رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۸ بهمن ۱۳۹۸

معرفی مردم گنبد و پرورش اسب ترکمن در تله فیلم عزیز خاکستری من - نمایش محتوای خبر 2

 

 

اخبار سایت

معرفی مردم گنبد و پرورش اسب ترکمن در تله فیلم عزیز خاکستری من

معرفی مردم گنبد و پرورش اسب ترکمن در تله فیلم عزیز خاکستری من


بازدید

معرفی مردم گنبد و پرورش اسب ترکمن در تله فیلم عزیز خاکستری من

مدیرکل صدا و سیمای گلستان  به همراه جمعی از معاونان خود با حضور در محل تولید تله فیلم "عزیز خاکستری من " با عوامل این اثر دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیما، منتظر حجت دربازدید از این تله فیلم که ویژه مردم شهر گنبد و اسب ترکمن ساخته و پرداخته می شود اشاره داشت و افزود: از ويژگی های جذاب اين تله فيلم پرداختن به آداب و رسوم مردمان گنبد و علاقه آنها به اسب و معرفی بيشترمردم با اين فرهنگ غنی و ارزشمند است.

وی در بخشی دیگر از سخنانش با اشاره به اینکه  توليد اين نوع برنامه ها در اولويت رسانه ملی و استانی قرار دارد افزود: بیشترین دغدغه ما در تولید این چنین آثاری معرفی و شناساندن و بالابردن امید و نشاط در مردم است.

 مدیر کل صدا و سیما در پایان فعاليت های فرهنگی در مقوله های اجتماعی و خانواده را بسيار موثر دانست و اذعان داشت: توليد اين اينگونه آثار رشد و توسعه فرهنگ عمومی جامعه را به دنبال دارد.

 تله فیلم عزیز خاکستری من به تهیه کنندگی فرشيد محمودی و کارگردانی هژارنورانی، با نگاهی به زندگی مردم ترکمن و اسب ترکمن دیار گنبد و علاقه آن ها به اسب و مسابقه می باشد.

عزیز خاکستری قصه نوجوانی به نام ایلکان است پدرش  را که چابکسواره بوده و به خاطره یک مریضی و مصدومیت از دست میده و بعد فوت پدر مجبور میشه با مادرش به خونه دایی بیاد  و تمام آرزوش اینه که با اسب پدرش در کورس شرکت کنه و قهرمان بشه  و با این کار نام پدرشو زنده نگه داره و بر اثر ی اتفاق اسب پدرش که در اصطبل نگهداری میشه فرار می کنه و قصه پیدا کردن اسب و جریاناتی که در پیدا کرن اسب برای خودش و  مادرش می افتد که داستان بر اساس اون شکل می گیرد در همین ضمن با ی پسری بنام آرش آشنا میشه که اونم دنیال پدر ایلکان می گرده چون قبلا مربی سوارکاریش بوده اومده گنبد تا ببینه چرا مربیش دیگه یکی دوساله خبری ازش نیست و با ایلکان آشنا میشه و این آشنایی آنها فراز و نشیبی دارد و ادامه داستان ...

تله فیلم عزیز خاکستری  با حضور هنرمندان ملی و استانی قرار است در شبکه استانی و شبکه های سراسری به نمایش درآید. بازیگران پرویز فلاحی پور، امین ایمانی، حسین فدایی، مریم عبادی، فاطمه جرجانی، علی خان لرخانی، علیرضا دل دل، امیر مهدی مقدمی و ... از جمله هنرمندانی هستند که در این تله فیلم ایفای نقش می کنند.

دیگر عوامل این برنامه نویسنده گلزار رضوی، ناظر کیفی مهدی ناظریان، مجری طرح سعيد سلطانی، مدير توليد سارا كيا، مدیر برنامه ریزی حیدر شیرزاد، طراح صحنه و  لباس سمیه سنقری، مدیر صدابرداری ماهام جعفر زاده، مدیر تصویربرداری عزیزا... ارجونی، تصویربردار عبدالقادر طاها زاده، دستیار برنامه ریزی و منشی صحنه محمد لرستانی و مدیر تدارکات محمود کریمی می باشند.

گفتنی است در آینده نزدیک شاهد پخش این تله فیلم از شبکه های سراسری و استانی خواهیم بود.

  

 

آدرس کوتاه :

گزارش تصویری آرشیو

مجموعه عکس
بزرگترین مزرعه یکپارچه گل نرگس کشور در...
با تصویب شورای اسلامی شهر محور کمربندی...

اطلاعیه های استان

زمان شروع و پایان تبلیغات انتخابات مجلس یازدهم
اطلاعیه شماره ۱۲ ستاد انتخابات کشور
زمان شروع و پایان تبلیغات انتخابات مجلس یازدهم
ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه شماره ۱۲، زمان شروع و پایان تبلیغات نامزد‌های انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی را اعلام کرد.
مسیر‌های راهپیمایی ۲۲بهمن درگلستان
دهه فجر
مسیر‌های راهپیمایی ۲۲بهمن درگلستان
راهپیمایی ۲۲بهمن در گلستان در ۴۷منطقه در استان برگزار می‌شود.
در پی اعلام وضعیت هشدار هواشناسی
آتش نشانی
در پی اعلام وضعیت هشدار هواشناسی
باتوجه به وزش باد شدید و وقوع طوفان از روز شنبه مورخ 19بهمن ماه لغایت چهارشنبه 22 بهمن ماه وارد ایمنی را رعایت نمایید.
مشاهده آرشیو