جهش تولید | چهارشنبه، ۳۰ مهر ۱۳۹۹

سقوط بی صدا - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

سقوط بی صدا

سقوط بی صدا


سقوط بی صدا عنوان برنامه ایست در سیمای مرکز گلستان، که با هدف آگاهی بخشی در مورد زیان ها ، ارتقاء ابعاد هویتی جوانان و توسعه كمی و كیفی برنامه های مربوط به دوره جوانی، به  معرفی و شناسایی شیوه ها و ابزارها مختلف مقابله با اعتیاد، کشف علل گرایش جوانان به مواد مخدر تولید می شود.

این برنامه با تهیه گزارش از مراکز بازپروری و زندانهای استان، کارشناسان بهزیستی و خانواده های زندانیان و همچنین مسولین استان به صدماتی که مواد مخدر به استان می زند می پردازد و افراد به خصوص جوانان را در خصوص عواقب و خطرات مصرف مواد مخدر هشدار می دهد همچنین  تلاش می کند از گسترش اعتیاد در جامعه پیشگیری کند. اهداف این برنامه ارتقاء ابعاد هویتی جوانان و توسعه کمی و کیفی برنامه های مربوط به دوره جوانی، مقابله با انواع مظاهر تهاجم فرهنگی، شناسایی و معرفی شیوه ها و ابزارها و اشکال مختلف می باشد. در این برنامه با کسانی که تولد دوباره پیدا کرده اند اشنا می شویم.

همچنین سعی دارد ضمن آگاهی بخشی، راه های نجات و چگونگی برگشت معتادان به آغوش خانواده و جامعه را بررسی و راهكار مقابله با آنرا ارائه كند و شامل آیتم هایی از قبیل  گزارش های موضوعی، كلیپ های تصویری و مباحث كارشناسی می باشد.

Loading the player...
سال تولید: آذر 97
عوامل تولید:

نویسنده، تهیه کننده و کارگردان: احمد گرایلی

تصویرپرداز و نورپرداز: عباس تیموری

صدابردار: محسن پیروان

تدوینگر: محسن زاهدی

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.