جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۲ فروردین ۱۳۹۹

مراسم تجلیل از برگزیدگان جشنواره صدا و سیمای گلستان - نمایش محتوای خبر 2

 

 

اخبار سایت

مراسم تجلیل از برگزیدگان جشنواره صدا و سیمای گلستان

مراسم تجلیل از برگزیدگان جشنواره صدا و سیمای گلستان


مراسم تجلیل

مراسم تجلیل از برگزیدگان جشنواره صدا و سیمای گلستان

مراسم تجلیل از برگزیدگان جشنواره های صداوسیما با حضور مدیرکل، معاونین و مدیران تولید و پخش صدا و سیمای گلستان در سالن جلسات این مرکز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیما، مدیر کل صدا و سیما ضمن خیر مقدم درمراسم تجلیل از برگزیدگان جشنواره ها افزود: درخشش و ماندگاری در عرصه هنر حاصل اندیشه و عشق هنرمندانی است که با تلاش های خستگی ناپذیر، عمری را برای اعتلای آن  سپری نموده اند و ارزش و منزلت هنرمندان این عرصه به عنوان سرمایه ملی و معنوی بر کسی پوشیده نیست.

منتظر حجت در ادامه اظهار داشت: هنر عرصه ای است فراخ و بی انتها بستری است برای شکل گیری، تقویت و اثبات توانمندی های افراد و خدمتگزاری افتخار بزرگی است که پروردگار متعال آن را بر عهده کسانی قرار داده است که با عمل خالصانه خویش در مسیر گره گشایی از امور مردم گام بر می دارند.

وی در ادامه این نشست بر استفاده از ظرفيت های استان برای تولید برنامه های بومی و محلی با گویش استان تاکید کرد و افزود: اگر ما نيروی خلاق متعهد و متفكر را دراين زمينه تربيت كنيم و آموزش دهيم گامی اساسی و روبه جلو برداشتيم كه آثارش بعدها نمود پيدا می كند.

مدیر کل صدا و سیما در بخش ديگری از سخنانش با اشاره به توانمدی های هنرمندان موسیقی صدا و سیمای مرکز گلستان اظهار داشت : ساخت موسیقی بومی مهم و تاثیر گذار است و بايد با برنامه ريزی دقيق و علمی، توجهی ويژه به موسيقی اصيل خود داشته باشيم و از آن بجا استفاده كنيم.

منتظرحجت خاطرنشان كرد: در حوزه تله فیلم و سريال توليد 10 تله فیلم و 2 سریال فاخر در استان آغاز شده است كه برخی از آن­ها در مرحله تحقيق، برخی از آن­ها نيز در مرحله پيش‌توليد و برخی ديگر هم در مرحله توليد هستند كه به‌نوبه خود اقدام مهم در استان محسوب می­شوند.

وی در پایان با اشاره به اينكه خوشبختانه در زمينه پويانمايی و فيلم كوتاه اقدامات خوبی صورت گرفته است اذعان داشت:هنرمندان خلاق و جوان گلستانی باید توانمندی های خود را به کار گیرند تا بتوانیم فیلم های کوتاه و پویا نمایی های متناسب با فرهنگ، آداب و رسوم استان تهیه و تولید کنیم.

در پایان این مراسم از برگزیدگان جشنواره های مختلف صدا و سیما قدردانی شد.

 

آدرس کوتاه :

گزارش تصویری آرشیو

گزارش تصویری
مجموعه عکس
بزرگترین مزرعه یکپارچه گل نرگس کشور در...

اطلاعیه های استان

ارسال پیامکی شماره کنتور
اطلاعیه شرکت آب و فاضلاب
ارسال پیامکی شماره کنتور
پیشگیری از انتشار کرونا
تغییر جوی هوای استان
اطلاعیه
تغییر جوی هوای استان
آب گرفتگی معابر و لغزندگی جاده ها
افراد مشکوک به بیماری و بیماران کرونا از ماسک سوپاپ دار (n95) استفاده نکنند
اطلاعیه
افراد مشکوک به بیماری و بیماران کرونا از ماسک سوپاپ دار (n95) استفاده نکنند
این نوع ماسک یک طرفه است و برای اطرافیان این بیماران خطرناک می باشد
مشاهده آرشیو