حمایت از کالای ایرانی | دوشنبه، ۲۸ خرداد ۱۳۹۷

رسانه ملی ونقش بی بدیل آن در گسترش فرهنگ، ایثار وشهادت - نمایش محتوای خبر 2

 

 

اخبار سایت

رسانه ملی ونقش بی بدیل آن در گسترش فرهنگ، ایثار وشهادت

دیدار

به گزارش روابط عمومی صدا و سیما، مدیرکل صدا و سیما با اشاره به اینکه در اداره امور کشور جایی که تفکر بسیجی حاکم بوده همواره موفق بوده ایم، افزود: رسانه ملی با کمک به گسترش فرهنگ بسیج و جهاد، نقش مهمی را بر عهده دارد.

عبدالحسینی تاکید کرد: ما به دنبال گسترش فرهنگ ایثار وشهادت هستیم چرا که زمانی که روحیه بسیجی که همان روحیه ایثار، شجاعت، عدالت طلبی، ظلم ستیزی و بندگی حق است، بر برنامه سازی های صدا و سیما حاکم شود مردم رسانه ملی را در همه سختی ها و ناملایمات، پناهگاه و  امید خود می دانند همانگونه که در دوران دفاع مقدس بسیج پناهگاه و امید مردم بود.

وی افزود: هم اکنون ۲۷۰ شبکه ماهواره ای به زبان فارسی با هدف استحاله و براندازی در صدد تخریب ساختار ها و هنجار های اسلامی ایرانی هستند و رسانه ملی به تنهایی در حال مقابله با اثرات مخرب این شبکه های معاند است.

عبدالحسینی خاطرنشان کرد : ما به دنبال ایفای نقش خود با بصیرت و نگاه بصیرت سیاسی هستیم از دریچه برنامه سازی به دنبال آن هستیم وبانوان تاثیر زیادی در این بصیرت افزایی در جامعه دارند.

 مسئول جامعه زنان سپاه نینوا استان گلستان هم در این نشست گفت : زن مسلمان ایرانی در مقاطع مختلف و در حوزه‌های گوناگون آزمایش خود را گذرانده و پیروز بیرون آمده است.

تجری افزود: ترویج و تبیین تفکر اسلامی در بین زنان و شناساندن ظرفیت زنان، از مهمترین برنامه‌های این نهاد انقلابی است.

وی تاکید کرد:بسیج شجره طیبه ای است که با تبعیت از مقام معظم رهبری موجب حفظ  بقای نظام اسلامی شده است و تاکنون تفکر بسیجی نظام را از توطئه های دشمنان مصون و محفوظ داشته است.

تجری تصریح کرد :رسانه ملی با انعکاس رشادت ها و از خود گذشتگی های رزمندگان اسلام در دوان دفاع مقدس و گسترش تفکر و فرهنگ بسیجی در جامعه بسیار موفق بود وامروز رسانه ملی با تفکر بسیجی توانسته به تنهایی در جنگ نرم همه جانبه با تهدیدات استکبار جهانی پیروز مندانه مقابله کند.


گزارش تصویری آرشیو

فریاد تظلم خواهی مردم در گرگان طنین...
گردشگران 5 کشور جهان با حضور در...
مراسم قرآن به سر در علی آباد کتول ...

اطلاعیه های استان

مسیرهای راهپیمایی روز قدس
مسیرهای راهپیمایی روز قدس
مسیرهای راهپیمایی روز قدس
به گزارش خبر گزاری صدا وسیما، شورای فرهنگی تبلیغات اسلامی استان گلستان، از عموم مردم فهیم و بزگوار استان دعوت کرد که با حضور پرشور خود در راهپیمایی روز جهانی قدس در روز 18 خرداد برگ زرین دیگری در کتاب استکبار ستیزی و حمایت از مظلومین به نام خود به...
اطلاعیه مهم وزارت اطلاعات
اطلاعیه مهم وزارت اطلاعات
اطلاعیه مهم وزارت اطلاعات
اطلاعیه مهم وزارت اطلاعات ️در این ایام در صورت مشاهده فعالیت ها و یا اشخاص مشکوک به تروریست در هر محلی که هستید سریعا با شماره ۱۱۳ وزارت اطلاعات تماس بگیرید.
اجرای طرح ویژه امداد و حمل رایگان خودرو در جاده‌های کشور
سفر های نوروزی
اجرای طرح ویژه امداد و حمل رایگان خودرو در جاده‌های کشور
انجمن صنفی امداد خودرویی کشور در ایام نوروز طرح ویژه امداد و حمل رایگان خودرو در جاده‌های کشور اجرا می‌کند.  ‌رییس انجمن صنفی امداد خودرویی کشور در حاشیه سفر به استان هرمزگان گفت: این طرح برای نخستین بار از ۲۵ اسفند تا ۲۵ فرودین در سراسر...
مشاهده آرشیو