سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۱ تیر ۱۴۰۰

سیمای قانون - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

سیمای قانون

سیمای قانون


در سیمای مرکز گلستان برنامه ای تولید می شود که شامل مصاحبه مردمی،تلنگر(آیتم زندان)،پخش قسمت هایی از دادگاه ، کلیپ های پیشگیری از قبل ساخته شده، ارتباط تلفنی زنده و کارشناس مهمان است. عنوان این برنامه سیمای قانون می باشد که به مدت 50 دقیقه روزهای شنبه ساعت 16:10پخش می شود.

در هر زمان و در هر موضوع و ناهنجاری، پیشگیری بهتر از درمان بوده وهست. در برنامه سیمای قانون طرح و اساس براین است که به اطلاعات حقوقی مردم در راستای حقوق شهروندی افزوده و همچنین  بخشی از سیاست رسانه که ارائه  اطلاعات دقیق و بی واسطه به  مردم است گام برداریم.

در برنامه تلویزیونی سیمای قانون سعی براین است که موضوعاتی که در جامعه به لحاظ مشکلات قضایی دربرگیری فراوانی دارد و آحاد مردم باآن درگیر هستند،اساس و بنا  را بر پیشگیری و اطلاع رسانی گذاشته  و با دعوت ازقضات خبره، کارشناسان حقوقی و قضایی دادگستری با اعلام قبلی موضوع برنامه بصورت تیزر و زیرنویس،سوالات و نکات مبهمی که برای شهروندان در خصوص موضوع پیشنهادی دارند بصورت زنده مطرح و از طرف کارشناسان پاسخ داده شود.

البته که ارائه اطلاعات حقوقی مربوط به موضوع،راهکارهای پیشگیری، مثال افرادی که به  مشکل قضایی برخورد کرده  از اهداف اصلی برنامه خواهد بود.در کنار موضوعات مطرح شده در برنامه و روال کلی آن،خدمات دادگستری استان از قبیل پیامهای پیشگیری،اطلاعیه های معاونت پیشگیری دادگستری استان و... با هماهنگی معاونت محترم پیشگیری از وقوع جرم  و معاونت محترم  سیمادر برنامه زیرنویس و اطلاع رسانی خواهد شد.

Loading the player...
سال تولید: آذر 98
عوامل تولید:

طراح و تهیه کننده:  عبدالعلی شهرکی

دستیار تهیه: حسین قره قاش

نویسنده نریشن و مجری: قاسم رضایی

تهیه کننده و محقق: عبدالعلی شهرکی

تصویربردار: محمد رضا مارزلو

صدابردار: حمید فغفوری

تدوینگر: مهرداد خامسی

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.