوار از امروز
آغاز ثبت اطلاعات سکونتی سرپرستان خانوار از امروز
ثبت نام تمامی مالکان شهری و روستایی در سامانه املاک و اسکان از ساعت ۸ صبح امروز آغاز شده است.
مشاهده آرشیو