سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۳ تیر ۱۴۰۰

قدم خسته - نمایش محتوای صدا

 

 

قدم خسته

قدم خسته


امروزه روانشناسان اجتماعی مطالعات گسترده‌ای درخصوص بازنشستگی و مراقبت‌های پس از آن انجام داده‌اند و بر این باور هستند که کنش‌ها و واکنش‌های متقابل با این عزیزان، آثاری شگرف دارد. ایشان، باور ظرفیت‌های بازنشستگان، از سوی جامعه پیرامونی آنها را امری لازم و نوعی معامله برد-برد پنداشته و دست‌اندرکاران را از نادیده‌انگاری آنها در سازندگی جامعه، باز می‌دارند و معتقدند ابتلاء به بیماری‌هایی که در سنین بازنشستگی در کمین این عزیزان است، با این توجه و اعتناء، تا حد قابل ملاحظه‌ای قابل کاهش است. اندیشمندان این حرفه، بازنشستگان را بهترین مشاوران، در عرصه‌های مختلف اجتماعی می‌دانند، که با کمترین توقع، بیشترین منفعت را به جامعه هدیه می‌نمایند.

در این پیام با تاکید بر اینکه وضعیت کنونی بازنشستگان، در حقیقت تصویر آینده را در اذهان شاغلینِ امروز، ترسیم می‌کنند. هرگونه تکریم و بزرگداشت مقام و منزلت ایشان، فعالان امروز جامعه کار را به آینده امیدوار می‌نماید.

در همین رابطه عوامل صدای فارسی مرکز گلستان برنامه ای با عنوان قدم خسته به مدت پانزده دقیقه تولید کرده اند که از رادیو گلستان پخش شده است. در این برنامه گزارشگر برنامه با حاج آقای صالحی کارشناس مربوطه گفتگو کرده است.

Loading the player...
عوامل تولید:

تهیه کننده و نویسنده: رابعه اخلومدی

گوینده: مریم یگانه

گزارشگر: مینا رهروان

صدابردار: منوچهر معصومی

تاریخ تولید: مهر 98
آدرس کوتاه :