اقتصاد مقاومتی؛ تولید - اشتغال | شنبه، ۲۸ مرداد ۱۳۹۶

رونمایی از نخستین بانک نرم افزاری کارشناسان پژوهشی استان در صدا وسیمای گلستان - نمایش محتوای خبر 2

 

 

اخبار سایت

رونمایی از نخستین بانک نرم افزاری کارشناسان پژوهشی استان در صدا وسیمای گلستان

رونمایی

به گزارش روابط عمومی صدا وسیما، درمراسم افتتاح که با حضور مدیرکل صدا وسیما و رئیس مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان با همکاری مرکز پژوهش و واحد فناوری اطلاعات این بانک اطلاعاتی به طور رسمی به بهره برداری رسید.

مدیر کل صدا و سیما در این مراسم افزود: با توجه به اهمیت و جایگاه  کارشناس در زمینه های مختلف  برنامه سازی،که باید انتخاب یک کارشناس در قالب های مختلف برنامه سازی  اعم از؛ گفت و گو محور، معارفی، اجتماعی، سیاسی، ورزش و سرگرمی... که یکی از کلیدی ترین بخش های برنامه سازی هاست این بانک اطلاعات جمع آوری شد.

عبدالحسینی اظهار داشت: با توجه به اهمیت و ضرورت این موضوع  و به دلیل خلا در امر اطلاعات پایه و پژوهشی کارشناسان اجرای این پروژه  با تعامل و همکاری  واحد پژوهش مرکز و  فناوری اطلاعات مبادرت به اقدامی بنیادی به راه اندازی بانک کارشناسان نمودیم  که هم اکنون 100 فیلد اطلاعات در اختیار داریم.

در ادامه افتتاح این بانک اطلاعات رئیس مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان این رویکرد جمع آوری اطلاعات بصورت جامع را یک رویکرد مهم و قابل تحسین عنوان کرد و افزود: شناسایی كارشناسان، مشاوران و محققان حوزه های مختلف در سطح استان، بصورت نظام مند در برنامه هاي صداوسيما بسیار مهم می باشد و با این کار می توان از افراد متخصص در این زمینه استفاده کرد.

طلوعی فراهم سازی بستر تعامل میان کارشناسان و متخصصان با یکدیگر و سایر مخاطبان درون و برون‌ سازمانی و کاربردی شدن برنامه های رسانه برای مخاطبان را بسیار مهم ارزیابی کرد.

 در پایان رئیس مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان با هیئت همراه و مدیر کل صدا و سیما و معاونین ایشان  از بخش های مختلف صداو سیما ی گلستان بازدید کردند.

 


گزارش تصویری آرشیو

اولین روز از جشنواره روز ملی گنبدقابوس...
شب گذشته باران شدیدی در دو دهنه محمد...
دختران عضو اتحادیه انجمن های اسلامی دانش...

اطلاعیه های استان

مصرف برق در استان به وضعیت بحرانی رسید
هشدار
مصرف برق در استان به وضعیت بحرانی رسید
گرگان - مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان گلستان گفت: با افزایش شدت گرما در گلستان مصرف برق در استان به وضعیت بحرانی رسید.  به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق گلستان، علی اکبر نصیری اظهارکرد:گرمای شدید و رطوبت بالای هوا تا اواخر...
اطلاعیه مهم قعطی آب
آب و فاضلاب استان گلستان
اطلاعیه مهم قعطی آب
شرکت آب و فاضلاب استان گلستان طی اطلاعیه ای اعلام کرد : با توجه به پیش بینی وقوع افزایش دما طی روزهای آتی به گونه ای که دربرخی از نواحی استان میزان آن  از ۴۵ درجه سانتیگراد فراتر خواهد رفت، و از سویی با عنایت به تشدید بهره برداری از منابع...
مشاهده آرشیو