سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۳۱ خرداد ۱۴۰۰

روزنه - نمایش محتوای صدا

 

 

روزنه

روزنه


پخش برنامه دیرپای روزنه هر در سال 94 همچنان در خدمت هم استانی های عزیز می باشد.

هر روز ساعت 9 الی 10 صبح با برنامه روزنه همراه باشید تا مسائل و مشکلات شما به استحضار مسئولین استان  برسد. شعار برنامه روزنه که هدف از پخش این برنامه را در بر میگیرد اینست: سوال از شما ، پیگیری از ما ، پاسخگویی از مسئولین.
دست اندرکاران روزنه با ثبت تلفن های مردمی و متعاقب آن دعوت از مسئولان و کارشناسان دانشگاهی مربوطه به بررسی معضلات موجود در استان می پردازند. این برنامه بصورت کاملا" کاربردی در ارتباط تنگاتنگی که با مردم و مسئولان و حتی مراجع قضایی برقرار کرده است سعی در حل مسائل و مشکلات مردمی دارد . البته رسالت برنامه انتقاد محض نیست بلکه موفقیت ها و عملکرد مثبت مسئولان خدوم نظام هم در این برنامه انعکاس داده می شود.هم استانی های شریف گلستانی میتوانند هر روز  همزمان با پخش برنامه با شماره تلفن 01712162100 و سامانه پیامکی 300001368 به طرح سوالاتشان بپردازند.
 

Loading the player...
عوامل تولید:

تهیه کنندگان:خانم شاکری نژاد،آقای کاویانی

گویندگان : خانم شاه حسینی و سرایداری و  ملانوروزی، رستمی علاقمند

دستیاران تهیه : آقایان صادقی و مظفری

صدابرداران : خانم آسوده  ، آقای صادقی

گزارشگران : آقایان رسول آبادی و پیشکار، یزدانی

تاریخ تولید: 4-6-94
آدرس کوتاه :


جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
با سلام . چندین ساله مسکن مهر گرگانبارس مبلغ 8... عبای ۱۳۹۵/۰۹/۱۶ ۰۸:۵۴
باسلام و ادب و احترام و تقدیر و تشکر از عوامل... امید اولیایی ۱۳۹۴/۱۱/۸ ۱۳:۴۲

عبای
با سلام . چندین ساله مسکن مهر گرگانبارس مبلغ 8 میلیون از 300 نفر گرفته اداره تعاون هم پیگیر نیست گفته حکایت از رشوه دادن هییت مدیره به عوامل کسانی که پیگیر قضیه میشند می باشد . تا حالا هر کی پیگیری میکنه بعد از چند ماه بی خیال قضیه میشه . لطفا پیگیری کنید . رشوه می دهند.....
پست شده در ۱۳۹۵/۰۹/۱۶ ۰۸:۵۴
امید اولیایی
باسلام و ادب و احترام و تقدیر و تشکر از عوامل بزرگوار برنامه وزین روزنه
از خداوند متعال برای همه شما عزیزان طول عمرباعزت و بابرکت و توفیقات روزافزون توام با سلامتی از درگاه خداوند متعال خواهانم برای زحماتی که خالصانه و صمیمانه جهت پیگیری مشکلات و کمبودهای روستاییان محروم و زحمتکش در دورترین و محرومترین نقاط استان.
خواهشمند است فایل برنامه روز سه شنبه 06/11/1394 روزنه که با حضور آقای تاجی فرماندارمحترم مراوه تپه و آقای کنسال بخشدار محترم گلیداغ با موضوع بررسی مشکلات روستاهای قرناوه چنارلی و چشمه لی برگزار گردید رادر صورت امکان برای حقیر ارسال فرمایید.
با احترام فراوان امید اولیایی دهیار چنارلی
پست شده در ۱۳۹۴/۱۱/۸ ۱۳:۴۲