رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۱ آبان ۱۳۹۸

رسالت‌ خبرنگاران تقویت ارزش‌های اخلاقی و اجتماعی جامعه - نمایش محتوای خبر 2

 

 

اخبار سایت

رسالت‌ خبرنگاران تقویت ارزش‌های اخلاقی و اجتماعی جامعه

روز خبرنگار

 

رسالت‌ خبرنگاران تقویت ارزش‌های اخلاقی و اجتماعی جامعه

 

به مناسبت روز خبرنگار مراسم تجلیل از خبرنگاران و پیشکسوتان واحد خبر صدا و سیمای گلستان با حضور مدیر کل، قائم مقام و معاونین و مدیران مرکز برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیما، مدیر کل صدا وسیما در این مراسم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید صارمی و همه شهدای عرصه اطلاع رسانی و تبریک روز خبرنگار افزود: خبرنگاران و اصحاب قلم باید ضمن شناخت دقیق از مطالبات مردمی، با انگیزه مضاعف نسبت به رفع مشکلات و توسعه و تعالی استان و عمل به منویات رهبری تلاش نمایند.

منتظر حجت در ادامه تقویت ارزش‌های اخلاقی و اجتماعی را یکی از رسالت‌های خبرنگاران عنوان کرد و افزود: خبرنگاران ضمن شناخت خبر، واقعیت‌های جامعه را شفاف و بدون تعصب منعکس کنند.

وی در این مراسم خبرنگاران را زبان گویا، گوش شنوا و چشم بینای جامعه دانست و گفت: بیان واقعیت از وظایف اصلی خبرنگار است و در این میان باید سرعت و دقت را در اولویت قرار دهد.

مدیر کل صدا و سیما از فعالیت 110 خبرنگار در شهرها ، بخش ها و روستاهای مختلف در جهت اطلاع رسانی، بیان مشکلات و مطالبات مردم و انعکاس خدمات دولت و نظام مقدس جمهوری اسلامی خبر داد و بیان داشت: امید بخشی در جامعه ، تقویت روحیه خودباوری در مردم، انعکاس چهار دهه دستاورد های نظام اسلامی و معرفی ظرفیت های ناشناخته درهمه مناطق استان را از مهمترین  ماموریت های خبرنگاران صدا و سیمای گلستان برشمرد.

منتظر حجت دقت، سرعت و رعایت اخلاق حرفه ای را در کار اطلاع رسانی بسیار مهم و ضروری دانست و خاطر نشان کرد : با برخورد مدبرانه با وقایع در عرصه اطلاع رسانی صحیح به افکار عمومی و جامعه باید از ظرفیت بالایی که حوزه خبر مرکز برخوردار است به نحو احسن استفاده کرد.

درپایان  این مراسم  از مدیران، خبرنگاران، سردبیران، دبیران، گویندگان، تدوینگران، تصویربرداران و پیشکسوتان معاونت خبر صدا و سیمای مرکز گلستان قدردانی شد.


 

 

آدرس کوتاه :

گزارش تصویری آرشیو

مراسم عزاداری تاسوعای حسینی همزمان با...
با آغاز ماه محرم و ایام عزاداری حضرت...
حضور اهل سنت در شهرهای مختلف استان جلوه...

اطلاعیه های استان

کاهش 8 تا 10 درجه دمای هوا
اخطاریه جوی
کاهش 8 تا 10 درجه دمای هوا
احتیاط ای لازم به عمل آید.
آب و هوا در ایام اربعین و بعد از آن
اطلاعیه هواشناسی
آب و هوا در ایام اربعین و بعد از آن
طی سه روز آینده صاف و تا قسمتی ابری همراه وزش باد ملایم می باشد.
بارش شدید باران و کاهش محسوس دما در گلستان
هشدار هواشناسی
بارش شدید باران و کاهش محسوس دما در گلستان
هواشناسی گلستان درباره بارش شدید باران از بعدازظهر شنبه در استان هشدار داد.
مشاهده آرشیو