حمایت از کالای ایرانی | جمعه، ۱ تیر ۱۳۹۷

رونمایی از نخستین بانک نرم افزاری کارشناسان پژوهشی استان در صدا وسیمای گلستان - نمایش محتوای خبر 2

 

 

اخبار سایت

رونمایی از نخستین بانک نرم افزاری کارشناسان پژوهشی استان در صدا وسیمای گلستان

رونمایی

به گزارش روابط عمومی صدا وسیما، درمراسم افتتاح که با حضور مدیرکل صدا وسیما و رئیس مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان با همکاری مرکز پژوهش و واحد فناوری اطلاعات این بانک اطلاعاتی به طور رسمی به بهره برداری رسید.

مدیر کل صدا و سیما در این مراسم افزود: با توجه به اهمیت و جایگاه  کارشناس در زمینه های مختلف  برنامه سازی،که باید انتخاب یک کارشناس در قالب های مختلف برنامه سازی  اعم از؛ گفت و گو محور، معارفی، اجتماعی، سیاسی، ورزش و سرگرمی... که یکی از کلیدی ترین بخش های برنامه سازی هاست این بانک اطلاعات جمع آوری شد.

عبدالحسینی اظهار داشت: با توجه به اهمیت و ضرورت این موضوع  و به دلیل خلا در امر اطلاعات پایه و پژوهشی کارشناسان اجرای این پروژه  با تعامل و همکاری  واحد پژوهش مرکز و  فناوری اطلاعات مبادرت به اقدامی بنیادی به راه اندازی بانک کارشناسان نمودیم  که هم اکنون 100 فیلد اطلاعات در اختیار داریم.

در ادامه افتتاح این بانک اطلاعات رئیس مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان این رویکرد جمع آوری اطلاعات بصورت جامع را یک رویکرد مهم و قابل تحسین عنوان کرد و افزود: شناسایی كارشناسان، مشاوران و محققان حوزه های مختلف در سطح استان، بصورت نظام مند در برنامه هاي صداوسيما بسیار مهم می باشد و با این کار می توان از افراد متخصص در این زمینه استفاده کرد.

طلوعی فراهم سازی بستر تعامل میان کارشناسان و متخصصان با یکدیگر و سایر مخاطبان درون و برون‌ سازمانی و کاربردی شدن برنامه های رسانه برای مخاطبان را بسیار مهم ارزیابی کرد.

 در پایان رئیس مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان با هیئت همراه و مدیر کل صدا و سیما و معاونین ایشان  از بخش های مختلف صداو سیما ی گلستان بازدید کردند.

 


گزارش تصویری آرشیو

این تصاویر شادی مردم گرگان را پس از...

شادی مردم گرگان

گزارش تصویری
فریاد تظلم خواهی مردم در گرگان طنین...
گردشگران 5 کشور جهان با حضور در...

اطلاعیه های استان

مسیرهای راهپیمایی روز قدس
مسیرهای راهپیمایی روز قدس
مسیرهای راهپیمایی روز قدس
به گزارش خبر گزاری صدا وسیما، شورای فرهنگی تبلیغات اسلامی استان گلستان، از عموم مردم فهیم و بزگوار استان دعوت کرد که با حضور پرشور خود در راهپیمایی روز جهانی قدس در روز 18 خرداد برگ زرین دیگری در کتاب استکبار ستیزی و حمایت از مظلومین به نام خود به...
اطلاعیه مهم وزارت اطلاعات
اطلاعیه مهم وزارت اطلاعات
اطلاعیه مهم وزارت اطلاعات
اطلاعیه مهم وزارت اطلاعات ️در این ایام در صورت مشاهده فعالیت ها و یا اشخاص مشکوک به تروریست در هر محلی که هستید سریعا با شماره ۱۱۳ وزارت اطلاعات تماس بگیرید.
اجرای طرح ویژه امداد و حمل رایگان خودرو در جاده‌های کشور
سفر های نوروزی
اجرای طرح ویژه امداد و حمل رایگان خودرو در جاده‌های کشور
انجمن صنفی امداد خودرویی کشور در ایام نوروز طرح ویژه امداد و حمل رایگان خودرو در جاده‌های کشور اجرا می‌کند.  ‌رییس انجمن صنفی امداد خودرویی کشور در حاشیه سفر به استان هرمزگان گفت: این طرح برای نخستین بار از ۲۵ اسفند تا ۲۵ فرودین در سراسر...
مشاهده آرشیو