اقتصاد مقاومتی؛ تولید - اشتغال | پنج‌شنبه، ۲۷ مهر ۱۳۹۶

رونمایی از نخستین بانک نرم افزاری کارشناسان پژوهشی استان در صدا وسیمای گلستان - نمایش محتوای خبر 2

 

 

اخبار سایت

رونمایی از نخستین بانک نرم افزاری کارشناسان پژوهشی استان در صدا وسیمای گلستان

رونمایی

به گزارش روابط عمومی صدا وسیما، درمراسم افتتاح که با حضور مدیرکل صدا وسیما و رئیس مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان با همکاری مرکز پژوهش و واحد فناوری اطلاعات این بانک اطلاعاتی به طور رسمی به بهره برداری رسید.

مدیر کل صدا و سیما در این مراسم افزود: با توجه به اهمیت و جایگاه  کارشناس در زمینه های مختلف  برنامه سازی،که باید انتخاب یک کارشناس در قالب های مختلف برنامه سازی  اعم از؛ گفت و گو محور، معارفی، اجتماعی، سیاسی، ورزش و سرگرمی... که یکی از کلیدی ترین بخش های برنامه سازی هاست این بانک اطلاعات جمع آوری شد.

عبدالحسینی اظهار داشت: با توجه به اهمیت و ضرورت این موضوع  و به دلیل خلا در امر اطلاعات پایه و پژوهشی کارشناسان اجرای این پروژه  با تعامل و همکاری  واحد پژوهش مرکز و  فناوری اطلاعات مبادرت به اقدامی بنیادی به راه اندازی بانک کارشناسان نمودیم  که هم اکنون 100 فیلد اطلاعات در اختیار داریم.

در ادامه افتتاح این بانک اطلاعات رئیس مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان این رویکرد جمع آوری اطلاعات بصورت جامع را یک رویکرد مهم و قابل تحسین عنوان کرد و افزود: شناسایی كارشناسان، مشاوران و محققان حوزه های مختلف در سطح استان، بصورت نظام مند در برنامه هاي صداوسيما بسیار مهم می باشد و با این کار می توان از افراد متخصص در این زمینه استفاده کرد.

طلوعی فراهم سازی بستر تعامل میان کارشناسان و متخصصان با یکدیگر و سایر مخاطبان درون و برون‌ سازمانی و کاربردی شدن برنامه های رسانه برای مخاطبان را بسیار مهم ارزیابی کرد.

 در پایان رئیس مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان با هیئت همراه و مدیر کل صدا و سیما و معاونین ایشان  از بخش های مختلف صداو سیما ی گلستان بازدید کردند.

 


گزارش تصویری آرشیو

اجتماع باشکوه تاسوعای حسینی با حضور مردم...
مردم شهر گرگان همچون سراسر کشور در در...
مراسم رونمایی از نرم افزار سر به راه در...

اطلاعیه های استان

اطلاعیه هواشناسی
اطلاعیه ویژه تاسوعا و عاشورا
اطلاعیه هواشناسی
اخطاریه جوی 14 مرداد 96
اطلاعیه شماره 20 هواشناسی
اخطاریه جوی 14 مرداد 96
احتمال آتش گرفتن جنگل‌های شمال کشور
آتش سوزی
احتمال آتش گرفتن جنگل‌های شمال کشور
سازمان هواشناسی کشور در اطلاعیه شماره 37 خود از احتمال خطر آتش‌سوزی در جنگلهای مناطق شمالی کشور طی روزهای دوشنبه، سه‌شنبه و چهارشنبه هفته جاری خبر داد. با توجه به جنوبی شدن جریانات در سطوح زیرین جو و افزایش نسبی دما و کاهش رطوبت از دوشنبه تا...
مشاهده آرشیو