سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۹ خرداد ۱۴۰۰

سروش بیداری - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

سروش بیداری

سروش بیداری


مردم در روز ۹ دی به دشمنان ثابت کردند که جمهوری اسلامی ایران ریشه‌دارتر از آن است که فکرش را می‌کنند.

سروش بیداری عنوان برنامه ایست  به مناسبت روز  9 دی  در سیمای گلستان به طور زنده در ساعت 18 روزهای دوشنبه و  سه شنبه به مدت 45 دقیقه پخش خواهد شد .گزارش مردمی ،مسابقه پیامکی، معرفی کتاب، نظرات مسئولین و روحانیون استانی و کشوری، پخش گوشه هایی از راهپیمایی مردمی از آیتم های مختلف این برنامه می باشد.عوامل این برنامه تهیه کننده و کارگردان: مسعود ناصری، نویسنده و مجری :دکتر بای،،تصویربردار :خمبری،گزارشگر: برزعلی و تدوین :زاهدی  هستند.

هواداران جمهوری اسلامی در ایران در ۹ دی ۱۳۸۸ در واکنش به اعتراضات به نتایج انتخابات ریاست جمهوری در تاسوعا و عاشورای ۱۳۸۸ که آن‌ها، آن را «هتک حرمت» دانستند، تظاهرات کردند. ابتدا مقرر بود که راهپمایی در روز سه شنبه ۸ دی برگزار شود. به این منظور خبر در پیش بودن این راهپیمایی از آخرین ساعات ۷ دی توسط خبرگزاری‌های ایران مخابره شد. ولی این خبر در ساعات ابتدایی روز سه شنبه به فراخوان برای راهپیمایی در روز چهارشنبه تغییر کرد. به این ترتیب راهپیمایی در روز چهارشنبه ۹ دی ۱۳۸۸ در خیابان انقلاب تهران و در چند شهر دیگر برگزار شد.
سخنرانی در این راهپیمایی را سید احمد علم الهدی عضو مجلس خبرگان رهبری از شهر مشهد و امام جمعه آن شهر بر عهده داشت. امسال هم
همزمان با فرا رسیدن پنجمین سال حماسه بزرگ ۹ دی 93 ، ملت همیشه در صحنه ایران بار دیگر با ندای لبیک یا خامنه ای ، پیوندی دوباره با آرمان های امام راحل (ره) و ولایت فقیه خواهند بست .
راهپیمایی بزرگ ۹ دی در شهر گرگان همانند سایر شهر های کشور با شکوه خاصی برگزار خواهد شد و ملت عاشورایی ایران بار دیگر ، اقتدار نظام خویش را به نمایش خواهند گذاشت.
مراسم راهپیمایی امسال در شهرستان گرگان ، در روز سه شنبه از ساعت ۱۰ صبح در مسجد جامع گرگان ، واقع در خیابان امام خمینی (ره) برگزار می شود.
در این مراسم ، حجت الاسلام والمسلمین شیرازی ، نماینده ولی فقیه در سپاه قدس ، به عنوان سخنران ویژه این مراسم خواهند بود .

 

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.