جهش تولید | شنبه، ۲۵ مرداد ۱۳۹۹

معرفی موکب های استان گلستان - نمایش محتوای خبر 2

 

 

اخبار سایت

معرفی موکب های استان گلستان

معرفی موکب های استان گلستان


Loading the player...

رعایت بهداشت فردی از جمله مسائل مهمی است که افراد باید در این مراسم بزرگ به آن توجه داشته باشند که از جمله این موارد می‌توان به شستن مرتب دست‌ها، رعایت نظافت فردی و بهداشت جسمی اشاره کرد.

افراد دیابتی لازم است در طول مسیر داروهای خود را به همراه داشته باشند و در انتخاب کفش مناسب برای پیاده‌روی دقت لازم را انجام دهند.

به این افراد توصیه می‌شود هر چند ساعت یکبار کفش‌های خود را از پاها خارج کرده و پاها را بشویند. همچنین اگر زخم یا تاولی در پاهای خود مشاهده کردند به موکب‌های درمانی مراجعه کنند.

استفاده از غذاهای پخته و آب‌معدنی بسته‌بندی شده باید مورد توجه این افراد قرار گیرد همچنین توصیه می‌شود اگر زائران در موکب خاصی استراحت می‌کنند هر چند ساعت یکبار درب چادر را باز کرده تا هوای چادر عوض شود.

مراکز درمانی مشخصی در داخل خاک عراق برای زائران در نظر گرفته شده است که افراد در صورت مشاهده علائم بیماری می‌توانند به آن‌ها مراجعه کنند همچنین در داخل خاک ایران و مرزها زائران می‌توانند با گرفتن شماره ۱۱۵ اورژانس خدمات مورد نیازشان را دریافت کنند.

افرادی که به بیماری‌های خاص مبتلا هستند لازم است بیش از سایر افراد در طول مسیر استراحت کنند همچنین از قرار دادن داروهایشان در اماکنی که دسترسی به آن‌ها دشوار است پرهیز کنند.

آدرس کوتاه :


گزارش تصویری آرشیو

به مناسبت روز خزر طور قایقرانی یکروزه در...
پیکر دومین شهید مدافع سلامت استان شهید...
گزارش تصویری از دومین جشنواره ملی ازدواج...

اطلاعیه های استان

آزمون سراسری ۳۱ مرداد برگزار می‌شود
آزمون سراسری ۳۱ مرداد برگزار می‌شود
بر اساس بیانیه مشترک وزرای علوم و بهداشت بنا شد تا آزمون سراسری دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی در روزهای ۲۹، ۳۰، ۳۱ مرداد و یکم شهریور برگزار شود.
نمازجمعه و عید سعید قربان در استان گلستان برگزار نخواهد
اطلاعیه
نمازجمعه و عید سعید قربان در استان گلستان برگزار نخواهد
با اهدای سلام و ارادت، ضمن تبریک فرا رسیدن عید سعید قربان به استحضار میرسانیم، بنابر اعلام آخرین وضعیت اعلام شده توسط رئیس محترم دانشگاه علوم پزشکی استان گلستان و همکاری با ستاد ملی مقابله با ویروس کرونا و پیشگیری از شیوع این ویروس ، نماز جمعه و نماز...
تاکید دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت شمال کشور در آستانه عید سعید قربان
تاکید دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت شمال کشور در آستانه عید سعید قربان
مردم شریف استان گلستان از حضور در تجمعات، دید و بازدید ها و برگزاری نماز عید قربان خودداری نمایند.
مشاهده آرشیو