سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۱ تیر ۱۴۰۰

رونق تولید - نمایش محتوای صدا

 

 

رونق تولید

رونق تولید


رهبر معظم انقلاب فرموده بودند: انکار نمی‌کنم که تحریم‌ها در رونق تولید تأثیر منفی دارد، اما این را انکار می‌کنم که این تحریم‌ها بتواند برنامه ریزی‌ها را برای رونق تولید با مشکل مواجه کند. بنده نگاه می‌کنم به بخش‌هایی که حتی تحریم‌های دشمن در آن بیشتر بوده است، اما به همت مدیران و کارگران تولید پیش رفته است.

در دولت باید تصمیم گرفته شود که هیچ یک از اقلام مصرفی از قلم و کاغذ گرفته تا ساختمان سازی، مواد و مصالح از خارج وارد نشود.

ایشان در ادامه سخنرانی‌های خود گفتند: حرف زدن زیاد در مورد فساد فایده ندارد. با دزد دزد گفتن دزد از دزدی دست بر نمی‌دارد. مسئولان روزنامه نیستند که در مورد فساد حرف بزنند. من و شما باید وارد بشویم و مقابله فساد به معنای واقعی کلمه بایستیم.

همه مسئولیت دارند، اما برخی مسئولیت بیشتری دارند. کلید حل مشکلات اقتصادی در داخل کشور است. در طول این سال‌ها مدیران ایرانی کار‌های بزرگ تری انجام داده اند و مسئله تولید را نیز می‌توانند حل کنند.

رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۳۹۸ هجری شمسی، سال جدید را سال «رونق تولید» نامگذاری کردند.

به همین مناسبت در رادیو برونمرزی گلستان ویژه برنامه ای با عنوان رونق تولید تولید می گردد که به بحث راههای گسترش و رونق تولید و حمایت از تولید کنندگان و نقش تولید در توسعه ی کشور می پردازد. این برنامه 20 دقیقه ای روزهای جمعه ساعت 20:25 پخش میگردد.

Loading the player...
عوامل تولید:

تهیه کننده: احمد قرنجیک
نویسنده و گوینده: سارا سوقی

صدابردار: عاصمه میرسیدی

ویراستار و بازشنوا: تازه گل ایگدری

تاریخ تولید: تیر 98
آدرس کوتاه :