اقتصاد مقاومتی؛ تولید - اشتغال | پنج‌شنبه، ۳ اسفند ۱۳۹۶

رونمایی از نخستین بانک نرم افزاری کارشناسان پژوهشی استان در صدا وسیمای گلستان - نمایش محتوای خبر 2

 

 

اخبار سایت

رونمایی از نخستین بانک نرم افزاری کارشناسان پژوهشی استان در صدا وسیمای گلستان

رونمایی

به گزارش روابط عمومی صدا وسیما، درمراسم افتتاح که با حضور مدیرکل صدا وسیما و رئیس مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان با همکاری مرکز پژوهش و واحد فناوری اطلاعات این بانک اطلاعاتی به طور رسمی به بهره برداری رسید.

مدیر کل صدا و سیما در این مراسم افزود: با توجه به اهمیت و جایگاه  کارشناس در زمینه های مختلف  برنامه سازی،که باید انتخاب یک کارشناس در قالب های مختلف برنامه سازی  اعم از؛ گفت و گو محور، معارفی، اجتماعی، سیاسی، ورزش و سرگرمی... که یکی از کلیدی ترین بخش های برنامه سازی هاست این بانک اطلاعات جمع آوری شد.

عبدالحسینی اظهار داشت: با توجه به اهمیت و ضرورت این موضوع  و به دلیل خلا در امر اطلاعات پایه و پژوهشی کارشناسان اجرای این پروژه  با تعامل و همکاری  واحد پژوهش مرکز و  فناوری اطلاعات مبادرت به اقدامی بنیادی به راه اندازی بانک کارشناسان نمودیم  که هم اکنون 100 فیلد اطلاعات در اختیار داریم.

در ادامه افتتاح این بانک اطلاعات رئیس مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان این رویکرد جمع آوری اطلاعات بصورت جامع را یک رویکرد مهم و قابل تحسین عنوان کرد و افزود: شناسایی كارشناسان، مشاوران و محققان حوزه های مختلف در سطح استان، بصورت نظام مند در برنامه هاي صداوسيما بسیار مهم می باشد و با این کار می توان از افراد متخصص در این زمینه استفاده کرد.

طلوعی فراهم سازی بستر تعامل میان کارشناسان و متخصصان با یکدیگر و سایر مخاطبان درون و برون‌ سازمانی و کاربردی شدن برنامه های رسانه برای مخاطبان را بسیار مهم ارزیابی کرد.

 در پایان رئیس مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان با هیئت همراه و مدیر کل صدا و سیما و معاونین ایشان  از بخش های مختلف صداو سیما ی گلستان بازدید کردند.

 


گزارش تصویری آرشیو

حضور تماشایی
مراسم استقبال نمادین و گرامیداشت سالروز...
با تلاش راهداران شهرستان بیش از 500...

اطلاعیه های استان

مسیرهای راهپیمایی 22 بهمن در گلستان
راهپیمایی 22 بهمن
مسیرهای راهپیمایی 22 بهمن در گلستان
شورای هماهنگی سازمان تبلیغات اسلامی استان گلستان مسیر های راهپیمایی 22 بهمن در استان را اعلام کرد.
همه مدارس استان گلستان فردا تعطیل است
تعطیلی
همه مدارس استان گلستان فردا تعطیل است
روابط عمومی آموزش و پرورش گلستان: همه مدارس استان گلستان فردا تعطیل است روابط عمومی آموزش و پرورش گلستان همه مدارس این استان را فردا تعطیل اعلام کرد.
هشدار رييس مركز اطلاعات و كنترل ترافيك پليس راهور ناجا:
اطلاعیه
هشدار رييس مركز اطلاعات و كنترل ترافيك پليس راهور ناجا:
🚨🚨🚨مسافران امشب در محورهای برفی تردد نكنند 🚨🚨🚨9 محور اصلی هم‌اکنون مسدود است
مشاهده آرشیو