جهش تولید | جمعه، ۷ آذر ۱۳۹۹

رسالت رسانه آگاه سازی مردم نسبت به فرهنگ دست گیری از محرومان جامعه - نمایش محتوای خبر 2

 

 

اخبار سایت

رسالت رسانه آگاه سازی مردم نسبت به فرهنگ دست گیری از محرومان جامعه

رسالت رسانه آگاه سازی مردم نسبت به فرهنگ دست گیری از محرومان جامعه


دیدار

رسالت رسانه آگاه سازی مردم نسبت به فرهنگ دست گیری از محرومان جامعه

اسکندری مدیر کل امداد امام خمینی (ره) با منتظر حجت مدیر کل صدا و سیمای گلستان دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیما، در این دیدار مدیر کل صدا و سیما ضمن خیر مقدم از خدمات کمیته امداد امام خمینی(ره) استان بخاطر توجه و دستگیری از محرومان افزود: صدا و سیما تمام قد در کنار کمیته امداد برای انجام این مسئولیت مهم اجتماعی ایستاده است و نوع نگاه صدا و سیما در تعامل با کمیته امداد ورای سایر سازمان‌ها است.

منتظر حجت  در ادامه بیان داشت : رسالت رسانه و کمیته امداد این است که اذهان مردم و جامعه را نسبت به فرهنگ دست گیری و کمک به محرومان آگاه سازند.

وی در پایان با اشاره به شعار سال گفت: صدا و سیما با هدف تحقق شعار سال تلاش می کند تا برنامه های خوبی تولید کند و امیدواریم که امسال و در ماه مبارک رمضان با مشارکت کمیته امداد و مردم بتوانیم کمک رسان  خوبی برای نیازمندان جامعه شویم.

مدیر کل کمیته امداد امام خمینی استان در این دیدار ضمن تبریک اعیاد شعبانیه از همراهی و همیاری صدا و سیمای مرکز گلستان برای انعکاس برنامه های کمیته امداد از رسانه استان قدردانی کرد.

اسکندری با اشاره به نقش تاثیرگذار رسانه‌ملی در انعکاس فعالیت‌ها و اقدامات انجام شده تصریح کرد: یکی از موضوعات تاثیرگذار در حضور چشمگیر مردم استان در برنامه‌های مختلف کمیته امداد و همچنین افزایش ۱۰۰ درصد مشارکت‌های مردمی در قالب طرح‌های اجرایی این نهاد در سال گذشته همکاری تنگاتنگ صدا و سیمای مرکز بوده است.
 

 

آدرس کوتاه :


گزارش تصویری آرشیو

برخی صاحبان املاک تجاری با بخشش اجاره...
بسیج ابتکار بزرگ امام خمینی (ره) برای...
مردم انقلابی گرگان در پنجم آذر۵۷ به...

اطلاعیه های استان

ورود سامانه سرد و بارشی از فردا بعد از ظهر به گلستان
ورود سامانه سرد و بارشی از فردا بعد از ظهر به گلستان
با نفوذ سامانه سرد و بارشی از فردا بعد از ظهر به گلستان افزایش ابر ،بارش باران و در مناطق سرد سیر بارش برف پیش بینی می شود.
۳۱۵۰ پاسخگوی شکایات کرونایی مردم گلستان
۳۱۵۰ پاسخگوی شکایات کرونایی مردم گلستان
روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی گلستان طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد: به‌منظور برقراری ارتباط دو سویه با مردم در زمینه بیماری کرونا شماره تلفن ۳۱۵۰ به دریافت گزارش‌ها و شکایات مردمی هم اختصاص یافت.
جشنواره بین‌المللی
جشنواره بین‌المللی "فرهنگ اقوام ایران زمین" به صورت مجازی در گلستان برگزار می‌شود
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گلستان از برنامه‌ریزی برای برگزاری مجازی جشنواره بین‌المللی فرهنگ اقوام ایران زمین در استان خبر داد.
مشاهده آرشیو