سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲ تیر ۱۴۰۰

سازهای جشنواره موسیقی آوای فجر درگلستان کوک شد - نمایش محتوای موسیقی

 

 

سازهای جشنواره موسیقی آوای فجر درگلستان کوک شد

سازهای جشنواره موسیقی آوای فجر درگلستان کوک شد


سازهای جشنواره موسیقی آوای فجر درگلستان کوک شد

سازهای جشنواره موسیقی آوای فجر درگلستان کوک شد

در این جشنواره 16 گروه موسیقی آئینی سنتی، پاپ، اصیل و کلاسیک به همراه گروه های ویژه رستاک و مهدی احمدوند به اجرای برنامه خواهند پرداختند.
در نخستین شب کوک شدن سازهای این جشنواره برنامه دو نوازی دوتار اوغلان بخشی و گروه کر بزرگ گرگان آداک به سرپرستی ابوذر اسماعیلی ثالث به اجرا در آمد.
در بخش میدانی نیز گروه موسیقی آوای بلوچ به سرپرستی شیر احمد هنردوست به اجرای برنامه پرداخت.
همزمان با روز دوم این جشنواره، اجرای ویژه گروه موسیقی رستاک در دو سانس صورت می گیرد.
در روز سوم این جشنواره در روز سه شنبه (27 بهمن) گروه موسیقی ترکمنی در بخش اجرای میدانی و گروه موسیقی فولکلور ترکمن به سرپرستی حاجی محمد ایری و گروه موسیقی قزاق گلستان به سرپرستی فیروز بلی، دوئت پیانو و گروه موسیقی اصیل شیداییان به سرپرستی ماهیار تمسکنی از تهران در بخش صحنه ای برنامه اجرا می کنند.
در روز چهارم جشنواره، چهارشنبه (28 بهمن) گروه موسیقی افغانستان به سرپرستی استاد نسیم خوش نواز و ندا قدرت پناه، گروه موسیقی دل آرام کتول به سرپرستی عبدالرضا علمشاهی، گیتار کلاسیک مبینا یوسفی و امیر حسین شیبانی و گروه موسیقی اصیل چکاوک به سرپرستی مهدی وحیدی به اجرای برنامه می پردازند.
در پنجمین روز (29 بهمن) گروه کوبه ای موسیقی روزبه به سرپرستی محمود پهلوانی نژاد و گروه خاطره ها به سرپرستی سهیل و ملیکا سرکرده و محمود گلی و گروه موسیقی پارسیان به سرپرستی هادی بایاری به روی صحنه می روند.
در روز جمعه و آخرین روز جشنواره (30 بهمن) اجرای ویژه مهدی احمدوند در دو سانس صورت می گیرد.

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.