اقتصاد مقاومتی؛ تولید - اشتغال | یک‌شنبه، ۲۶ آذر ۱۳۹۶

رونمایی از نخستین بانک نرم افزاری کارشناسان پژوهشی استان در صدا وسیمای گلستان - نمایش محتوای خبر 2

 

 

اخبار سایت

رونمایی از نخستین بانک نرم افزاری کارشناسان پژوهشی استان در صدا وسیمای گلستان

رونمایی

به گزارش روابط عمومی صدا وسیما، درمراسم افتتاح که با حضور مدیرکل صدا وسیما و رئیس مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان با همکاری مرکز پژوهش و واحد فناوری اطلاعات این بانک اطلاعاتی به طور رسمی به بهره برداری رسید.

مدیر کل صدا و سیما در این مراسم افزود: با توجه به اهمیت و جایگاه  کارشناس در زمینه های مختلف  برنامه سازی،که باید انتخاب یک کارشناس در قالب های مختلف برنامه سازی  اعم از؛ گفت و گو محور، معارفی، اجتماعی، سیاسی، ورزش و سرگرمی... که یکی از کلیدی ترین بخش های برنامه سازی هاست این بانک اطلاعات جمع آوری شد.

عبدالحسینی اظهار داشت: با توجه به اهمیت و ضرورت این موضوع  و به دلیل خلا در امر اطلاعات پایه و پژوهشی کارشناسان اجرای این پروژه  با تعامل و همکاری  واحد پژوهش مرکز و  فناوری اطلاعات مبادرت به اقدامی بنیادی به راه اندازی بانک کارشناسان نمودیم  که هم اکنون 100 فیلد اطلاعات در اختیار داریم.

در ادامه افتتاح این بانک اطلاعات رئیس مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان این رویکرد جمع آوری اطلاعات بصورت جامع را یک رویکرد مهم و قابل تحسین عنوان کرد و افزود: شناسایی كارشناسان، مشاوران و محققان حوزه های مختلف در سطح استان، بصورت نظام مند در برنامه هاي صداوسيما بسیار مهم می باشد و با این کار می توان از افراد متخصص در این زمینه استفاده کرد.

طلوعی فراهم سازی بستر تعامل میان کارشناسان و متخصصان با یکدیگر و سایر مخاطبان درون و برون‌ سازمانی و کاربردی شدن برنامه های رسانه برای مخاطبان را بسیار مهم ارزیابی کرد.

 در پایان رئیس مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان با هیئت همراه و مدیر کل صدا و سیما و معاونین ایشان  از بخش های مختلف صداو سیما ی گلستان بازدید کردند.

 


گزارش تصویری آرشیو

جشن بزرگ وحدت توسط دبیرستان نمونه دولتی...
همایش گرامیداشت روز جهانی معلولین امروز...
پشت صحنه تصویربرداری از مسابقات...

اطلاعیه های استان

اطلاعیه هواشناسی دوم آذر
اطلاعیه هواشناسی دوم آذر
اطلاعیه هواشناسی دوم آذر
پیرو اطلاعیه هواشناسی شماره ۲۹ تاریخ ۹۶/۰۸/۲۹ 1-  تا بعدازظهر  روز #پنجشنبه (مورخه ۹۶/۰۸/۰۲ ) سامانه کمفشار باعث می شود که خشکی هوای منطقه در طول روز افزایش یافته  و در بعضی ساعات  وزش باد نسبتا" شدید 🌬و افزایش ابر ☁️ پیش...
طلاعیه فرودگاه های استان
طلاعیه فرودگاه های استان
طلاعیه فرودگاه های استان
به اطلاع مسافرین گرامی میرساند؛ طبق اعلام شرکت هواپیمایی آسمان، پرواز شماره 630 و 631 هواپیمایی آسمان امروز چهارشنبه 24 آبان در مسیر تهران_گرگان_تهران ، باطل اعلام میگردد .
با استفاده از تلفن همراه به کمک زلزله زدگان کرمانشاه بشتابیم
با استفاده از تلفن همراه به کمک زلزله زدگان کرمانشاه بشتابیم
با استفاده از تلفن همراه به کمک زلزله زدگان کرمانشاه بشتابیم
با استفاده از تلفن همراه به کمک زلزله زدگان کرمانشاه بشتابیم   ⭕️بر اساس اطلاعیه هلال احمر کشور ، کدهای  #724*و  #112*3*741* برای پرداخت آسان موبایلی به زلزله زدگان کرمانشاه پیش بینی شده است.   🆘 کمک به مردم...
مشاهده آرشیو