رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۹ مهر ۱۳۹۸

مرزبانان حافظان حریم ولایتند - نمایش محتوای خبر 2

 

 

اخبار سایت

مرزبانان حافظان حریم ولایتند

دیدار

 

مرزبانان حافظان حریم ولایتند

سرهنگ ابراهیمی فرماندارمرزبانی ناجا استان گلستان با منتظر حجت مدیر کل صدا و سیما دیدار و گفتگو کرد.

 به گزارش روابط عمومی صدا و سیما، مدیر کل صدا و سیما در این دیدار ضمن خوش آمدگویی و قدردانی از تلاشهای مرزبانان در اقصی نقاط مرزی استان امنیت موجود در مرزها را مرهون تلاش شبانه روزی مرزبانان دانست وبا تاکید بر اهمیت ارتباط و ضرورت تعامل دو جانبه افزود: اگر ما امروزه در رسانه استانی کار فرهنگی انجام می دهیم بی شک در سایه تلاش شبانه روزی و از جان گذشتگی نیروهای نظامی و امنیتی است .

منتظر حجت در این دیدار با اشاره به این که مرزبانان غیور ایران اسلامی پاسبان مرزهای کشور و علاوه بر آن پاسبان مرزهای حریم ولایت هستند بیان داشت: رسانه ملی افتخار می کند که دستاوردهای عوامل مرزبانی استان را پوشش می دهد.

وی اظهارداشت: فعالیت هایی که مرزبانان انجام می دهند بسیار سخت و ارزشمند است و این مهم
می طلبد تا مردم از این اقدامات مهم مطلع شوند
.

مدیرکل صدا و سیما با تاکید بر اهمیت ارتباط و ضرورت تعامل دوسویه مرزبانی و رسانه استانی در پایان افزود: صدا و سیمای گلستان آمادگی کامل دارد در تعامل با مرزبانی با  نگاه جامع تری در راستای مسائل امنیتی و آگاهی بخشی  به مردم برنامه سازی نماید.

در ادامه فرمانده مرزی استان در این دیدار تعامل سازنده مرزبانی با رسانه استانی را موجب ارتقای امنیت و آرامش در جامعه دانست و با خطیر شمردن رسالت صدا و سیما از فعالیتهای رسانه استانی در راستای افزایش مردم تقدیر و تشکر کرد.

سرهنگ ابراهیمی گفت: صدا و سیما با مدیریت خوب و عالی، بزرگترین و مطمئن ترین رسانه در جامعه است که اعتماد مردم را به خود جلب کرده و توانسته است در مقابل هجمه افسار گسیخته دنیای مجازی و سرویس های تولید خبر استکباری که مقاصد شوم و ضد انسانی مستکبران را دنبال می کند بخوبی ظاهر شده است.

وی گفت: مرزبانان با حفاظت و حراست شبانه روزی خود از مرز، حافظان امنیت مرزها می باشند و صدا و سیما با تولید برنامه های جذاب در زمینه امنیت، همکار و پشتیبان مرزبانی هستند و با روشنگری دقیق نقش موثری در ارتقای امنیت و اطلاع رسانی دارد .

 

  

آدرس کوتاه :

گزارش تصویری آرشیو

مراسم عزاداری تاسوعای حسینی همزمان با...
با آغاز ماه محرم و ایام عزاداری حضرت...
حضور اهل سنت در شهرهای مختلف استان جلوه...

اطلاعیه های استان

کاهش 8 تا 10 درجه دمای هوا
اخطاریه جوی
کاهش 8 تا 10 درجه دمای هوا
احتیاط ای لازم به عمل آید.
آب و هوا در ایام اربعین و بعد از آن
اطلاعیه هواشناسی
آب و هوا در ایام اربعین و بعد از آن
طی سه روز آینده صاف و تا قسمتی ابری همراه وزش باد ملایم می باشد.
بارش شدید باران و کاهش محسوس دما در گلستان
هشدار هواشناسی
بارش شدید باران و کاهش محسوس دما در گلستان
هواشناسی گلستان درباره بارش شدید باران از بعدازظهر شنبه در استان هشدار داد.
مشاهده آرشیو