سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۳۱ خرداد ۱۴۰۰

رو به فردا - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

رو به فردا

رو به فردا


رو به فردا عنوان برنامه ای است از گروه اجتماعی و اقتصادی سیمای سبز گلستان که در بهار 93 هر هفته روزهای سه شنبه ساعت 18 پخش می گردد.در این برنامه به موضوعات اقتصادی استان گلستان پرداخته می شود .معرفی طرحهای صنعتی و شرکت های صنعتی و مصاحبه با کارشناسان مربوطه از آیتم های دیگر برنامه می باشد.

این برنامه در طبقه طبقه دال  تعریف شده است و به صورت

ترکیبی استودیویی تهیه می شود.آیتم های برنامه

شامل پلاتو، تیتراژ،مصاحبه ،وله،کارشناس،نریشن،آرشیو است.

مخاطبان برنامه عامه مردم ،فرهیختگان و جوانان هستند.هدف برنامه  اشاعه فرهنگ کار و تلاش و تعمیق و گسترش تعاون و آشنایی مردم با نحوه مشارکت در اقتصاد کشورآگاهی بخشی ،دین و امید و اقتصاد مقاومتی می باشد.در تولید این برنامه به مسائلی از قبیل سیاست های نوین اقتصادی . ایجاد انگیزه ملی همگرایی و همکاری عمومی و جلب مشارکت مردم در پیشرفت اقتصادی کشور توجه خاص شده است.

همچنین در این برنامه  ( روبه فردا ) به راهکارهای حل معضلات اقتصادی با استفاده از کارشناسان مربوطه پرداخته می شود واز کارآفرینان و پیشرفت های آنها در برطرف شدن مشکلات صنعتگران و کشاورزان استان تجلیل می گردد.
. .عوامل این برنامه تهیه کننده و کارگردان : هادی حق شناس،تصویربردار :یاسر پاکزاد-اسماعیل پور،صدابردار :فغفوری،مجری : نعمت قدمگاهی ،دستیار صدا و تصویر: فغفوری، دستیار تهیه: جمشید شیروانی و تدوینگر: معصومه خامسی هستند.

 

 

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.