سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲۸ خرداد ۱۴۰۰

سریال گذشته ای در آینده به نام بازگشت - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

سریال گذشته ای در آینده به نام بازگشت

سریال گذشته ای در آینده به نام بازگشت


Loading the player...

کارگردانی و تهیه کنندگی حسین عامری  سریال بازگشت بر اساس طرحی از مرجان اشرافی و علی اصغری، نویسندگی رضا بهشتی و حسین عامری، دستیار اول کارگردان صدرالدین صدرایی، دستیار دوم کارگردان محمد ستوده، دستیار سوم کارگردان مهدی کیایی، منشی صحنه مریم طریقی نژاد، مدیر تصویربرداری ناصر کاووسی، تصویربردار میلاد حسینی، دستیاران تصویر مهران کاووسی و رضا رجبی، گروه فیلمبرداری فرهاد میرزایی، حامد کاووسی و جواد دریایی، طراح صحنه و لباس سهیل میرسپاسی، دستیاران لباس یاسمن قربانی و راحله آقاخانی، صدابردار مجید هاشمی پور، طراح گریم حسین اردستانی، تدوینگر منوچهر صانعی، موسیقی احمد مهدی، مدیر تولید عابد رنجبر، گروه تولید هادی رحیمی، مهدی رنجبر می باشند.

این سریال داستان شخصی به نام سعید شریفی مستندساز جانبازی است که در زمان جنگ فیلمهای مستند می گرفته و در سالهای آخر جنگ او به اسارت دشمن در آمده است، او بعد از آزاد شدن با همسر امیرحسین یکی از دوستان همرزمش که شهید شده است ازدواج میکند .

سعید قبل از اسیر شدن خود نامه ای برای همسر یکی از همرزم های خود مینویسد که آن نامه هیچگاه به دست گیرنده نمیرسد، سالها بعد در بازسازی ساختمانی در اهواز یک کوله پشتی از نامه پیدا میشود که پراز نامه های رزمنده های دفاع مقدس است که نامه ی سعید شریفی هم در بین آن نامه ها است.

حال این نامه در طول داستان زندگی سعید را دچار حوادثی میکند که باعث می شود سعید باحقایق گذشته ی خود روبرو شود و او به نگرشی از شخصیت خود برسد و ادامه داستان...

سریال "بازگشت" هم اکنون در مرحله تصویربرداری می باشد و تا پایان شهریور به طول می انجامد، این سریال بر اساس تفاهم نامه ای با سپاه نینوای استان در خصوص برگزاری اجلاسیه  4000شهیدگلستان در حال ساخت می باشد.

حسن پورشیرازی، فریبا کوثری، سوگل طهماسبی، کاوه خداشناس، امین گلستانه، قاسم زارع، مهران رجبی، زهره حمیدی، زهره صفوی، مهری آل آقا، و نسرین نکیسا بازیگران اصلی این سریال هستند.

سال تولید: 5/6/95
آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.