جهش تولید | جمعه، ۷ آذر ۱۳۹۹

فوت ۶نفر در گلستان بر اثر کرونا و ۲۶۰ نفر بهبودیافته - نمایش محتوای خبر 2

 

 

اخبار سایت

فوت ۶نفر در گلستان بر اثر کرونا و ۲۶۰ نفر بهبودیافته

فوت ۶نفر در گلستان بر اثر کرونا و ۲۶۰ نفر بهبودیافته


تا دوازده اسفند

فوت ۶نفر در گلستان بر اثر کرونا و ۲۶۰ نفر بهبودیافته

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی گلستان گفت: از ابتدای اسفند تاکنون ۷۶۸بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان‌های استان بستری و از این تعداد ۲۶۰نفر بهبود یافتند و مرخص شدند.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز گلستان؛ دکتر عارف نیا با اعلام این خبر افزود: تا امروز همچنین فوت ۶نفر در استان بر اثر این ویروس، تایید شده است.
وی خاطرنشان کرد: چالش اصلی این روز‌های ما ابتلای فراوان نیست بلکه ماندگاری زیاد بیماران در بیمارستان هاست.
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی گلستان ادامه داد: ضریب حضور بیمار در بیمارستان از ۳روز به ۷تا۱۰ روز افزایش پیدا کرده است.
دکتر عارف نیا با یادآوری اینکه گلستان جزءاستان‌های شایعِ کروناست و همچنین محدودیت ظرفیت بیمارستان‌های گلستان و همینطور لوازم و تجهیزات نظیر ماسک N95 گفت: اگر اوضاع به همین شکل باشد و زنجیره شیوع قطع نشود، به سبب تکمیل ظرفیت مراکز درمانی، ابتلا و مرگ و میر نیز بیشتر می‌شود.
وی با بیان اینکه راه اندازی بیمارستان صحرایی می‌تواند قدری از این بار بکاهد، برای چندمین بار از مردم خواست: همچنان در منازل خود بمانند و نکات و توصیه‌های بهداشتی فردی و محیطی را رعایت کنند، تا شیوع بیماری کم شود.
آدرس کوتاه :


گزارش تصویری آرشیو

برخی صاحبان املاک تجاری با بخشش اجاره...
بسیج ابتکار بزرگ امام خمینی (ره) برای...
مردم انقلابی گرگان در پنجم آذر۵۷ به...

اطلاعیه های استان

ورود سامانه سرد و بارشی از فردا بعد از ظهر به گلستان
ورود سامانه سرد و بارشی از فردا بعد از ظهر به گلستان
با نفوذ سامانه سرد و بارشی از فردا بعد از ظهر به گلستان افزایش ابر ،بارش باران و در مناطق سرد سیر بارش برف پیش بینی می شود.
۳۱۵۰ پاسخگوی شکایات کرونایی مردم گلستان
۳۱۵۰ پاسخگوی شکایات کرونایی مردم گلستان
روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی گلستان طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد: به‌منظور برقراری ارتباط دو سویه با مردم در زمینه بیماری کرونا شماره تلفن ۳۱۵۰ به دریافت گزارش‌ها و شکایات مردمی هم اختصاص یافت.
جشنواره بین‌المللی
جشنواره بین‌المللی "فرهنگ اقوام ایران زمین" به صورت مجازی در گلستان برگزار می‌شود
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گلستان از برنامه‌ریزی برای برگزاری مجازی جشنواره بین‌المللی فرهنگ اقوام ایران زمین در استان خبر داد.
مشاهده آرشیو