سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۲۵ خرداد ۱۴۰۰

روایت رهبری - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

روایت رهبری

روایت رهبری


 روایت رهبری عنوان وبژه برنامه ایست که به بیان جزییات و اهداف سفر مقام معظم رهبری آیت الله خامنه ای به شهر گرگان در سال 74 اختصاص دارد. مدت این برنامه 36 دقیقه می باشد و در روز پانزده خرداد ساعت 11:35 پخش خواهد شد.

رهبر معظم انقلاب قبل ورود به شهر گرگان و استان گلستان(منطقه شرق استان مازندران) ابتدا در تاریخ 22 مهرماه سال 74 وارد شهر ساری شدند و در بیاناتی در جمع مردم مازندران گفتند: قدر اين ايمان خالص و صميمى؛ اين معنويّت و صميّمیتى را كه در خطّه، نسبت به ارزشهاى انقلاب هست، بدانيد.

ایشان در جمع مردم با تاکید بر معنویت در جامعه ادامه دادند: «بعضی جاهاى دنيا رونق اقتصادى و رفاه مادّى تا حدودى دارند؛ اما معنويّت ندارند. وقتى معنويّت در جامعه وجود ندارد، رفاه اقتصادى هم فايده‏اى نمى‏بخشد؛ تبعيض را برطرف نمى‏كند، عدالت اجتماعى به وجود نمى‏آورد، گرسنگى را ريشه‏كن نمى‏كند و فساد را از بين نمى‏برد. رونق اقتصادى كه همه چيز يك كشور نيست».

موضوع تحريم اقتصادی، جهاد علمی، حيات طيبه، روشنفكری، عدالت اجتماعی، عدالت و پیشرفت، نوآوری و شكوفایی و وعده‌های الهی از دیگر محورهای بیانات معظم له در جمع مردم ساری بود.

 

 

Loading the player...
سال تولید: خرداد 98
عوامل تولید:

تهیه کننده و کارگردان: عباس بهرامی

تدوینگر: رامین روشنی

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 1.0 stars out of 5.