سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲ تیر ۱۴۰۰

روز بصیرت - نمایش محتوای صدا

 

 

روز بصیرت

روز بصیرت


برنامه روز بصیرت فردا ساعت 9 الی 11 بطور زنده از شبکه رادیویی گلستان پخش می شود. این برنامه به انعکاس تجمع سراسری و مردمی بزرگداشت نهم دی ماه در سطح استان اختصاص دارد. فردا از ساعت 9 صبح سه نفر از گزارشگران محترم رادیو دربین مردم خواهند بود و این مراسم را پوشش خواهند داد.  

ملت بزرگ و بصیر و آگاه ایران اسلامی بار دیگر در سالگرد حماسۀ ماندگار، تاریخی و تاریخ ساز نهم دی ماه سال 1388 "روز بصیرت و تجدید میثاق امت با ولایت" ، با حضور پرشور ، گسترده و آگاهانۀ خود در مراسم نهم دی در جای جای ایران اسلامی، در میعادگاه ها و مصلی های سراسر کشور، میادین اصلی مراکز استان ها، شهرستان ها، شهرها، بخش ها و در بیش از 1200 نقطه کشور بار دیگر ضمن به نمایش گذاشتن وحدت و اقتدار و اتحاد ملی خود، حول محور ولایت و اسلام و عاشورا و دفاع از ارزش ها و مبانی انقلاب اسلامی، دیگربار با بنیانگذار و معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی « رحمت الله علیه » و مقام معظم رهبری امام المسلمین حضرت آیت الله العظمی خامنه ای «مدظله العالی » و آرمان های والای انقلاب اسلامی تجدید میثاق می کنند.

به همین مناسبت مردم استان گلستان فردا یک شنبه 9 دی ماه 97 در شهرستان‌های گرگان ساعت ۹ و ۳۰ دقیقه صبح در مصلی وحدت، بندرگز ساعت ۱۰ در مسجد جامع، گنبدکاووس ساعت ۹ در مسجد قائمیه، آزادشهر ساعت ۹ در میدان مرکزی حضرت ولیعصر (عج)، کردکوی بعد از نماز ظهر در مسجد جامع، علی آباد کتول ساعت ۹ و ۳۰ دقیقه در مسجد جامع و مراوه تپه ساعت ۱۰ صبح میدان مختوم قلی برگزار می‌شود.


همچنین، کلاله ساعت ۱۰ میدان حضرت امام خمینی (ره)، مینودشت ساعت ۹ در مصلی نماز جمعه، گالیکش ساعت ۹ صبح در مسجد جامع، رامیان ساعت ۱۰ و ۳۰ دقیقه در مسجد جامع، گمیشان ساعت ۹ صبح در سالن معلم، بندرترکمن ساعت ۹ و ۳۰ دقیقه مسجد جامع، آق قلا ساعت ۹ صبح مسجد صاحب الزمان، فاضل آباد ساعت ۹ و ۳۰ دقیقه مسجد جامع و اینچه برون ساعت ۱۱ و ۳۰ دقیقه در دبیرستان شبانه روزی اینچه برون برگزار خواهد شد.


همچنین این مراسم در بخش داشلی برون ساعت ۱۱ و ۳۰ دقیقه در دبیرستان علامه طباطبایی، روستای کرند ساعت ۱۱ و ۳۰ دقیقه در دبستان شهید دشتمرد، بخش سرخنکلاته ساعت ۱۰ در مصلی نماز جمعه، و شهر دلند ساعت ۹ و ۳۰ دقیقه در مسجد جامع نیز برگزار می‌شود.


سردار شریف معاون روابط عمومی و سخنگوی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، سخنران مراسم ۹ دی در گرگان است.

 

Loading the player...
عوامل تولید:

تهیه کننده: حمید کاویانی

گوینده: مریم ملانوروزی

صدابردار: نازنین میرفندرسکی

نویسنده: شهده شاکری نژاد

گزارشگران: مرضیه اسدی، سالار احمدی، عباس رسول آبادی

تاریخ تولید: 9 دی
آدرس کوتاه :