جهش تولید | یک‌شنبه، ۲۸ دی ۱۳۹۹

صدا و سیما حامی ستاد دیه - نمایش محتوای خبر 2

 

 

اخبار سایت

صدا و سیما حامی ستاد دیه

صدا و سیما حامی ستاد دیه


دیدار

صدا و سیما حامی ستاد دیه

مدیر عامل ستاد دیه استان با مدیر کل صدا و سیمای گلستان با هدف تشکر و قدردانی از حمایت همه جانبه صدا وسیما در راستای پوشش رسانه ای جشن های گلریزان در ماه مبارک رمضان و حمایت از زندانیان جرائم غیرعمد تحت پوشش ستاد دیه  دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای گلستان، مدیرکل صدا وسیما ضمن خوش آمدگویی افزود: صدا وسیما باکمک ستاد دیه می تواند با اطلاع رسانی و بالابردن سطح آگاهی های اقشارمختلف، در راستای کمک به آزادی زندانیان غیر عمد و کاهش مشکلات اجتماعی اقدامات موثری انجام دهد.

منتظر حجت  در ادامه با بیان اینکه جرائم غیر عمد واقعه ای است که همه آحاد جامعه میتوانند بدان مبتلی شوند اظهار داشت: کمک به زندانیان جرائم غیر عمد کمک به حفظ شرافت و انسانیت این قشر بی پناه است وهر فعالیتی در راستای پیشگیری از وقوع جرائم غیر عمد میتواند  بر صیانت از سلامت اجتماعی بیافزاید.

وی از فعالیت های انجام پذیرفته توسط ستاد دیه در زمینه کمک به آزادی زندانیان جرائم غیر عمد و پشتیبانی استان در عرصه کمک خیرین و خدمت رسانی به زندانیان، آمادگی خود را برای هرگونه همکاری در جهت پیشبرد اهداف متعالی ستاد دیه اعلام نمود.

مدیرکل صدا وسیما در پایان تصریح کرد: از ظرفیتهای رسانه در راستای برنامه ریزی های مدون و هدفگذاری شده در حوزه های مختلف صدا، سیما، تولید محتوی و خبر استفاده حداکثری خواهد شد و  تولید آثاری با محوریت پیشگیری از وقوع جرم هم از دیگر برنامه های این مرکز است.

در ادامه این دیدار مدیر عامل ستاد دیه استان هدف از این دیدار را تشکر و قدردانی از حمایت همه جانبه صدا وسیمای مرکز گلستان عنوان کرد و به شرح فعالیت های ستاد دیه استان پرداخت.

وسکوئی با بیان اینکه رسالت ستاد  دیه دریافت و مشارکت منابع و حمایتهای مردمی در آزادی زندانیان غیرعمد بوده و صدا وسیما  در این مورد خوش درخشیده و همکاری صمیمانه ای داشتند که به نوبه خود و از طرف عوامل ستاد دیه نهایت قدردانی و تشکر صمیمی را دارم.

وی نقش رسانه ملی را بی بدیل دانست و عنوان کرد: رسانه ملی با ابزارهای مناسب ومخاطبین عمده ای که دارد نقش تاثیرگذاری در فرهنگ سازی و کاهش جمعیت کیفری زندانیان جرائم غیر عمد دارد واین رسانه ملی می تواند به عنوان بازوی قدرتمند برای اطلاع رسانی وپیشگیری از وقوع این جرائم (مالی ،دیه ،مهریه،نفقه )باشد.

مدیر عامل ستاد دیه استان همچنین ابراز داشت: که صدا و سیمای استان می تواند با بهره گیری از امکاناتی که در اختیار دارد با دعوت از خیرین درشبکه استانی و تهیه فیلم کوتاه فرهنگی و ارائه فیلم های آموزنده با هدف پیشگیری از وقوع جرائم غیر عمد نقش مهمی درکاهش جمعیت کیفری دراستان داشته باشد.

آدرس کوتاه :


گزارش تصویری آرشیو

بانوی کارآفرین بندرخمیر در منزل خود...
یک دامداری صنعتی در آق قلا که از چهار...
بزرگترین مزرعه یکپارچه گل نرگس کشور در...

اطلاعیه های استان

احتمال وقوع بهمن در ارتفاعات گلستان با افزایش دمای هوا
احتمال وقوع بهمن در ارتفاعات گلستان با افزایش دمای هوا
سرپرست مدیریت مطالعات پایه منابع آب شرکت آب منطقه‌ای گلستان گفت: افزایش دمای هوا در استان وقوع بهمن، ذوب برف در ارتفاعات و افزایش سطح آب رودخانه‌ها را در پیش دارد.
امام جمعه اهل سنت مراوه‌تپه درگذشت
امام جمعه اهل سنت مراوه‌تپه درگذشت
آخوند "خوجه‌دردی غراوی‌فر" امام جمعه اهل سنت شهرستان مرزی مراوه‌تپه در شرقی‌ترین قسمت استان گلستان سحرگاه امروز چهارشنبه به دلیل کهولت سن در ۹۳ سالگی دار فانی را وداع گفت.
بستری ۴۰۳بیمار مبتلا به کرونا؛ بندرگز و کردکوی همچنان در وضعیت قرمز
بستری ۴۰۳بیمار مبتلا به کرونا؛ بندرگز و کردکوی همچنان در وضعیت قرمز
در حال حاضر ۴۰۳بیمار مبتلا به کووید۱۹ در مراکز درمانی استان بستری هستند.
مشاهده آرشیو