سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲۸ خرداد ۱۴۰۰

ما ایستاده ایم - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

ما ایستاده ایم

ما ایستاده ایم


روز 13 آبان که در تقویم به عنوان روز مبارزه با استکبار نام‌گذاری شده یادآور سه واقعه مهم در تاریخ معاصر ایران است که در سه دوره مختلف رخ داده و به همین دلیل این روز را در تاریخ کشور به عنوان روزی به یادماندنی به ثبت رسانده است.
تبعید امام خمینی(ره) به ترکیه در 13 آبان 1343، 13 آبان 1357 که روز دانش‌آموز نام گرفت و تسخیر لانه جاسوسی در 13 آبان 1358 عنوان این سه واقعه تاریخی است که نمی‌توان هیچ یک را از نظر اهمیت نسبت به دیگری اولی تر دانست چرا که هر کدام در دوره وقوع تاثیر گذاری خاص خود را داشته و شرایط را به نحوی تغییر داده‌اند.

به همین مناسبت شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گلستان، مسیر‌هایی را برای راهپیمایی یوم الله سیزدهم آبان، روز ملی مبارزه با استکبار جهانی، در روز یکشنبه سیزدهم آبان ۱۳۹۷ در سراسر استان اعلام کرده است.

شبکه استانی سیما با ويژه برنامه " ما ایستاده ایم " در استودیو پخش سیما به صورت زنده در این روز به مدت 120 دقیقه با بینندگان همیشه همراه روی آنتن می رود.

سیمای گلستان 3 اکیپ سیار در گرگان و یک اکیپ سیار در گنبد برای این روز بزرگ تدارک دیده است که همکاران سیما درمیدان شهرداری ، چهارراه ، مصلی گرگان و شهرستان گنبد این مراسم را پوشش تلویزیونی می دهند.

آیتم های این برنامه در خصوص راهپیمایی مردمی، سخنرانی، پخش گزارش های مردمی و کلیپ و ...می باشد.این برنامه ساعت 10 شروع خواهد شد و تا ظهر ادامه دارد.

 

Loading the player...
سال تولید: آباان 97
عوامل تولید:

تهیه کنندگان و کارگردانان: مسعود ناصری، ابراهیم امیرخانی، حمیدرضا دنکوب، احمد گرایلی

تهيه كننده پخش: قاسم طالع زاری

مجری: محمد علی کرد مصطفی

دستیاران: اسماعیل امیرخانی، محمد پاسندی

گزارشگر: مهدی خالقی

تصویربرداران: سید احمد حسینی، مجتبی سعیدی، جمشید نظرخانی، سعید خراسانی

 

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
چرا نمیتونم این فیلم رو ببینم؟ جواب: اشکال از... mohammad ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ ۱۰:۱۶

mohammad
چرا نمیتونم این فیلم رو ببینم؟

جواب: اشکال از مرورگر شماست.
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ ۱۰:۱۶