سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۹ فروردین ۱۴۰۰

روزنه - نمایش محتوای صدا

 

 

روزنه

روزنه


همه روزه شنبه تا چهارشنبه  شنوای برنامه روزنه از رادیو گلستان باشید. این برنامه هر روز ساعت ۹ الی ۱۰ از طریق جایگاه رسانه تلاش میکند  تا مسائل و مشکلات شما به استحضار مسئولین استانی  برساند. شعار برنامه روزنه که هدف از پخش این برنامه را در بر میگیرد اینست: سوال از شما ، پیگیری از ما ، پاسخگویی از مسئولین.

همزمان با پخش گزارشات و اعلام مشکلات و دغدغه های مردم، تصاویر مربط به آن مسئله که توسط خود مردم یا گزارشگرهای برنامه ثبت و به برنامه ارسال شده ، در رادیو نما هم قابل مشاهده خواهد بود تا موارد مستند تر در اختیار مسئولین و شنوندگان قرار بگیرد.
دست اندرکاران روزنه با ثبت تلفنهای مردمی و متعاقب آن دعوت از مسئولان و کارشناسان دانشگاهی مربوطه به بررسی معضلات موجود در استان می پردازند. هم استانی های شریف گلستانی میتوانند هر روز همزمان با پخش برنامه با شماره تلفن ۰۱۷۱۲۱۶۲۱۰۰ و سامانه پیامکی ۳۰۰۰۰۱۳۶۸ با عوامل برنامه در ارتباط باشند.

Loading the player...
عوامل تولید:

تهیه کنندگان: محسن بنیامین، حمید کاویانی
گویندگان: ارمغان سرایداری و مریم ملانوروزی

صدابرداران: سمیه آسوده، سیف الله صادقی

گزارشگران: رضا شاهزاده قاسمی و کامبیز یزدانی

تاریخ تولید: اردیبهشت 98
آدرس کوتاه :


جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
سلام و خسته نباشید خدمت کارکنان گرامی حدود ۱۰... امیر پیر سنچولی ۱۳۹۸/۱۲/۳ ۱۲:۲۰
با سلام همکارم پدرش تصادف کرده تامین اجتماعی حتی... سید محمد رضا ۱۳۹۸/۱۲/۳ ۱۲:۱۵

امیر پیر سنچولی
سلام و خسته نباشید خدمت کارکنان گرامی

حدود ۱۰ ماه میگذرد و حرف های تکراری که هم پوشالی خورده رو میزنن و هیچ نتیجه ایی تا کنون نگرفتیم و مسئولین وعده هایی از این هفته به اون هفته رو میزنن که الان ۱۰ ماه شد تعدادی از کشاورزان خسارت خود را گرفته اند و بسیاری به خاطر هم پوشالی جهاد کشاورزی اعلام کرده هست مانده اییم دیگر خسته شده ایم ما کشاورزان گرفتار هستیم با این همه خرج و بدهکاری مانده ایم خواهشمند کمک و به این مشکل ما رسیدگی نمایید

از طرف کشاورز آقای پیر سنچولی
پست شده در ۱۳۹۸/۱۲/۳ ۱۲:۲۰
سید محمد رضا
با سلام همکارم پدرش تصادف کرده تامین اجتماعی حتی شعبه مرکزی خودش هم برگه دفترچه نداره که دفترچه بده یعنی به کدام طرف داریم میریم هر کس دفترچه بخواد باید بره بمیره یعنی ما باید درد مون رو به کی بگیم
پست شده در ۱۳۹۸/۱۲/۳ ۱۲:۱۵